Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa, że np u mnie poziom trudności nadal wisi na regular mimo spełnienia warunków zawartych w instrukcji, a który dawno powinien wskoczyć na super star. Rzygam już graniem z konsolą, a w online często trafiam na jakiegoś zasranego lagusa, albo frustrata, który na potęgę kosi moich grajków (oczywiście gdy go gniotę na boisku). Na zagranicznych forach ludzie mają ten sam problem - difficulty im nie rośnie.

 

Musisz zdobyć 10 punktów w 6 meczach. Każdy poziom ma 3 podpoziomy dlatego musisz rozegrać aż 18 meczy i na każde 6 mieć 10 punktów by awansować dalej. Ja już dawno mam platyne na PS3 i PS4 i dowiedziałem się o tym z zagranicznego forum. Niestety ta wspaniała gra nie informuje wogóle ile meczy masz zagranych z COM , ile potrzebujesz punktów do awansu, po spadku także brak informacji. Jak celujesz w platyne to musisz pisać i liczyć sobie na kartce najlepiej. Poziom Super Star w MyClub jest mocno wyśrubowany, o dziwo bo wszsystkie pozostałe poziomy trudności: Regular, Professional, Top Player są bardzo łatwe. Powodzenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyć 10 punktów w 6 meczach. Każdy poziom ma 3 podpoziomy dlatego musisz rozegrać aż 18 meczy i na każde 6 mieć 10 punktów by awansować dalej. Ja już dawno mam platyne na PS3 i PS4 i dowiedziałem się o tym z zagranicznego forum. Niestety ta wspaniała gra nie informuje wogóle ile meczy masz zagranych z COM , ile potrzebujesz punktów do awansu, po spadku także brak informacji. Jak celujesz w platyne to musisz pisać i liczyć sobie na kartce najlepiej. Poziom Super Star w MyClub jest mocno wyśrubowany, o dziwo bo wszsystkie pozostałe poziomy trudności: Regular, Professional, Top Player są bardzo łatwe. Powodzenia.

 

Stary, masz u mnie mega wielkie wirtualne piwo i dozgonną wdzięczność! To wymaganie jest bezsensowne, ale przynajmniej wiem już co robić. Thank you so much!  :thanks:

 

Zauważyłem też, że poziom trudności w MyClub działa jakoś inaczej. W innych trybach potrafiłem się męczyć na professional, a w MC leję CPU kilkoma bramkami na top player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają cały czas. ;)

 

Inna sprawa, że np u mnie poziom trudności nadal wisi na regular mimo spełnienia warunków zawartych w instrukcji, a który dawno powinien wskoczyć na super star. Rzygam już graniem z konsolą, a w online często trafiam na jakiegoś zasranego lagusa, albo frustrata, który na potęgę kosi moich grajków (oczywiście gdy go gniotę na boisku). Na zagranicznych forach ludzie mają ten sam problem - difficulty im nie rośnie.

 

Co do losowania, to po prostu trzeba mieć szczęście. Ja ostatnio trafiłem ze zwykłego agenta (jedna gwiazdka!) Rakiticia, który wymiata u mnie w pomocy. Wpadł też Khedira z agenta BBVA, który czyści wszystko z tyłu. Kiedyś trafiłem z czarnej piłki Andy Carrolla, ale był tak drewniany, że pozbyłem się go bez żalu. Wczoraj zrobiłem losowanie agenta Premiership, padło na czarną piłkę, ja cały w skowronkach, a tu kto? Znowu Carroll... Wyłączyłem grę.

 

Choć i tak gdybym nawet wylosował jakąś super gwiazdę, ledwo mieściłaby się do składu. Donadoni ma zajebistą taksę, ale również ograniczenia wartości posiadanych piłkarzy do 560, które u mnie są niemal na styk.

 

Też miałem wcześniej problemy na top player w turniejach, ale odkąd team spirit podskoczył mi do 90, leję wszystkich po kolei. Ostatnio z United na top player 7:0, wcześniej z Barcą 5:1... Nudne to już.

