Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A taka kwestia: w każdej chyba edycji PESa w jaką grałem po podaniu X-em, aby ten podający wybiegł do przodu na pozycję wciskało się L1, natomiast w najnowszej odsłonie to samo można zrobić przyciskając R2. Czy to może jakieś "inne wyjście na pozycję"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie tego patcha od paula który był tutaj podany kilka stron wcześniej , otóż po wgraniu go stroje i herby w grze bardzo ale to bardzo wolno się ładują .. Natomiast kolega wgrał ten sam dokładnie co u mnie i wszystko ładuje mu się w normalnym tempie .. czy ktoś wie czemu tak jest i czy coś da sie z tym u mnie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może różnica jest w wersji gry, np cyfrowa albo Blu-ray, ewentualnie szybkość dysku twardego konsoli. Czy te różnice Was nie dotyczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może różnica jest w wersji gry, np cyfrowa albo Blu-ray, ewentualnie szybkość dysku twardego konsoli. Czy te różnice Was nie dotyczą?

Owszem , on pobierał wersję cyfrową , a ja mam blu ray , czyli przyczyna leży tutaj??

kurcze to ja powinienem miec lepiej bo dałem za gre 170 zł a nie 50 jak on ... gdzie tu sprawiedliwość he he  :)

Czyli raczej nic z tym nie zrobię??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprzedać wersję blu-ray i na jednym z portali aukcyjnych zakupić wersję cyfrową, jak jeszce pojawią się kupony obniżające cenę o 20 zł przy korzystaniu z aplikacji mobilnej to możesz mieć grę za 30 zł, mi się udało tak zrobić. Ja sie nie bawiłem w podmianę Option File'a, ale skoro potwierdzasz, że na wersji cyfowej wszystko śmiga jak należy to się zastanowię :)

Ponawiam natomiast moje pytanie: "A taka kwestia: w każdej chyba edycji PESa w jaką grałem po podaniu X-em, aby ten podający wybiegł do przodu na pozycję wciskało się L1, natomiast w najnowszej odsłonie to samo można zrobić przyciskając R2. Czy to może jakieś "inne wyjście na pozycję"?"

 

A tak poza tym kiedyś też lubiłem mieć grę w wersji pudełkowej, teraz coraz bardziej skłaniam się do wersji cyfrowych - ładują się szybciej, nie męczą lasera. Jedynie jakieś wersje kolekcjonerskie lub limitowane z fizycznymi dodatkami mogą tą szalę przeważyć w kierunku "pudełka".

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I gdyby nie to, że sama gra jest całkiem dobrze zrobiona (w sensie oczywiście samego meczu) i kompletnie nie ma nic wspólnego ze spieprzoną totalnie 2014 to dalej grałbym w 2013, bo takie właśnie błędy sprawiaj, że odechciewa się grać.

 

 

Jasne że jest dobra ja tego nie neguje. Chodzi o to że tryby gry online ją ciągną niemiłosiernie w dół. To boli. Zobacz sobie jednego delikwenta co mu losuje w myClub:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=764484226959825&set=p.764484226959825&type=1&theater

Powiem tak gdyby od samego początku miał włączoną konsolę 24 godziny na dobę to niema opcji żeby takich grajków wylosować. Żeby było jasne to nie wszytko tam sa 4 strony i sami najlepsi gracze wylosowani a nie wygląda to na fake. Według mnie tryb jest zabugowany i jednym leca czarne jak woda a innym wcale. Bardzo zły tryb niestety najlepszy z pozostałych bo inne sa jeszcze słabsze gdzie gra się np tylko na real w dywizjach gdzie można pawia puścić. Dlatego jestem zmuszony grac w ten słabiutki tryb myClub. co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem , on pobierał wersję cyfrową , a ja mam blu ray , czyli przyczyna leży tutaj??

kurcze to ja powinienem miec lepiej bo dałem za gre 170 zł a nie 50 jak on ... gdzie tu sprawiedliwość he he :)

Czyli raczej nic z tym nie zrobię??

Ja mam cyfrowke i też wolno się ładuje ale najważniejsze że w samych meczach jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrowke i też wolno się ładuje ale najważniejsze że w samych meczach jest ok

no u mnie w meczach też nie ma problemu , nic nie przycina , a odnośnie tej wersji cyfrowej to zajmuje ona 8GB a ja nie mam stałego łącza neta tylko radiówke 2 mega więc przy ściaganiu podejrzewam , że musiał bym na dobre pare dni nie wyłączać konsoli ,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zwiekszyc team spirit , bo mialem ok 80 ovr , kupilem dwoch zawodnikow przez tych agentow specjalnych i mam teraz team spirit 6 , i przegrywam mecze a przedtem wygrywalem ,o co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zwiekszyc team spirit , bo mialem ok 80 ovr , kupilem dwoch zawodnikow przez tych agentow specjalnych i mam teraz team spirit 6 , i przegrywam mecze a przedtem wygrywalem ,o co kaman ?

