Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki...

Nic dziwnego, że przez rok nie wiedziałem, że takie coś istnieje... Dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox robi swoje Playstation Extra, na koncu nawet Phil Spencer sie pojawil i przywital z polskimi fanami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teraz pytanie z cyklu Hit.

Jak ustawić tryb "czuwania" w XO... 

Jak nacisnę na padzie X, to mam tylko - Wyłącz konsole / -"- Kontroler. 

Wejdź w ustawienia - Zasilanie i uruchamianie - Tryb zasilania Instant-on,

Wtedy po wyłączeniu konsoli będą Ci się pobierać gry, instalować itd. W dodatku w tym trybie włączysz konsole za pomocą appki Smart Glass :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

Witka, rozumem że edycje gier Day One, różną się od zwykłych że posiadają dlc w formie kodu?

2.Rozumiem że opcja color space w ustawieniach obrazu (tv limited i PC full), odpowiada za czerń? Ta sama akcja co w ps 4, czyli jak na konsoli mam na full to w tv ustawiamy na normalny poziom czerni..

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała dygresja nt. Kinecta – warto..

Pomijam całą otoczkę multimedialnego kombajnu, jakim właśnie z Kinectem staje się X1, ale sama zabawa, kiedy trzeba podnieść dupę z kanapy i powygłupiać się przed tv z rodziną – bezcenne.

Wygoda, precyzja i brak opóźnienia jakie znałem z x360 sprawiają, iż po prostu się chce. Zero konieczności trzymania świecących dildo w łapach, żeby cokolwiek zrobić, także robi swoje – wystarczy, że stanie się przed tv, druga osoba podejdzie, X sam je rozpozna i lecimy w przed-kanapowym coopie.

Zresztą sam fakt wspólnej zabawy, której dawno u siebie nie zaznałem, sprawia że warto – wystarczyło, że kobita mi się przemogła i zaczęła wyginać śmiało ciało, a zaraz dzieciaki dołączyły i wieczór pękł.. a potem kolejny.. Przeliczając na czystą gotówkę – dla mnie wyjście do kina dające 2h zabawy, lub rodzinny wypad do waterparku – kosztują tyle co ten złą sławą owiany Kinect, który już de facto dostarczył nam więcej godzin wspólnej zabawy, a bynajmniej nic nie zwiastuje zmian w tym temacie. Reasumując – jeśli zdecydowana większość Twoich znajomych to virtuale, Kinect to wywalone w błoto pieniądze, gdyż sprowadzi się do funkcji uniwersalnego pilota do sprzętu, jeśli natomiast, masz rodzinę lub częste wizyty znajomych – wtedy będzie wart każdej wydanej złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejdis end Dżentelmen... Introduszing EKSBOKS ŁAN :-)

5fdc6924b1bfb161a7450778ef051447.jpg

Gdzie kupiłeś i za ile?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z olx wygrał w konkursie w Auchan (mam potwierdzenie), nówka sztuka za 1150zl.

 

No to dobra cena, teraz rozpakować, podłączyć i grać!

Potem napisz swoje pierwsze wrażenia ;)

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak czegoś nie wiesz lub masz pytania to wal śmiało - w końcu od tego tu jesteśmy  :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zastanawiam się czy ten przekaz nagrody na papierze będzie jako gwarancja, czy zarejestrować konsole na MS, data konsoli czerwiec 2014.

Wrażenia na szybko :

Wykonanie konsoli, bajka

Wykonanie pada, bajka

Kultura pracy bajka (słuchać tylko dysk twardy)

Akcesoria wykonanie, bajka

Jak widzę jak szybko pobiera ponad 2gb aktualizacji, to wiedzę jak Sony jest daleko pod względem netu :-D

Panowie, jak pobieram coś z marketu, gdzie podejrzeć pasek postępu :-D?

Czy może miałem przypiąć na ekran główny.?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jaki spamer lol

 

ej, jak się już trochę pobawiłem padem od X i wróciłem do pada od PS, to miałem uczucie, jakbym chwycił w ręce gówno. Taka historia. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem przeglądając net na reckę Sunset Overdrive i jakież to zdziwienie gra śmiga w 900 p.... Nie muszę chyba dodawać že ogrywając ten wspaniały energetyczny szpil ani przez moment nie pomyślalem o rozdzielczości bo raczej byłem przekonany że jest full krul tysiacosoemdziesiat ....

Tak więc to by było na tyle o mnie jeżeli chodzi o mityczną przewagę rozdzielczości :)

State of Decay trafiłem w folii za 30 zika :) Widzę coś w stylu Day Z kolejny konsolowy ex dziwne że o tym nie słyszałem , no cóż .... Zielono mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chce mi się kasować kilku stron pierdolenia o szumach sprzętu elektronicznego postanowiłem napisać krótki post ostrzegawczy.

