Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

* Jednak nie mogłem wytrzymać, zamówiłem loadcella do csl elite :1_grinning:. Cały zestaw nie kosztował mało, ale po przeczytaniu opinii wynika z tego, że warto. *

 

I jak domestos007 zamówiłeś swój zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się wstrzymałem, trochę do d.. bo nie obsługuje DriveClub. Z drugiej strony Fanatec jest na etapie wypuszczenia kierownicy DD do końca roku, ma być wersja pod PS4.

Teraz tylko pytanie czy cena będzie zjadliwa i czy nie będzie żadnej wpadki jak w poprzednich kierownicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownicą w Driveclub? Tam ffb jest tak beznadziejny, że nie ma co sobie głowy zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z shifterem i handbreak do PS4 od Fanateca będzie to dobrze współpracować. Cały czas chodzi mi po głowie kokpit od Simetika.

Napisałem do WSP odnośnie stojaka to mi odpisali że są na etapie dostosowania swoich stojaków do serii CLS. Na tym filmie ewidentnie słychać terkotanie, z kiedy jest ostatni firmware?.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli shifter czy handbrake podłączysz pod bazę, wszystko będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domestos direct Drive jeśli chodzi o cenę to bedzie zaporowa. Poza tym będziesz to musiał przyspawać :1_grinning: do konkretnego standa. Nie wiadomo jak to bedzie się sprawować. Jeśli chodzi o mnie to ja nic więcej nie potrzebuje ze sprzętu jestem bardzo zadowolony. G29 to jest zabawka. Fanatec wyróżnia się pod każdym względem. Teraz to jest komfort grania. Powtarzam ffb jest miękki. Dzisiaj odpaliłem F1 2017 fantastycznie się gra. Ustawienia wykonałem zarówno w bazie jak i w menu grze. Nikogo nie będę namawiał. Pieniądze, które wydałem całkowicie to rekompensuje :1_grinning::good:. Czekam tylko za loadcellem i zestaw bedzie kompletny.

 

Dokładnie Driveclub to jest żaden symulator i wogóle nie nadaje się pod kiere.

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie.czy jak zamocuje kierownice na playseacie nie bedzie ona zasłaniała mi widoku ekranu tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie.czy jak zamocuje kierownice na playseacie nie bedzie ona zasłaniała mi widoku ekranu tv

Ja mam tv bardzo nisko i nic nie zasłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bartol84 napisał:

Domestos direct Drive jeśli chodzi o cenę to bedzie zaporowa. Poza tym będziesz to musiał przyspawać :1_grinning: do konkretnego standa. Nie wiadomo jak to bedzie się sprawować. Jeśli chodzi o mnie to ja nic więcej nie potrzebuje ze sprzętu jestem bardzo zadowolony. G29 to jest zabawka. Fanatec wyróżnia się pod każdym względem. Teraz to jest komfort grania. Powtarzam ffb jest miękki. Dzisiaj odpaliłem F1 2017 fantastycznie się gra. Ustawienia wykonałem zarówno w bazie jak i w menu grze. Nikogo nie będę namawiał. Pieniądze, które wydałem całkowicie to rekompensuje :1_grinning::good:. Czekam tylko za loadcellem i zestaw bedzie kompletny.

 

Dokładnie Driveclub to jest żaden symulator i wogóle nie nadaje się pod kiere.

Napisz jak się sprawuje Loadcell, wstrzymałem się bo chcę kupić też kokpit od Simetika zresztą i tak niema jeszcze GTS. Jak mi się spodoba to może w późniejszym terminie sprawie sobie mocnego PC-ta z trzema monitorami. Patrzyłeś na te sandały za 600 euro niezły wypas :?).

Edytowane przez domestos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie premiera GTS to wraca temat kiery.. Panowie, coś lepszego od G29 w kwestii shiftera i ewentualnie hamulca w granicach 2k? Najfajniej z Allegeo bo mają teraz raty 0% to można sobie oszczędzić wydawania naraz większej kwoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje radę ten shifter? Ogólnie chyba obsługa shiftera w GT nigdy nie była doskonała, ale pamiętając jak działał ten z G27 gdzie koniec końców używałem tylko łopatek to teraz trochę strach wydać ekstra 650zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shifter jest bdb, inna sprawa czy jest sens kupować go do GT. Jeżeli będzie też grał w pCARS czy Asseto to sens jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% tylko PS4, więc GT i czasami DC skoro mam. Warto przeskoczyć na T500RS? Jak wygląda sprawa stojaka Wheelstand pro, jest w miarę stabilny? Na tą chwilę mam stojak DIY Ikea, ale trzeba ogarnąć coś wygodniejszego jednak :)

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak na mój gust shifter możesz odpuścić. Wheel stand pro sprawdza się bardzo dobrze i jest wystarczająco stabilny.

Z T500 jest o tyle problem ze nie jest oficjalnie wspierane. Działa w większości gier, ale ten lekko mocniejszy force feedback nie jest wart zachodu.

T300 jest nowszą i nowocześniejszą konstrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, też w sumie już odpuściłem T500, jutro zamawiam T300RS :) Czy mi się wydaje czy kiera nie jest skórzana tylko jakaś gumowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wątek kierownica do PS4 ale nurtuje mnie pytanie. Jest dobra kierownica która można grać w PC2 na PS4 i podłączyć ja Xbox pograć w FZ lub podłączyć w przyszłości także do tej nowej konsoli Xbox co premier mieć będzie w listopadzie ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze wątek kierownica do PS4 ale nurtuje mnie pytanie. Jest dobra kierownica która można grać w PC2 na PS4 i podłączyć ja Xbox pograć w FZ lub podłączyć w przyszłości także do tej nowej konsoli Xbox co premier mieć będzie w listopadzie ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Nie jestem pewny ale chyba fanatec pracował nad kiera która miałaby działać z dwiema konsolami, poszukaj.

Co do reszty to wiem że są tacy co mają dodatkowa bazę od od t300 dla xbox to nazywa się chyba tx i tak sobie radzą.

Każdy chce zarobić i stąd licencje a skoro produkt licencjonowany pod konsole A to nie zadziała z konsolą B, za to zadziała bez problemu z kompem.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona :) FF mocny nawet na 5, przez chwilę miałem wyżej ale nie ma sensu na dłuższą metę. W zestawie dostałem Project Cars 2, także mam nówkę w folii na sprzedaż gdyby ktoś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Yog-Sothoth napisał:

Zakupiona :) FF mocny nawet na 5, przez chwilę miałem wyżej ale nie ma sensu na dłuższą metę. W zestawie dostałem Project Cars 2, także mam nówkę w folii na sprzedaż gdyby ktoś chciał.

Jaką dokładnie zakupiłeś? Ile dałeś w zestawie z Project Cars? Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×