Wartość kontraktów zawodników przekroczyła overall twojego trenera. Krótko mówiąc masz za słabego trenera żeby utrzymał zarobki twoich grajków. Overall trenera musi być wyższy niż cała wartość drużyny(ich kontrakty). Wymień trenera albo wyrzuć paru grajków aby wartośc drużyny się obniżyła do poziomu trenera aby mógł to unieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zwiekszyc team spirit , bo mialem ok 80 ovr , kupilem dwoch zawodnikow przez tych agentow specjalnych i mam teraz team spirit 6 , i przegrywam mecze a przedtem wygrywalem ,o co kaman ?

Vincent trochę źle Ci napisał. Absolutnie nikogo nie wywalaj jeśli nie chcesz się pozbywać kogokolwiek.

Wystarczy zawodnika wyrejestrowac ze składu. Wyrejestrujesz jednego, czy dwóch tak aż overall managera będzie odpowiedni i team spirit od razu Ci wróci na te 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czatuję na jakiegoś dobrego trenera z taktyką 4-2-1-3, ewentualnie 4-3-3. Czy jest jakieś ograniczenie czasowe Top Agenta 2014-2015? Sądzę, że z czasem Konami powinno wprowadzić innych, może nawet droższych :) A korzystaliście z innych agentów? Z innych, w sensie z tych odpowiedzialnych za konkretne pozycje. Jacy zawodnicy Wam wpadali? Z tego co pamiętam, a nie mam teraz dostępu do konsoli, powinni wpadać tylko z overallem powyżej 75.

Ja póki co mam managera takiego na 500 z overallem chyba 73. Wybzdrykałem siez tych coinsow i muszę poczekać aż mi wskoczy więcej i wtedy kupię lepszego ale chciałbym trafić na takiego z podobną taktyką do obecnego. Ofensywa 4-1-2-3, defensywa 4-2-2-2 z mocno zagęszczonym środkiem. zadko gram na defensywnym, wolę ofensywnie i pasuje mi takie ustawienie. Trochę spaprane jest to, że nie mozna ustawić ich po swojemu bo jak mam np dwóch AMF to z jednrgo chciałbym zrobić SS a nie można. Po boisku można zawodnikó porozstawiać ale tylko w zakresie z góry już ustalonej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-1-2-3 - czyli bardziej ofensywny wariant od 4-2-1-3 też jest bardzo dobry, ale zastanawiam się czy odczuwalna jest aż tak bardzo różnica w ofensywie, a czy np defensywa nie jest dziurawa, chociaż wiadomo że bardziej istotne jest strzelenie jednej bramki więcej niż przeciwnik, aniżeli niestracenie żadnej :) Chociaż i tak wszysto zależy też od konkretnych zawodników oraz odpowiedniej taktyki. BTW: Wczoraj zniknął już TOP AGENT 2014-2015, za to w CPU Competitions pojawił się TOP AGENT Liga Włoska na bardzo łatwych do wygrania poziomch (bodajże 2 x regular , 1 x pro i top player w finale), więc warto zagrać bo na pewno wskoczy za niego jakiś grajek over 75.

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-1-2-3 - czyli bardziej ofensywny wariant od 4-2-1-3 też jest bardzo dobry, ale zastanawiam się czy odczuwalna jest aż tak bardzo różnica w ofensywie, a czy np defensywa nie jest dziurawa, chociaż wiadomo że bardziej istotne jest strzelenie jednej bramki więcej niż przeciwnik, aniżeli niestracenie żadnej :) Chociaż i tak wszysto zależy też od konkretnych zawodników oraz odpowiedniej taktyki. BTW: Wczoraj zniknął już TOP AGENT 2014-2015, za to w CPU Competitions pojawił się TOP AGENT Liga Włoska na bardzo łatwych do wygrania poziomch (bodajże 2 x regular , 1 x pro i top player w finale), więc warto zagrać bo na pewno wskoczy za niego jakiś grajek over 75.

Wskakuje mi już wylosowało cm 75 na dużo pozycji gdzie dobrze się czuje. Ale jest lepszy agent do zgarnięcia otóż trzeba wygrać 3 mecze pod rząd online i otrzymuje sie agenta 3xlosowanie nieistniejącego już top agent 2014-15.

Masz racje icman źle to ująłem nie trzeba wyrzucać wystarczy wyrejestrować zawodnika lub zamienić na z mniejszym kontraktem tak aby się zmieścił w overallu trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent masz na mysli 3 mecze pod rzad w dywizji , czy w chalenge ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent masz na mysli 3 mecze pod rzad w dywizji , czy w chalenge ?