 

 

To ładna musisz miec pake, skoro 560 managera ledwo Ci starcza :biggrin:, ja mam Gallardo tez ma 560, w składzie CR7, Ibre, Howard, Di Natale, jeszcze ze 3 z Overallem 80 i na ławke ze 6 graczy i jakos mi starczy 560 , mysle ze jeszcze jeden klasowy gracz by sie zmiescil, nie pogardzilbym :biggrin: gorzej z GP bo nie chce mi sie grac z kompem a z samych online niewiele mozna zarobic, no i moze tutaj ktos mi powie skad brac sloty staminy dla pojedynczych graczy bo juz mi braklo a regeneracja calego teamu 30 monet, to jest porazka bo te monety nie leza na ziemi, malo ich wpada wiec bardzo szybko je wyzeruje jak bede kupowal stamine. a co to za mecz jak po 2 akcja pol skladu juz na pysk pada  ;/

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegoś szkoleniowca z Korei Płd ovr 82 i skład na max 700, z tym co mam na ławce to tak na styk :P Szczęsny - D'Ambrssio, Mexes, Botia, Samudio - Barry, Inan - Eto'o, Ibrahimovic, Muniain - D. Costa na ławie Terry, Capoue, Tomovic, M.Rodriguez, I.Fernandez, Miguel Rosa, Palacio, Grosicki, Menez. M'Villa, Itturraspe i trzeba nimi rotować. Team Spirit w zależności jak ustawie waha się między 92 a 95. Staminy mam od groma bo zwyczajnie jak zaczyna być kiepsko i rotacja nie pomaga zmieniam na skład z ogórkami i gram jakiś mecz z kompem i wszystkim stamina się regeneruje. Zbieram teraz na nowego trenera z inną taktyką bo to co mam to 1-4-2-3-1 ale mam narazie 150złota więc może do lata uzbieram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widze ze tylko ja mam problem ze stamina, widocznie za czesto uzywalem i sie skonczyla. no ok ale co teraz ? zeby nie bylo opcji dokupienia za GP? przeciez logiczne ze nawet jak bede rotowal zawodnikami to predzej czy pozniej bede musial uzywac odnowienia dla jakiegos gracza, a zostaje tylko opcja dla calej druzyny za 30 coinsow bez sens. Nie zwracalem na to uwagi ale wydaje mi sie ze dorzucali mi praktycznie codzien po kilka slotow a od 3 dni cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem skąd Wy macie takie paki, trochę już gram i ani razu nie trafiłem czarnej piły. Chyba macie na to jakiś patent

A co z competition w MyClub?

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem skąd Wy macie takie paki, trochę już gram i ani razu nie trafiłem czarnej piły. Chyba macie na to jakiś patent

A co z competition w MyClub?

No właśnie... Co ja i kolega robimy nie tak? Raz kuźwa trafiłem czarną piłę i zawodnik taki sobie. O takich CR7 czy Ibra to mogę chyba pomarzyć.

Gdbyby nie wypożyczenia to byłbym w czrnej dupie bo wypożyczyłem Forlana, Lukaki i Varelę i jakoś szło. No ale 10 meczy i znikną...

Poza tym ta gra online... jakaś posrana porażka. W 2013 losowało jak na potęgę a tu jakbym kuźwa nie grał z COM to chyba bym grał jeden mecz w tygodniu.

Ludzi pełno a mam wrażenie że w to dziadostwo nikt nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

W MyClub mam już serię zwycięstw wynoszącą 25 (na poziomie trudności Regular), ile jeszcze spotkań powinienem wygrać aby poziom podskoczył do Professional? Wpisuję pytanie w forum dotyczące PS3, bo już się pomyliłem i zadałem je w tym dotyczącym PS4, a może Konami przyjęło jakieś różne koncepcje "awansu" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

W MyClub mam już serię zwycięstw wynoszącą 25 (na poziomie trudności Regular), ile jeszcze spotkań powinienem wygrać aby poziom podskoczył do Professional? Wpisuję pytanie w forum dotyczące PS3, bo już się pomyliłem i zadałem je w tym dotyczącym PS4, a może Konami przyjęło jakieś różne koncepcje "awansu" ;)

 

Sorry, ze pytam, ale nie grywam VS COM, nawet jak skoczy ci na PROffesional to co z tego bedziesz mial ?

