Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając trofea wydawało by sie że sa prostsze niż w 14 ale tak nie jest. Wszystkie trofki za strzały zależą od farta nie mówie już o największym farcie jakim jest "walka do końca" Ale platyna już wbita w sumie jako pierwsza w Polsce i 13 na świecie :)

To kolego gratuluje :shok: i prosze o porady co do strzału z podbicia i tak jak piszesz walka do konca bo to chyba jakiś debil wymyślił to trofeum,np jak prubujemy to z kuplem zrobic na ustawce to za h.... pana bo wslizgu on nie chce strzelic tylko wstaje ,kolego powiedz jak to ci sie udało zrobić czy po wslizgu coś jeszcze wciskałeś np r1 czy l2?

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trofea to dla mnie fenomen którego nigdy nie zrozumie :) Czytam czasem i nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał prostym podbiciem wykonujesz z jakiś 27-30 metrów trzymając tylko R2 i strzał na jakieś 3 kreski siły, tutaj ważne jest aby piłka po strzale się nie kręciła, jak będzie sie kręcic to trofeum nie wpadnie. Na YT masz mój filmik nazywa sie FIFA 15 - Proste podbicie / Knuckle Ball

Co do walki do końca polecam zmiane kamery na pro i biec na bramkarz, tuż przed nim wciskasz L2 i robisz zwód lewo lub prawo i liczysz na szczęście że akurat dobrze sie wywalisz i piłka nie odleci daleko w tedy naciszkasz cały czas strzał. Moj filmik na Yt też jest nazywa sie FIFA 15 - Walka do końca / EXTRA EFFORT PS4 TROPHY + SETTINGS

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał prostym podbiciem wykonujesz z jakiś 27-30 metrów trzymając tylko R2 i strzał na jakieś 3 kreski siły, tutaj ważne jest aby piłka po strzale się nie kręciła, jak będzie sie kręcic to trofeum nie wpadnie. Na YT masz mój filmik nazywa sie FIFA 15 - Proste podbicie / Knuckle Ball

Co do walki do końca polecam zmiane kamery na pro i biec na bramkarz, tuż przed nim wciskasz L2 i robisz zwód lewo lub prawo i liczysz na szczęście że akurat dobrze sie wywalisz i piłka nie odleci daleko w tedy naciszkasz cały czas strzał. Moj filmik na Yt też jest nazywa sie FIFA 15 - Walka do końca / EXTRA EFFORT PS4 TROPHY + SETTINGS

No tylko właśnie w tym jest problem że się kręci. Ze sto takich bramek walnęłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kupuje zawodnika na rynku z wybranym stylem gry i nic.. ;/ eksperyment nie wpada, jak to wbiic? 

 

to samo z lojalnoscia. Jeden gosc ma u mnie rozegrane 10 meczy i trofeum nie wpadlo ; / 

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kupuje zawodnika na rynku z wybranym stylem gry i nic.. ;/ eksperyment nie wpada, jak to wbiic? 

 

musisz zastosować karte stylu gry na zawodniku, którego już posiadasz w zespole... kupienie gotowego zawodnka nic nie daje.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa szukalem tych kart ale nie wiem gdzie je kupowac. ?

wchodzisz w "jednorazowe" potem wybierasz "style gry" i masz ;)

bardzo często te karty są po prostu w paczkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym ze otworzylem lacznie 30paczek i nie mialem ani jednego stylu gry, chodzi o otwieranie brazowych paczek ;/

 

co do trybu wirtualnej gwiazdy mozna wykonywac trofea np ronaldo  czy trzeba stworzyc wlasnego zawodnika?

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym ze otworzylem lacznie 30paczek i nie mialem ani jednego stylu gry, chodzi o otwieranie brazowych paczek ;/

 

"style gry" są tylko złote, więc nie trafisz ich w brązowej paczce niestety :/

 

 

co do trybu wirtualnej gwiazdy mozna wykonywac trofea np ronaldo  czy trzeba stworzyc wlasnego zawodnika?

jeszcze tego trofiku nie próbowałem odblokować, ale wydaje mi się że raczej na pewno chodzi o własnego zawodnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki za info, czyli musze kupic złota paczke tak? kurde.. to dosc duzo grania bedzie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś grę żeby grać czy zrobić platyne...?  Anyway możesz kupić kartę stylu na rynku transferowym, dzięki czemu nie będziesz musiał grać w grę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy trofeach "W duecie" i "Kumple do samego końca". Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie wpadaja mi te dwa trofea.. robie jak na filmiku wyzej. mecz z gosciem i dwa pod rzad i dalej nic ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trofeum gościnny występ, potrzebny jest drugi pad, czy da się zrobić to online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trofeum gościnny występ, potrzebny jest drugi pad, czy da się zrobić to online?

wiem, wlasnie wlaczylem drugiego pada i lezal, lecz rozegralem mecz z jakims gosciem z sieci.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez sie dolaczam do tego pytania, sa nawet dwa, drugie za rozegranie 2 meczow z rzedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez z tym mam problem. 

 

robie tak jak na filmiku.. Ale zauwazylem ze nie dziala to na ps4 po komentarzach. .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez z tym mam problem. 

 

robie tak jak na filmiku.. Ale zauwazylem ze nie dziala to na ps4 po komentarzach. .  

na ps4 musisz to zrobic gwiazdą onnline to co innego niż na ps3 ,na ps4 wchodzisz w wirtualne kluby i grasz musisz zrobic 1 z dwóch rzeczy albo strzelić 2 bramki z wolnych lub 10 z karnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaaa takie cos.. ojojoj.. to jest troche grania. A jak z tym trofeum z gosciem online, wiesz moze? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaaa takie cos.. ojojoj.. to jest troche grania. A jak z tym trofeum z gosciem online, wiesz moze? 

Bierzesz drugiego pada i musisz rozegrac mecz online czyli 2 twoje pady kontra ktos onnline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo zalogowalem pada, byl wlaczony jako gosc i nic rozegralem i nie wpadlo ;  /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie nie jako gośc ,zaloguj sie jako drugi uzytkownik nie gośc ,gość to jest w fifie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×