Skocz do zawartości
Sushi

Siatkówka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Stadion Narodowy na pierwsze zwycięstwo Polaków musiał czekać aż siatkarze zagrają, ale jednak piłkarze wygrali wcześniej dwa prestiżowe spotkania - mecz towarzyski z RPA i spotkanie z San Marino ;)

 

Ciekawe jak to dalej będzie wyglądać, bo póki co jest naprawdę nieźle. Chociaż widać, że Serbowie byli zupełnie rozbici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Do niecodziennej sytuacji doszło w niedzielę w Gdańsku, gdzie zmagania mistrzostw świata siatkarzy Polska 2014 rozpocznie reprezentacja Bułgarii. Selekcjoner Płamen Konstantinow odmówił udzielenia wywiadu telewizji Polsat. "Nie będę reklamował was za darmo" - powiedział reporterowi Bułgar, o czym informuje sport.pl."

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wazelina. Tragedia ten wywiad. Jak by mogła to by mi gałe przed kamerą zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających cyfrowy polsat, mecze są bez komentatorów? włączyłem teraz na chwilkę na necie i się zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających cyfrowy polsat, mecze są bez komentatorów? włączyłem teraz na chwilkę na necie i się zastanawiam

Też właśnie mam streama bez komentarza. Do tego jakość dość paskudna, wynik można co najwyżej zgadywać, a do tego po jakimś czasie wyskoczyła na środku streama jakaś wiadomość - ze względu na jakość nawet nie wiem o co chodziło, ale chyba chcieli żebym coś zapłacił ;)

 

Im więcej czytam o kulisach tych mistrzostw, tym bardziej dochodzę do wniosku, że w PZPS jest niezła patolka i hajsy są naj-naj-najważniejsze. Ponoć dołożyli kolejną rundę w turnieju tylko po to żeby "zaspokoić" miasta, które zapłaciły hajsy do związku za możliwość goszczenia spotkań. A Polacy teraz grają w najmniejszej hali mistrzostw, bo Wrocław zapłacił najwięcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Katowice chyba zaplacily najwięcej bo maja oba polfinaly, mecz o 3 miejsce i final...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław zapłacił 8mln za goszczenie Polaków , Katowice 10 za fazę finałową .

 

yqv3Ba.jpg

 

Wczoraj w Spodku ;)  Ogólnie beznadziejne losowanie dla Polaków , ale też może być ciekawa sytuacja gdzie Rosja z Brazylią może w ciągu tygodnia rozegrać 3 spotkania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest. Jeśli Polska awansuje do półfinału/finału to mecze muszą być w otwartej TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest. Jeśli Polska awansuje do półfinału/finału to mecze muszą być w otwartej TV?

Nie.

Dopiero po aferze z prawami do transmisji zmieniono prawo. Dotychczas dotyczyło to przede wszystkim piłki kopanej, teraz dołożyli do tego m.in. siatkówkę i ręczną.

 

Z jednej strony losowanie chyba nie mogło być gorsze. Z drugiej jednak, zwycięstwo nad Rosją może nam potencjalnie zapewnić finał. Gdybyśmy byli na miejscu Francji, to przy wygraniu grupy w półfinale byłaby Rosja lub Brazylia. Teraz wyjście z grupy może skończyć się półfinałem z teoretycznie słabszym rywalem (zwycięzca pierwszej grupy, patrząc po statystykach i dotychczasowych spotkaniach, może to być Francja, którą przecież wczoraj ograliśmy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygrywamy z Brazylią po pierwszym secie! :) Bardzo dobra gra naszych zawodników :) Powinno być dobrze! :)

 

P.S. Atmosfera - kosmos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja pacze :shok:

Masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale padakę grają w tym trzecim secie. W pierwszym co prawda też byliśmy już 5 punktów w plecy, ale teraz jest już 7. Jeśli przegramy dzisiaj, to dobrze żeby Brazylia Ruskich oklepała jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Myślałem, że po trzecim secie i 11 punktach w plecy się nie podniosą, a tu proszę. Potem w tie-breaku miało być pozamiatane przy 7:2, a zrobiła się nerwówka. Wygląda na to, że Polacy są w stanie pokonać każdego na tym turnieju. Oby tylko to potwierdzili.

Miało być trzymanie kciuków jutro za Brazylię, a trzeba będzie trzymać za Ruskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogą przegrać z Wszystkimi byleby tylko dokopali ruskim ;)

 

A co do wczoraj to dobrze że mi stream padł bo pewnie bym zawału serca dostał :P

 

10690119_10152702912287241_7586548487288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygraliśmy z kacapami :) ale Putin podobno już skomentował porażkę, w swoim stylu: - "To nie reprezentacja Rosji wczoraj przegrała, takie stroje można kupić w każdym sklepie sportowym" :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oglądacie mecze?

Stwierdziłem, że na półfinały zaszaleję i myślałem o tej stornie: http://weeb.tv/home

Ktoś tam ogląda? Bo jak jakość/stabilność ma być taka jak na darmowych streamach, to wolę sobie piwo kupić za te 4zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam Lige mistrzów piłkarską oglądałem i dawało rade. Jeśli jest za dużo chętnych to streem dostępny staje się tylko dla tych, co opłacili co znacząco obniża liczbę chętnych i tym samym poprawia stabilność. Krótko mówiąc - nie narzekałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oglądacie mecze?

Stwierdziłem, że na półfinały zaszaleję i myślałem o tej stornie: http://weeb.tv/home

Ktoś tam ogląda? Bo jak jakość/stabilność ma być taka jak na darmowych streamach, to wolę sobie piwo kupić za te 4zł.

Przy wykupionym premium na poprzednich meczach Polaków momentami nie dało się oglądać (ciągłe buforowanie czy całkowite padnięcie strony). Aczkolwiek jak już działa to jakość obrazu i dźwięku jest bardzo w porządku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz Ruskich z Iranem właśnie na tej stronie i jest naprawdę nieźle. Stream się trzyma, jakość przyzwoita. Na innych streamach czasem nie można było się odczytać jaki jest wynik. A to dopiero zwykłe konto, bez premium.

Oni coś na tej stronie pisali, że zakup premium może trochę potrwać. Orientujesz się, czy przy PayU można to ogarnąć w ciągu 5 minut?

 

A co do samego meczu, Irańczycy momentami się zajebiście bronią. Oby się obudzili i dokopali Kacapom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi więcej niż 5 minut to nie zajęło na pewno, kupowałem przez PayU.

Problem na tej stronie pojawia się w momencie dużego zainteresowania i dużej liczby widzów - czy dzisiaj serwery wytrzymają to nie wiem. ;)

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zakup to 5 minut. Probowałem oglądać na tej stronie mecz bodajże z Francją z premium. Szału nie było, HD przycinało, SD też szału nie było, od czasu do czasu buforowanie. Ale może to też wina neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×