Zagrałem tylko jedno compettition z kompem to gdzie dawali agenta z ligi hiszpanskiej, poziom jest zenujacy wszystkie 4 mecze wygralem roznica 3-4 bramek, za pierwszym razem to wygralem, dostalem agenta , wylosowalem jakiegos szrota z celty vigo, ale kurde dla mnie godzina gry z kompem to stanowczo za duzo :D nuda...nuda...nuda.... jeden wielki schemat ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby dlatego, że na wyższych poziomach można uzyskać więcej puktów, być może lepszych agentów, chociaż z tym pewnie słabo, a przede wszystkim jest szansa na trofeum dotyczące 6 wygranych pod rząd na poziomie bodajże Top. Faktem jest oczywiście, że poziom komputera jest tragiczny, ale już bardziej nudne wydaje mi się granie Division SIM, gdzie patrzymy na zmagania dwóch sztycznych inteligencji (czasem zmieniamy taktykę i zawodników). Chociaż w tym czasie czytam sobie zaległą prasę, a punkty za meczyki lecą, więc takie złe to nie jest ;) Bez tego trudno byłoby o ciekawy skład. Natomiast grając z komputerem daję też odpocząć trochę zawodnikom, pakuję ze dwie bramki, a potem już sobie czekam i też coś tam sobie robię w tle. Dla mnie to są tryby stricte służące do bezproblemowego zdobywania punktow i budowania składu, a że nie gram za wiele to jest to jeden z rozsądniejszych sposobów na punkty. Nie zamierzam kupować żadnych coinsów za prawdziwe pieniądze, budowanie składu na zasadzie losowania jest ciekawe, szkoda tylko, że w losowaniu nie ma jakiejś reguły, niektórym wpadnie 3/10 czarnych, a innym ani jedna. No ale to już pomysł Konami i może dadza jakąś aktualizację albo w kolejnej odsłonie rozwiążą to inaczej, bo zapewne osób delikatnie mówiąc niezadowlonych z takiego rozwiązania jest sporo. Powracam jednak do pytania o ten poziom trudności: może trzeba komputerowi pakować więcej bramek albo zdobywać konkretne ilości punktów, ktoś wcześniej pisał, że każdy poziom ma 3 podpoziomy i trzeba zdobyć w 6 meczach 10 punktów w każdym z tych podpoziomów, no to ja w 6 meczach zdobywałem po 18 punktów i ani drgnęło..

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze pytam, ale nie grywam VS COM, nawet jak skoczy ci na PROffesional to co z tego bedziesz mial ?

Zagrałem tylko jedno compettition z kompem to gdzie dawali agenta z ligi hiszpanskiej, poziom jest zenujacy wszystkie 4 mecze wygralem roznica 3-4 bramek, za pierwszym razem to wygralem, dostalem agenta , wylosowalem jakiegos szrota z celty vigo, ale kurde dla mnie godzina gry z kompem to stanowczo za duzo :D nuda...nuda...nuda.... jeden wielki schemat ;)

Chyba w poprzednich częściach nie grałeś z COM skoro tu widzisz schemat. W tej części rozgrywka z COM jest lepsza niż w poprzednich a poza tym jak juz raz napisałem gdyby nie gra z COM to bym chyba musiał tą grę sprzedać bo gra z żywym organizmem graniczy tu z cudem w trybie MyClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tez tutaj, bo pewnie nie wszyscy sledza watek PS4 .

 

Da sie ustawic w My Club, zeby domyslna taktyka bylo defensive ? czy za kazdym razem w meczu musze przestawiac z offensive ? Bo przed meczem jak wybieram Def to i tak sie zmienia na off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra po rozegranych kilkunastu meczach z kumplem sprawia dobre wrażenie, jednak nawyki z 13 dają się we znaki i strasznie ubolewam nad brakiem MLO, w MyClub chyba się pchał nie będę, bo z tego co czytam tutaj to dużo wątpliwości.

Jak ktoś chce się posparować to pisać na priv :)

kilka pytań:

1) Da się jakoś ustawić aby siła strzału/podania była stopniowana?
2) Czy formy zawodników po zdobyciu gola czy jakiejś innej zasłudze zwiększają się? (ominąłem 14, ale tam chyba takie coś było)
3) Czy jest coś co mógłbym zmienić w ustawieniach, żeby mi się lepiej grało? (chodzi głównie o ssuwaki i ustawienia personal data)

aha i poda ktoś link do option file? tylko nie wiem jaki bles wybierać, bo mam wersje cyfrową.

