Skocz do zawartości
ferdas_mufc

Laptop za 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam opcje kupna takiego laptopa za 350zł : Pentium M 1 GB,     40 GB,  Win XP   (DELL D520), ma on być jedynie do internetu, żadnych gier itp.

 

Opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź lepiej D630, na tych samych aukcjach są po jakieś 20-30zł więcej :) Korzystam z takiego służbowo od 2009 roku i ciągle żwawo śmiga, tylko miałem robiony upgrade RAM'u do 4Gb :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcjach?? Masz może jakieś linki? Bo ja znalazłem to na ulotce z ofertą dla podopiecznych fundacji (mój brat jest chory). Jest to oczywiscie nowy laptop z 12 msc. gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to nie ... źle wyczaiłem :biggrin: Sorki!

Myślałem że może pracujesz w tej samej branży co ja a trwa u nas akurat wyprzedaż laptopów (używanych), pośród kilkudziesięciu ofert dominuje akurat D520 i D630, zwyczajny zbieg okoliczności.

Co do oferty którą wrzuciłeś to myślę że nie ma sensu, szczegółowe uzasadnienie pozostawię jednak komuś lepiej obeznanemu ba sam nie czuje się na siłach :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na allegro to koło 700-750 zł kosztuje taki laptop więc tutaj prawie dwa razy taniej, a jak ma sluzyc tylko do neta to chyba tanszego nie znajde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest nowy i za pół ceny rynkowej, no i nie przeszkadza Ci jego archaiczny już wygląd to chyba nic więcej do dodania tu nie ma. Boli jedynie mały dysk z którego większość zeżre system operacyjny ale ten przecież z czasem możesz sobie wymienić. Generalnie to strasznie dobry sprzęt, mój służbowy wyżej wspomniany D630 nie ma lekkiego życia ze mną, zostaje w nocy w aucie, nawet na mrozie -20' a potem rano po wejściu do biura odpalam go od razu i tylko patrzę jak się poci od zmiany temperatury i wilgotności, no a mimo to nie protestuje i nadal sprawnie działa. Jakieś 2x mi spadł z maski auta na ziemię i mam tylko małe wyszczerbienie plastiku przy ekranie. Spoko sprzęt! Niezawodny i tyle w temacie. Do neta z pewnością wystarczający :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze kupno sprzetu uzywanego to loteria!

moze byc tak ze poprzedni wlasciciel po prostu chce sie pozbyc czegos na szybko i nie zalezy mu na kasie a moze to tez byc mocno przechodzony skatowany sprzet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest nówka, 12 msc gwarancji tak jak mówiłem jest to oferta dla podopiecznych fundacji, mam chorego brata i przyszła taka ulotka NSC jakos tak nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest nówka, 12 msc gwarancji tak jak mówiłem jest to oferta dla podopiecznych fundacji, mam chorego brata i przyszła taka ulotka NSC jakos tak nie pamietam.

 

ups przepraszam niedoczytalem. Jesli nowka i jest to oferta skierowana do konretnego odbiorcy - to do samego netu wystarczy ale nie spodziewaj sie cudow - jak na dzisiejsze standardy ten lapciak bedzie zolwikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwikiem, ale ja nie bede tam jakiś gier czy wyszukanych programów używał, co najwyżej WinRar :D Więc raczej nie powinienem tego odczuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie strasznie mulil, nawet w przypadku Internetu, mam podobna konfiguracje na komputerze stacjonarnym, wszystkie te fleshopodobne dodostki w Internecie strasznie zamulaja, przeglądarki wpierdzielaja w cholerę pamięci. Do tego dojdzie ci jakiś antywirus i pozamiatane. Zwiększenie ramu nic nie poradzilo. Do tego Windows XP jest zbyt starym systemem by można bylo spokojnie podłączyć do niego np telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowy bym za to nie polozyl :)

IMO nie, nie i jeszcze raz nie. Pentium M? Procesor z 2003 czy 2004r? 1 gb ramu? Za 350 zł, poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chce takie laptopy w tej cenie 350 w gore to zapraszam do kontaktu ze mną bo mam tego sporo wiec coś doradzę w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×