Skocz do zawartości
Sushi

Siatkówka

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynają się MŚ, więc może przydałoby się miejsce do dyskusji.

 

Pierwsze, najważniejsze pytanie, gdzie można MŚ oglądać? Ktoś może polecić jakieś dobre streamy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę i jest temat :P

 

Też szukam dobrych jakościowo streamów :) Dzisiejszy mecz otwarcia jest na szczęście odkodowany :)

Już nie mogę doczekać się hymnu przy 62tys. gardeł :) to będzie miazga :)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę mecz otwarcia ( pewnie nawet nie cały, albo siedząc w trakcie na kompie ) i koniec z oglądaniem siatkówki :>   RAAAAAAAZ DWAAAAAAAAAAAAAAA TRZYYYYYYYYYYYY... I dupa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dali ciała z tym zakodowaniem całych mistrzostw... chociaż mogli puścić mecze Polski na publicznym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to stacja Rai 1 będzie pokazywała mistrzostwa w siatce.Tylko nie wiem czy wszystko będzie FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby puścili wszystkie mecze Polski to w ogóle chyba nikt by nie kupił reszty :P A tak wielu fanów siatki zakupi dla meczów Polaków :)   100 zł chyba ich pogrzało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie TVP, a nie Polsatu. Telewizja publiczna powinna się zajmować takimi rzeczami. Jeśli mają pieniądze na gówna typu gwiazdy tańczą na lodzie, to powinni znaleźć tym bardziej na turniej tej rangi, odbywający się w Polsce i w dyscyplinie, w której (w przeciwieństwie do piłki kopanej) nie jesteśmy kmiotami do bicia przez wszystkie drużyny.

 

Polsat kupił i może robić sobie co z tym chce, niestety taki jest kapitalizm. NC+ i tak dla swoich abonentów udostępnia to poniżej kosztów zakupu od Polsatu.

Nie jara mnie to na tyle żeby płacić, ale pewnie jakichś streamów poszukam. Całkiem możliwe, że ta strona będzie jakąś opcją: http://weeb.tv/home - co prawda za konto premium się płaci, ale dużo mniej, bo trzy dnia za 4zł, a dłuższe okresy jeszcze taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się mylisz Sushi ,TVP chciało wykupić subskrypcję od Polsatu ale oni za same mecze Polaków chcieli cenę taka samą jaka oni zapłacili za same mistrzostwa.Mam nadzieję że Polsat będzie w uj na minusie po tym mundialu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat i firmy z nim powiązane, a właściwie z Solorzem-Żakiem, oprócz tego, że kupił prawa już w 2008 roku (ponoć za 15 baniek ojro) zaangażował się dość mocno w realizację całego przedsięwzięcia. Nie mówię, że posunięcie Polsatu jest dobre i godne pochwały, ale nie widzę też powodów, dla których mają oddawać do TVP coś za pół darmo. Może przyjdzie taki czas, że telewizja publiczna będzie się brała za tego typu przedsięwzięcia z należytym wyprzedzeniem, a nie potem na ostatnią chwilę będzie próbować odkupić prawa od Polsatu. Eliminacje do MŚ w piłkę nożną też ma Polsat.

Cała ta afera ma jednak wpływ na zmianę prawa - do tej pory w telewizji ogólnodostępnej musiały być transmitowane IO, ZIO i ważniejsze mecze w piłkę kopaną. Teraz dołożyli do tego inne dyscypliny, m.in. siatkówkę.

 

A co do Polsatu na minusie, to chyba tak się stanie, bo coś czytałem, ze są spore problemy ze sponsorami. Polak i tak potrafi i większość osób jakoś da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie TVP, a nie Polsatu. Telewizja publiczna powinna się zajmować takimi rzeczami. Jeśli mają pieniądze na gówna typu gwiazdy tańczą na lodzie, to powinni znaleźć tym bardziej na turniej tej rangi, odbywający się w Polsce i w dyscyplinie, w której (w przeciwieństwie do piłki kopanej) nie jesteśmy kmiotami do bicia przez wszystkie drużyny.