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładna musisz miec pake, skoro 560 managera ledwo Ci starcza :biggrin:, ja mam Gallardo tez ma 560, w składzie CR7, Ibre, Howard, Di Natale, jeszcze ze 3 z Overallem 80 i na ławke ze 6 graczy i jakos mi starczy 560 , mysle ze jeszcze jeden klasowy gracz by sie zmiescil, nie pogardzilbym :biggrin: gorzej z GP bo nie chce mi sie grac z kompem a z samych online niewiele mozna zarobic, no i moze tutaj ktos mi powie skad brac sloty staminy dla pojedynczych graczy bo juz mi braklo a regeneracja calego teamu 30 monet, to jest porazka bo te monety nie leza na ziemi, malo ich wpada wiec bardzo szybko je wyzeruje jak bede kupowal stamine. a co to za mecz jak po 2 akcja pol skladu juz na pysk pada  ;/

 

Na poziom moich grajków nie narzekam. Mam np takie tuzy jak Ibra, Goetze, Rakitić, Khedira. Przydałby mi się tylko lepszy bramkarz i lewoskrzydłowy. Co prawda mam Tello z 79 overalla, ale mój menago jakoś go nie lubi chyba. :P No i jakiś nołnejmowy Tosselli na bramce z ligi argentyńskiej. Reszta bez zarzutu. Team Spirit 98 :)

 

czyli widze ze tylko ja mam problem ze stamina, widocznie za czesto uzywalem i sie skonczyla. no ok ale co teraz ? zeby nie bylo opcji dokupienia za GP? przeciez logiczne ze nawet jak bede rotowal zawodnikami to predzej czy pozniej bede musial uzywac odnowienia dla jakiegos gracza, a zostaje tylko opcja dla calej druzyny za 30 coinsow bez sens. Nie zwracalem na to uwagi ale wydaje mi sie ze dorzucali mi praktycznie codzien po kilka slotow a od 3 dni cisza.

 

Duże pokłady staminy dostawałem tylko na początku. Była to paczka chyba 30 slotów nawet. Teraz dostaję tylko co trzeci dzień logowania.

 

Panowie nie wiem skąd Wy macie takie paki, trochę już gram i ani razu nie trafiłem czarnej piły. Chyba macie na to jakiś patent

A co z competition w MyClub?

 

Nie ma patentu na losowanie. Trzeba mieć szczęście i tylko szczęście. Natomiast competition działają tylko w środy w określonych godzinach. Zawsze we wtorek można już sobie podejrzeć co będzie w środę i w jakich przedziałach czasowych.

 

Panowie i Panie,

 

W MyClub mam już serię zwycięstw wynoszącą 25 (na poziomie trudności Regular), ile jeszcze spotkań powinienem wygrać aby poziom podskoczył do Professional? Wpisuję pytanie w forum dotyczące PS3, bo już się pomyliłem i zadałem je w tym dotyczącym PS4, a może Konami przyjęło jakieś różne koncepcje "awansu" ;)

 

Ten awans na wyższy poziom jest jakiś zdupiony. U mnie wskoczyło na professional dopiero po 27 meczach wygranych z rzędu. Wcześniej miałem serię 29 wygranych meczów i nic się nie zmieniło. Na moje oko jest to zglitchowane, albo opis awansu w manualu jest błędny. Jedno z dwóch.

 

Sorry, ze pytam, ale nie grywam VS COM, nawet jak skoczy ci na PROffesional to co z tego bedziesz mial ?

Zagrałem tylko jedno compettition z kompem to gdzie dawali agenta z ligi hiszpanskiej, poziom jest zenujacy wszystkie 4 mecze wygralem roznica 3-4 bramek, za pierwszym razem to wygralem, dostalem agenta , wylosowalem jakiegos szrota z celty vigo, ale kurde dla mnie godzina gry z kompem to stanowczo za duzo :biggrin: nuda...nuda...nuda.... jeden wielki schemat ;)

 

