Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

hej.wczoraj gralem lige i dywizje i wszystko chodzilo ok :)

 

 

coś te on''line kuleje jak ujj. szlak mnie trafia  :down: na ps3 !!!! 

I weź tu się człowieku dowiedz jak to w końcu jest z tym online eh... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś zrobili panowie z KONAMI i jak na razie on''line działa !!!! :psbutton:  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie help gram w myclubs i chcę zagrać mecz i mi taki komunikat wyskakuje 


[---please ensure that you have 18 squad members excluding players on loan---]


przetłumaczyłem to w translatorze i nic nie kapuje pomoże ktoś ?


Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem tak, że musisz miec zarejestrowanych przynajmniej 18 piłkarzy wyłączając z tego wypożyczenia, czyli musisz mieć tych 18 swoich na własność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy na wersję cyfrową(EU) mogę wgrywać patche.Pytam się bo jest to mój pierwszy pes na ps3(do tej pory pc),jeśli tak to proszę o info i może jakiś link do patcha(instrukcja instalacji mile widziana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wgrać na cyfrową wersję jak najbardziej, szukaj patcha Paula na wersję BLES, instrukcję ktoś tu podawał w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Panowie!!

Czyli jednym słowem mi tu rzeknijcie.

Warto??

Bo dalej popylam w 2013 po tym jak po paru meczach odstawiłem 14-tkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę parę zdań, bo trochę już 15 ograłem. Miałem również na tej konsoli poprzednie dwie części i śmiało mogę powiedzieć, że z 13,14 i 15 to właśnie ta ostatnia część jest najlepsza, przynajmniej w mojej opinii. Wprawdzie gra ma swoje wady, ale jeśli ktoś oczekuje gry idealnej, to niech lepiej nie kupuje żadnej kopanej ;)

 

Na plus:

- radocha z gry i syndrom "kolejnego meczu". 

- trudność w budowaniu akcji. Każde podanie trzeba przemyśleć, a akcję zaplanować, nie można podawać w ciemno, bo w 90 procent przypadków piłkę przejmie przeciwnik. Przy dobrym skupieniu w obronie zdarza się, że przeciwnik (o ile w składzie nie ma koksów) potrafi stworzyć ze dwie akcje podbramkowe w meczu. Dużo walki w środku pola, mi to się podoba.

- ładne i przejrzyste menu, oraz miła muzyka ;)

- gra online. Wiele naczytałem się narzekań na tę funkcję, ale ja większych problemów nie mam. Zagrałem online ze 30 meczów i tylko 1 mi przerwało. Wszystkie inne dograłem do końca w większości płynnie, a w kilku przypadkach z paroma lagami, które nie wpływały na przebieg gry. Pograłem trochę w dywizje online zwykle wybierając nie najmocniejsze zespoły jak: Everton, Fiorentina, Ajax czy Schalke. Przeciwników losowało mi podobnych, raz trafiłem na Real, ale sam wtedy wybrałem Bayern, więc nie mam pretensji. Dwa razy trafiłem na Barcę grając raz Schalke, a raz Ajaxem, ale tragedii nie było 0-0 i 0-1.

- mała ilość bramek w większości spotkań. To co irytowało mnie gdy grałem w Fifę 14 to to, że mimo iż grałem uważnie w obronie to mecz się kończył 3-3. Teraz często mam niskie wyniki jak 1-1, 2-1, 1-0 itp. 

- Nowe tryby jak dywizje online czy MyClub. Szczególnie podobają mi się dywizje. I co ważne, opłaca się wybierać słabsze drużyny.

- Tryb MyClub. Wielu się to nie podoba, bo piłkarzy do drużyny się losuje, a nie kupuje. Jak dla mnie ma to swoje plusy, bo pamiętam, że w MLO w PES13 wkurzało mnie to, że wszyscy mieli Van der Mircha, a większość składów drużyn była bardzo podobna, teraz tego nie ma i jest trudniej. 

- Nie ma jednego sposobu na strzelanie bramek. Tak jak w PES13 były "trójkąty", to tutaj czegoś takiego nie ma, przynajmniej ja nie zauważyłem, ani żaden z moich dotychczasowych rywali ;)

 

Minusy:

- kamera, która nie nadąża za akcją. Nie wiem jak można to zepsuć, ale jest zepsute, gdy akcja przemieszcza się szybko to czasem kamera tak nie nadąża, że nie widać piłkarza przyjmującego piłkę.

- Wślizgi. Bardzo rzadko używam tego elementu odbioru, bo zwyczajnie się nie opłaca tego robić. Zrobienie czystego wślizgu i odbiór piłki graniczą z cudem. Jeśli nawet uda się tym nie sfaulować, to pomimo tego nasz gracz tak wolno zbiera się z murawy, że przeciwnik i tak dojdzie do piłki. Element do poprawy.

- Czasem zdarza mi się czekać na wyszukanie przeciwnika online 1-2 minuty.

- Brak opcji wyboru przeciwnika po sile drużyny w dywizjach online. Wybierając średniaka 3,5-4 gwiazdkowego nie ma gwarancji trafienia na podobnego rywala, równie dobrze można trafić Real czy Bayern, choć mi to często się nie zdarza.

- Trenerzy w MyClub. Najmniej sensowna rzecz w grze. W tym trybie nie możemy sami ustawić sobie taktyki, tylko decyduje o niej trener, jak chcemy ją zmienić, to musimy kupić innego trenera. Jeśli ktoś lubi sam grzebać w taktyce, to ten tryb nie będzie dla niego.

 

Jak dla mnie plusy przesłaniają minusy, a radość z gry jest tak duża, że na ewentualne niedociągnięcia nie zwraca się uwagi. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy.