Na pewno nie w dywizji to jest na samym dole gdzie ostatnio było do wygrania agent 2014-2015 się chyba nazywało "winners take all" więc teraz to zastąpiło nowe z tymi owymi 3x 2014-2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzieki, trzeba w takim badz razie przycisnac, chociaz mysle, ze bedzie ciezko, pewnie losuje przeciwnikow z gornej polki :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa a ja dziś rozgromiłem grze o tego włoskiego agenta tego regulara i dwa profesionale po 5:0, 6:0 i 3:0 a chwila niuwagi i ostatni top player mi zasadził gola i utrzymał wynik. Waliłem słupki, poprzeczki jakby to kuźwa celowo mnie ograło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa a ja dziś rozgromiłem grze o tego włoskiego agenta tego regulara i dwa profesionale po 5:0, 6:0 i 3:0 a chwila niuwagi i ostatni top player mi zasadził gola i utrzymał wynik. Waliłem słupki, poprzeczki jakby to kuźwa celowo mnie ograło

hahahah Iceman, miałem to samo fakt, ze grałem po kilku drinkach, ale 3 pierwsze mecze grałem praktycznie jedna ręka, po 20 min. bylo po meczu, a w ostatnim meczu , wygladalo jakbym musial przegrac, mecz doszedl do karnych a w karnych wiadomo jak z kompem, loteria na maxa , no i w tyte.... hehehe odechcialo mi sie godzine gry z kompem i lipa, bleeeeee ;/ , dziwna sprawa naprawde ten mecz podejrzanie wygladal.

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa a ja dziś rozgromiłem grze o tego włoskiego agenta tego regulara i dwa profesionale po 5:0, 6:0 i 3:0 a chwila niuwagi i ostatni top player mi zasadził gola i utrzymał wynik. Waliłem słupki, poprzeczki jakby to kuźwa celowo mnie ograło

 

hahahah Iceman, miałem to samo fakt, ze grałem po kilku drinkach, ale 3 pierwsze mecze grałem praktycznie jedna ręka, po 20 min. bylo po meczu, a w ostatnim meczu , wygladalo jakbym musial przegrac, mecz doszedl do karnych a w karnych wiadomo jak z kompem, loteria na maxa , no i w tyte.... hehehe odechcialo mi sie godzine gry z kompem i lipa, bleeeeee ;/ , dziwna sprawa naprawde ten mecz podejrzanie wygladal.

 

Hehe, a myślałem, że tylko ja tak dziwnie przedupiłem finał.  :biggrin: Faktycznie coś dziwnego z tym jest, bo w finale trafiłem na Juve, które z przebiegu gry nie sprawiało mi żadnych problemów, dosłownie żadnych. Niestety Buffon latał po bramce jak opętany i wyłapywał nawet niemożliwe do obrony strzały. Przegrałem 1:0 po bramce strzelonej przez Pirlo z wolnego, z odległości 37 metrów! Najlepsze jest to, że strzelił w sam środek bramki, a mój golkiper pobiegł w bok, zupełnie jakby celowo nie chciał tego obronić. Cały mecz to walenie głową w mur...

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ligi włoskiej dostałem Obaddi ovr77 ale mniejsza o to udało mi się wygrać tych trzech agentow, na początek dwa losowania.ze smieciowych agentów, biała i czarna a w niej jakiś Gonzalez na amf z ovr 83 a ze specjalnych srebrna, złota i czarna. Kolejno Bridcutt 72, Dann 77 i na dmf Matic 83, najważniejsze że pasuje.do taktyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co jak chcę miećlepszych grajków to wypożyczam. Ostatnio znów wziąłęm Farfana i Vidala więc jakos z wygranymi lecę do przodu. czasem sięzdarzy jakiś łomot ale z reguły takie 0:1.

No ale zrobiłem sobie przerwę bo jak się za długo gra to sięgra nudzi i źle wychodzi i zacząłem klepać w Assassins Creed - Black Flag. Dopiero pierwszy raz w to pykam to mi się podoba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzień dzisiejszy wygląda online ??  Sporo czasu już minęło od premiery i zastanawiam się czy można już śmiało kupować czy nadal występują jakieś problemy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd kupiłem (czyli od jakichś dwóch tygodni) nie mam żadnych problemów z online. Oczywiście czasem coś w meczu chrupnie, ale to sporadyczne przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie przytrafiają się jakieś rozłączenia, ale doświadczyłem tego może 3 razy na 100 spotkań więc statystycznie pod tym względem jest dobrze. Jeżeli chodzi o jakieś zacinania, tzw. lagi itp. to również może w kilku przypadkach coś takiego zauważyłem i to raczej z powodu słabego łącza po drugiej stronie, albo nadmiernego jego używania przez moje inne urządzenia. Jeżeli się zastanawiasz to radzę spróbować :) Więcej narzekania widziałem na podstronach dotyczących PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×