Rozgrywki z CPU grającym prawdziwymi zespołami (np: Manchester, Barcelona) jest śmiesznie łatwe i nawet na top player nie sprawia większych problemów. Natomiast gdy gramy z CPU przeciw drużynom stworzonym przez innych graczy, taka rozgrywka jest dużo trudniejsza. A jeśli trafimy na zespół z wysokim TS, to już w ogóle można się napocić nawet na professionalu. Schemat to jest z debilami online, którzy próbują robić chamskie rajdy na moją obronę bo innego sposobu na strzelenie bramki nie znają. Nic mnie tak nie wkurza jak idiota zaczynający grę i od razu pędzący na moich obrońców. Na szczęście nauczyłem się skutecznie stopować takich jełopów, co niestety skutkuje później masowym koszeniem moich grajków przez resztę meczu. Szczerze? To już wolę grać z CPU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z regular na profesional to mialem 3 mecze z rzedu wygrane i awans(,przedtem z 5 meczow roznie remis i porazka tak na zmiane i pozniej przyszly 3 z rzedu wygrane i awans ), teraz czekam na awans wyzej, ,na razie 4 z rzedu i nic na profesional, nie wiem ja juz bym chyba gre wyrzucil jakbym mial 27 z rzedu wygranych i zero awansu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozgrywki z CPU grającym prawdziwymi zespołami (np: Manchester, Barcelona) jest śmiesznie łatwe i nawet na top player nie sprawia większych problemów. Natomiast gdy gramy z CPU przeciw drużynom stworzonym przez innych graczy, taka rozgrywka jest dużo trudniejsza. A jeśli trafimy na zespół z wysokim TS, to już w ogóle można się napocić nawet na professionalu. Schemat to jest z debilami online, którzy próbują robić chamskie rajdy na moją obronę bo innego sposobu na strzelenie bramki nie znają. Nic mnie tak nie wkurza jak idiota zaczynający grę i od razu pędzący na moich obrońców. Na szczęście nauczyłem się skutecznie stopować takich jełopów, co niestety skutkuje później masowym koszeniem moich grajków przez resztę meczu. Szczerze? To już wolę grać z CPU...

Idealnie to ująłęś. Nie chciało mi się jakoś szczegółowo rozwijać do kolegi Baczek867 ale jest tak jak napisałeś.

Oryginalnymi drużynami jest lightowo ale jak się ma w MyClub jeszcze nie za mocną drużynę i trafi na mocny team zbudowany przez innego gracza ewentualnie oryginalną drużynę typu Real to można i wpierdziel zarobić w chwili nieuwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czatuję na jakiegoś dobrego trenera z taktyką 4-2-1-3, ewentualnie 4-3-3. Czy jest jakieś ograniczenie czasowe Top Agenta 2014-2015? Sądzę, że z czasem Konami powinno wprowadzić innych, może nawet droższych :) A korzystaliście z innych agentów? Z innych, w sensie z tych odpowiedzialnych za konkretne pozycje. Jacy zawodnicy Wam wpadali? Z tego co pamiętam, a nie mam teraz dostępu do konsoli, powinni wpadać tylko z overallem powyżej 75.

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czatuję na jakiegoś dobrego trenera z taktyką 4-2-1-3, ewentualnie 4-3-3. Czy jest jakieś ograniczenie czasowe Top Agenta 2014-2015? Sądzę, że z czasem Konami powinno wprowadzić innych, może nawet droższych :) A korzystaliście z innych agentów? Z innych, w sensie z tych odpowiedzialnych za konkretne pozycje. Jacy zawodnicy Wam wpadali? Z tego co pamiętam, a nie mam teraz dostępu do konsoli, powinni wpadać tylko z overallem powyżej 75.

 

Ten top agent jest chyba do jutra, o ile dobrze pamiętam. Potem pewnie wymienią go na innego.

 

Top agenci odpowiedzialni za konkretne pozycje to też loteria. Raz skorzystałem z top agenta GK, bo chciałem jakiegoś konkretnego bramkarza, a wypadł mi jakiś Tosselli z ligi argentyńskiej - OVR 75. Za to ze zwykłego agenta jednogwiazdkowego trafiłem np Rakitića.