 

Jeśli ktoś kiedyś będzie chciał zagrać towarzysko na luzie online, to zapraszajcie do znajomych. Mój PSNID: adamlis88. Ogólnie jeszcze gram dość kiepsko ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie online przerywa i walkower dla przeciwnika jest ;/ na 5 meczy 2 przerwane,w my club to nie wiem o co kaman niby kupuje zawodnikow a nie moge ich do skladu wciagnac dlaczego ? a mam ich na liscie 

Edytowane przez kinius26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto zmienić 13 na 15. Tak to odebrałem po tym co pisze po mim poprzednim wpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,ja wole 14 chociaz tez slaba jest

wolisz 14 bo widzac jakim klubem grasz to latwiej ci wygrac mecze wrzucajac jedno podanie na ustawionego jako napastnik ronaldo :) 15 to zupelnie inna bajka-bardziej wymagajaca nie jak w 14 2 podania i brama... :) ,trzeba rozegrac pilke pomyslec ,kombinowac z podaniami-wrzutkami itd itd   iceman: warto naprawde warto !!!to jest najlepszy pes jaki do tej pory wyszedl..a co do online to wystarczy podpiac sonke pod kabel i wszystko smiga-zadnych rozlaczen,spowolnien itp :) mnie nic nie przerywa ani nie wywala w my club ,division czy friendly !!! pozdro

Edytowane przez MUnited13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie online przerywa i walkower dla przeciwnika jest ;/ na 5 meczy 2 przerwane,w my club to nie wiem o co kaman niby kupuje zawodnikow a nie moge ich do skladu wciagnac dlaczego ? a mam ich na liscie 

 

Żeby zarejestrować piłkarza w MyClub, musisz najpierw zrobić dla niego miejsce w składzie. Musisz wybrać jakiegoś piłkarza ze składu i się go pozbyć klikając "Relase". Potem wchodzisz w skład, klikasz kwadrat w wolne miejsce i wybierasz sobie zawodnika, którego chcesz zarejestrować do składu.

 

Czyli warto zmienić 13 na 15. Tak to odebrałem po tym co pisze po mim poprzednim wpisie.

 

Moim zdaniem warto :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zarejestrować piłkarza w MyClub, musisz najpierw zrobić dla niego miejsce w składzie. Musisz wybrać jakiegoś piłkarza ze składu i się go pozbyć klikając "Relase". Potem wchodzisz w skład, klikasz kwadrat w wolne miejsce i wybierasz sobie zawodnika, którego chcesz zarejestrować do składu.

 

 

Moim zdaniem warto :)

 

jak da relase to całkowicie pozbędzie się zawodnika tak jakby go sprzedał

 

mi wlasnie online przerywa i walkower dla przeciwnika jest ;/ na 5 meczy 2 przerwane,w my club to nie wiem o co kaman niby kupuje zawodnikow a nie moge ich do skladu wciagnac dlaczego ? a mam ich na liscie 

 

bierzesz jakiegoś typa z "18" który jest zbędny, wciskasz  :square: i tam będzie opcja unregister i piłkarz ląduje na trybunach, następnie w wolne miejsce znowu  :square: i register player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupuję. Muszę tylko poczekać na dostawę u "mojego" sprzedawcy bo mam możliwość zwrotu 14 i za 15 taniej zapłacę.

 

A z tym zwalnianiem to pomimo że jeszcze tej opcji nie widziałem to w ciemno mogę potwierdzić że napewno nie wciska się RELEASE bo to jest całkowite zwolnienie piłkarza.

 

PS. RELEASE panowie nie RELASE, no chyba że się twórcy machnęli i zrobili byka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupuję. Muszę tylko poczekać na dostawę u "mojego" sprzedawcy bo mam możliwość zwrotu 14 i za 15 taniej zapłacę.

 

A z tym zwalnianiem to pomimo że jeszcze tej opcji nie widziałem to w ciemno mogę potwierdzić że napewno nie wciska się RELEASE bo to jest całkowite zwolnienie piłkarza.

 

PS. RELEASE panowie nie RELASE, no chyba że się twórcy machnęli i zrobili byka.

Racja. Ja klikam zwykle "Release", bo mam póki co gości z overalem po 60 to ich wypieprzam z drużyny bo niepotrzebni, ale faktem jest, że można też robić "unregister" zawodnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies zmiany w gameplayu zauwazacie po nowym update czy raczej nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie byl apdejt gempleju przeciez wiec nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego nie daje punktów za grę w szybki mecz , a jedynie jak rozegra się turniej online, a nie którzy punkty maja a żadnego turnieju nie rozegrali jak to jest od czego to zależy ???

 

Już nie aktualne pytanie sam do szlem szybki mecz online nie dostaje się punktów rankingowych trzeba rozegrać turniej online lub online divisiones i wtedy zalicza punkty do rankingu 

pozdrawiam

Edytowane przez haja1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi powiedziec o co chodzi w tym '' please ensure that you have 18 squad members exluding players on loan'' bo nie moge nic kontynuowac bo mi sie to wyswietla ;( w my club to jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upewnij się że masz 18 zawodników w składzie (nie licząc wypożyczonych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem!!

Kurde trochę potrwa zanim dojdę co i jak. Rózni się sporo od 2013 jeśli chodzi o menu.

Wczoraj tylko jeden próbny mecz online. Wziąłem Bayern a gościu grał Realem. Przegrałem 2:4 ale hyba tylko przez to że nagle w jego Ronaldo obudził się demon :biggrin:

Teraz może parę głupich pytań ale muszę to ogarnąć...

1. W 2013 był tryb Master Liegue Online z budowaniem swojej drużyny. Tutaj w 2015 to jest ten My club??

2. Mozna zmieniać formacje w trakcie meczu jak to miał miejsce w 2013 za pomocą prawego przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×