 

Nie psujcie tego tematu. Ten temat, jak i forum, to nie jest Pomoc Techniczna. Nie służy do zadawania banalnych pytań o podstawowe opcje a tym bardziej do roztrząsania poziomu głośności wiatraków itp. Do licha ciężkiego... Próbowali was tu chłopaki z Old Boyów trochę strollować w nadziei, że zrozumiecie aluzję, ale efekt był wręcz przeciwny. A ja nie mogę na to patrzeć a tym bardziej tego czytać. Więc ostrzegam. Ponieważ wziąłem sobie pod skrzydła ten dział, nie pozwolę, żeby 90% postów tyczyła się jakiś pierdół, które #nikogo. #NIKOGO!

 

Ten temat jest od wrażeń, opinii ogólnych, newsów ze świata Xbox One, a nie od pieprzenia o jakości chłodzenia. Wydrukować sobie to, zapisać na czole czy gówno mnie obchodzi co. Będę dawał timeouty na tydzień od pisania za jeszcze jeden zasrany post o zasranym chłodzeniu itp.

 

Nie oczekuję odpowiedzi. Oczekuję, że zapali wam się lampka w głowie, że ktoś tu wchodzi i czyta te wypociny. Postów nie piszecie dla siebie, nie ku uciesze gawiedzi, tylko po to, żeby rozwijać dyskusje na tematy ważne i ciekawe. Jeżeli tego nie potraficie to się nie odzywajcie w ogóle. Nie masz nic ciekawego do napisania - nie pisz wcale. Wydrukować i zapamiętać po raz drugi.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sw6tERO.gif

 

gi3kdNo.png

Edytowane przez kill
Czego dokładnie nie zrozumiałeś z poprzedniego posta??? Tydzień urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

@kill zanotuj, na pomarańczowo nie dociera!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend miałem okazję pograć na Xbonie i przyznam że tak jak lubiłem PlayStation tak mam wątpliwości czy w 2018 na pewno kupię PS4. Wiedźmin 3 choć w niższej rozdzielczości, to działa stabilnie.

Największą zabawę sprawił mi jednak Kinect i jego Sport Rivals, kamera ma opóźnienia troszkę mniejsze niż jak to było na X360, ale nie podobało mi się wychwytanie zaciśniętej pięści, to szwankuje, szczególnie podczas gry w spinaczkę. :) Fajnie byłoby pograć w jakieś gierki ruchowe na PS, choćby niech nawet będzie sam bowling. Na PS3 mieliśmy Sport Champions, a na PS4 nic i chyba się nic takiego nie zapowiada. : / Szkoda. Niby gry ruchowe dla dzieci, ale kurczę jak 4theplayers to 4theplayers, a nie 4theonlyfewplayergroups.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te wszytskie janusze gejmingu wiedzialy co oferuje xbox one,to dawno by sptrrzedaly w [...] playstation.

Na dzien dzisiejszy kupujesz xboxa placisz tam 10 zl chyba za miesiac za ea acces i masz z 10 gier od ea,za ktore sony kaze bulic ci tylko 100 lub 200zl.

sunset to najlepsza gra moim zdaniem,dead rising tez jest spoko,halo mcc zajebiscie odpicowane no i titanfall,ktory jest w ea acces.

Nie lubie wyscigowek ale wychodzi 3 czesc forzy jakiejs tam chyba a na pleju nadal ten driveclub.

No i lineup w tym roku,sony [...] taak kaszane,ze to sie w pale nie miesci,.....

 

wiec Halo 5,forza,lara,gow ultimate  vs kolekcja drejka,gow 3 pewnie zrobiona na [...] te remastery.

Edytowane przez kill
Bez przesady z tym mięsem.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity

Masz trochę racji, ale w sumie to wolalbym pograć za 10zl/msc w gry od EA, niż za 16zl/msc w porty ze smartfonów. Niestety nie mam takiej możliwosci, a szkoda. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście gdzieś w ofercie jesienne bundle XO?

 

MM i Saturn mają już w ofercie 3 różne bundle w preorderze na PS4. A XO ani widu ani słychu

W sumie mnie nie dziwi to 9:1 w Europie, XO to trzeba się naszukać a PS4 atakuje nas na każdym kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS pewnie w swieta przyatakuje jak rok temu, wtedy najwiecej konsol sie sprzedaje i wtedy udalo im sie Sony nawet przegonic (miesieczna sprzedaz), podejrzewam ze tutaj beda probowac te sama taktyke, szczegolnie ze beda mogli mocarne gry do bundla wsadzic.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Komputroniku można zamawiać nowe bundle. Na oko brakuje tylko takiej fajnej, dwukolorowej limitki z Halo5. A tak to nawet całkiem niezły wybór.

 

http://www.komputronik.pl/category/13206/Strefa_Gier_XBOX_ONE_Konsole.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×