 

Polsat kupił i może robić sobie co z tym chce, niestety taki jest kapitalizm. NC+ i tak dla swoich abonentów udostępnia to poniżej kosztów zakupu od Polsatu.

Nie jara mnie to na tyle żeby płacić, ale pewnie jakichś streamów poszukam. Całkiem możliwe, że ta strona będzie jakąś opcją: http://weeb.tv/home - co prawda za konto premium się płaci, ale dużo mniej, bo trzy dnia za 4zł, a dłuższe okresy jeszcze taniej.

To ostatni tego typu wybryk Polsatu, wchodzi ustawa która nakazuje transmisje spotkań reprezentacyjnych tego typu rangi na kanałach otwartych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że w innych telewizjach niż Polsat jest cisza jak by to była jakaś zwykła przeciętna impreza, na TVN non stop bębnią o super meczu TVN vs TVP a o mundialu ani słowa od rana bo nie mają praw T_T. POLACTWO!

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatni tego typu wybryk Polsatu, wchodzi ustawa która nakazuje transmisje spotkań reprezentacyjnych tego typu rangi na kanałach otwartych.

 

 

[...]

Cała ta afera ma jednak wpływ na zmianę prawa - do tej pory w telewizji ogólnodostępnej musiały być transmitowane IO, ZIO i ważniejsze mecze w piłkę kopaną. Teraz dołożyli do tego inne dyscypliny, m.in. siatkówkę.

[...]

;)

 

@UP: niestety wynika to z tego, że sportem narodowym jest piłka nożna, mimo że w ostatniej dekadzie więcej sukcesów mieliśmy w siatkówce czy piłce ręcznej. Przyznam się szczerze, że o tym, że organizujemy MŚ dowiedziałem się niedawno. O Euro 2012 wszyscy trąbili od dnia wyboru Polski i Ukrainy na gospodarzy.

Z tego co czytam, to jest sporawy burdel związany z całą imprezą, a brak transmisji to tylko jeden z aspektów. PZPS ma problemy z budżetem, jest ostra krytyka za ulokowanie spotkań Polaków w małych halach i jeszcze inne rzeczy.

Ciekawe jak to wyjdzie sportowo. Siatkówką jakoś się specjalnie nie jaram, zdarzy mi się popatrzeć na jakiś losowy meczy na Eurosporcie albo Polsacie Sport, ale to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Cyfrowy Polsat więc mogę oglądać za darmo w HD.

Jak ktoś chce to może kupić starter Plusa i za darmo oglądać mecze na ipli (przynajmniej tak słyszałem).

"Otóż na pierwsze dwa mecze w niedzielę pomiędzy Wenezuelą a Argentyną (początek 16.30) oraz Australią a Kamerunem bilety wykupiło w sumie 20 zagranicznych kibiców. To nie pomyłka. Dokładniej rzecz ujmując: pięciu Niemców, czterech Australijczyków, trzech Anglików oraz po dwóch Włochów, Szwajcarów, Brazylijczyków oraz Norwegów.

Inne dni meczowe? Na trzy spotkania 2 września - bilety kupiło 61 zagranicznych fanów, na 4 września - 65, na 6 września - 84, a na 7 września - 26."

http://wroclaw.sport.pl/sport-wroclaw/1,123476,16554956,MS_w_siatkowce_2014__Szokujace_dane_dotyczace_sprzedazy.html

Dodatkowo jak napisane jest w artykule Wrocławska hala mieści 6,5 tysiąca kibiców. Od tego odejmujemy bilety dla działaczy i zostanie trochę mniej.

Za to największa w Polsce Hala w Krakowie Polaków nie zobaczy...

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam weeb tv. Mnóstwo kanałów w HD. Pakiet na miesiąc 20 zł, można sobie na 3 dni wykupić i popatrzeć. Kanał voleyball juz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5bd539056083e9e3d2d33e6ad5d11214.jpg

Polska... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oprócz tego przynajmniej jedno spotkanie zobacze,,, B1 - C1 , 14 września w Spodku haha  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy set dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlazły to ma chyba 30 kg młot w łapie  :)  Aż żal  że coś mu się w głowie poprzestawiało w pewnym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ładnie ich ograli.

Ostatni serwis Serbii...

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×