 

Odniosłem też wrażenie, że im lepszy mam skład, tym trudniej wylosować potem jakiegoś naprawdę dobrego zawodnika. Ostatnie moje losowania to praktycznie sam szrot, niezależnie od agenta.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to w ogole losuje jakies pokraki nieznane , mialem z 2 czarne pilki i tez jakis nieznanych pilkarzy ok 83ovr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to w ogole losuje jakies pokraki nieznane , mialem z 2 czarne pilki i tez jakis nieznanych pilkarzy ok 83ovr

A mi dziś wpadła pierwszy raz czarna piłka i odrazu Kroos 86 ovr.

Losowałem z tego agenta top star 14-15

i losowanie zatrzymałem na 6-tej piłce z kolei, może to czysty przypadek ale ludzie wspominają na forum, że może to mieć jakieś znaczenie.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś wpadła pierwszy raz czarna piłka i odrazu Kroos 86 ovr.

Losowałem z tego agenta top star 14-15

i losowanie zatrzymałem na 6-tej piłce z kolei, może to czysty przypadek ale ludzie wspominają na forum, że może to mieć jakieś znaczenie.

 

Nie ma znaczenia, bo zawsze wypada 6-ta piłka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, bo zawsze wypada 6-ta piłka :)

Jak to? Przecież za pierwszym razem sam zatrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Przecież za pierwszym razem sam zatrzymuje

Widać nie jesteś w temacie. Twoje naciskanie przycisku przy losowaniu niema żadnego znaczenia. Czy naciśniesz je po minucie czy godzinie zawsze wylosuje ci 6 piłkę. Jest to zwykłe zaprogramowane gó... na które niema się w ogóle wpływu w tym gó... trybie. Jednym losuje co chwilę czarne piłki a innym wcale już nawet ludzie na facebooku na stronce pesa jada ten tryb że jest niesprawiedliwy ale ja to mówiłem już po miesiącu grania że to kwas będzie i tak tez się stało. Jeden może grać milion meczy i nic mu nie wylosuje a innemu wyrzuca ta gra co chwilę czarne piłki. Mega niesprawiedliwy tryb przez co całkowicie zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Przecież za pierwszym razem sam zatrzymuje

Zanim piłki się zaczną kręcić, zacznij liczyć od tej pierwszej w prawo i licz do szóstej. I będzie to wyglądało tak, że jeśli szóstą piłką edzie złota a zaraz za nią czarna to wylosuje Ci złotą a ta czarna będzie zaraz obok niej. Jeśło szósta jest srebrna a za nią jest biała, to wylosujesz srebrną a za nią będzie biała. I nie ważne kiedy zatrzymasz losowanie więc nie ma sensu kręcić tymi piłkami ile wlezie licząc na cud.

 

Co do losowania to też losuje mi jakichś mniej zacnych piłkarzy ale szał mnie bierze jak ze zwykłego trafiam na lepszego grajka niż za te zasrane 10000 GP z top agenta.

Ostatnio wypożyczyłem Tottiego, Vidala a z poprzedniego razu mam jeszcze Forlana i Lukaku więc trochę pozamiatam nawet na profesionalu.

Chociaż muszę przyznać, że paru moich zawodników z mniejszym overallem mnie zaskakuje. Bardzo skuteczny jest np Gudmundson z ov78, Borges z ov76 czy Kleber ov75.

W obronie mam Meksesa i Juan Jesus obaj po 79 i też nieźle grają.

Mega niesprawiedliwy tryb przez co całkowicie zły.

I gdyby nie to, że sama gra jest całkiem dobrze zrobiona (w sensie oczywiście samego meczu) i kompletnie nie ma nic wspólnego ze spieprzoną totalnie 2014 to dalej grałbym w 2013, bo takie właśnie błędy sprawiaj, że odechciewa się grać.

 

Ale mam też pytanie. Jak można jakoś sprawnie zdobywać te drugie punkty (coins czy jak tam się nazywają) bo z początku nie będąc jeszcze za bardzo w temacie poszalałem i za dużo tego wydałem. Co prawda odrobiłem nieco straty wykonując te niektóre zadania za które je dają ale już np reset drużyny by dostać 50 coinsów mi się nie uśmiecha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam niema niczego takiego jak reset team chyba. Wchodzisz w menu drużyny i create new team bierzesz czy coś takiego i tak jakby drugi skład wystawiasz np. z drugim trenerem.

A w MyClub record wchodziłeś już?

Za odpowiednią liczbę meczów Ci daje te coinsy. I co 9-ty dzień logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×