Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

wy też macie takie kosmiczne lagi? ja to ugrać nic przez to nie mogę a dziwne bo w sobotę jeszcze jako tako i w piątek a dziś to ciągle lagi pomimo tego że mam 4 kreski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grałeś "fajf tajms" na multi dlaztego je chwalisz

 

@bryzyt wideo które zapoałes ma się nijak do kwintesencji COd..kampienie i do tego lamerski tryb HC

 

Do tego head-glitchowanie i tryb SD który dla mnie jest jedną wielką kamperką, w trybie Hardcore spotęgowane do kwadratu.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja myslałem, że cod to run n gun, a tutaj widzę bardziej csowo od samego csa się gra %)

 

Kiedyś tak było. Teraz wystarczą "gadzety" żeby robić dobre wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię nikogo zabić, mam wrażenie jakby widzieli mnie zanim ją ich.na killcamie jak wychodzę zza rogu nie widzę przeciwnika a on mnie widzi. Lagi czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się wczoraj działo to jest jakaś porażka a w szczególności matchmaking. Gra znajduje 12 graczy i co? Zamiast startować tylko miesza i miesza te składy albo doda kolejnych 6 i nie wie co robić. Jak już jakimś cudem wystartuje to potrafi po kilku minutach wyskoczyć migracja hostów po czym często wywala wszystkich do menu. Mało tego lubi rzucać całym składem po całym menu, normalnie jakby pad był zalany, wychodzi do ekranu startowego albo zagoni wszystkich graczy do miejsce gdzie do wyboru jest tylko ---sklep! Do tego zaliczyłem kilka błędów aplikacji, jak ktoś w trayarch czyta opisy załączone do zgłoszenia błędu to nauczy się nowych przekleństw i to w kilku językach. Mecze w składach 3 na 7 też się zdarzały.

Osobnym tematem są lagi. Jak już po dłużczym czasie udało się połączyć to wiele map biegało się na zasadzie 2 kroki w przód 3 w tył, widzisz przeciwnika, strzelasz, lag, zgon. Do tego na killcamie mnie w ogóle nie widać. Wczoraj grałem cały dzień i rozegrałem może z 5 normalnych meczy.

To by było na tyle.

Multi jest świetne tylko niech coś naprawią! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla przeciwwagi dodam ze wczoraj znowu cielismy cały dzień i było zajebiscie. Fakt do pokoju często wpadało więcej ludkow niż pojemność ale po chwili nadmiar był wyrzucany i startował mecz. Na cały dzień grania i pół nocy raz wywaliło mnie tak ze miałem w menu tylko sklep, trzeba było res konsoli zrobić. Jeden znajomy raz miał problem żeby dołączyć ale ponownie, res konsoli załatwił temat. Dalej graliśmy multi w 5 osobowym teamie i było ok. Na koniec strzelałem już sam i nie miałem żadnych problemów z pokojem czy lagami.

Oczywiście moze mamy dobrego dostawce neta lub jakiś fart poprostu ze mało problemów , które są , nie przeczę ale nie wszystkich dotykają równie mocno:) Za moment powinni ogarnąć serwery i będzie śmigać az miło , jak to w każdym CODZIE....w który grałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę mieliście szczęście. Wczoraj miałem wrażenie że więcej siedzę w menu matchmakingowym niż gram. Jestem też pewien że dostawca internetowy nie ma tu żadnego znaczenia bo każdy ma łącza gdzie indziej i wszędzie ten sam problem z dołączaniem, mieszaliśmy hostem i NATem. Do tego podczas meczu często było tak że wszyscy w jednym momencie krzyczeli "qrwa ale lag" więc mój przypadek nie był odosobniony. Z resztą gram w Battlefieldy czy ostatnio Destiny i tam takie "cuda" się nie dzieją.

Ps. Jak ktoś nie grał niech obczai maszynówkę Gorgon, kosa niemiłosierna, jedyne minusy to fakt że wolno się ją wyciąga i przeładowuje tyle że kawę można w tym czasie zrobić :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na szczęście mamy szczęście, że praktycznie zero problemów:D Nie wiem czemu, ale w multi mam wrażenie, że bardzo dużo osób gra na mysz+ klawiatura. Może mi się wydaję, bo jestem noobkiem na padzie, ale wrażenie jest. Szczególnie oglądając kc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię nikogo zabić, mam wrażenie jakby widzieli mnie zanim ją ich.na killcamie jak wychodzę zza rogu nie widzę przeciwnika a on mnie widzi. Lagi czy co??

 

Lag compensation, ta seria coda znana jest z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na szczęście mamy szczęście, że praktycznie zero problemów:D Nie wiem czemu, ale w multi mam wrażenie, że bardzo dużo osób gra na mysz+ klawiatura. Może mi się wydaję, bo jestem noobkiem na padzie, ale wrażenie jest. Szczególnie oglądając kc.

Tez mi sie wydaje, ze coraz więce graczyj w FPS uzywa myszy..to jest chore. mogli odrazu zrobić współne serwery dlapc i konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka którego nie warto poruszać. Takie są realia FPSów na konsoli, często jak komuś nie idzie woli zwalić na myszki niż popracować nad skillem. Dla mnie osobiście nie ma nic bardziej nobilitującego niż dostać po dobrym meczu hejtwiadomość z wyzwiskami jakim to jestem myszkowcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu nie zrozumiał. Napisałem, że to tylko wrażenie, a nie oskarżam, że gra na mysz+klawa. Nad skillem pracuję, bo to moje pierwsze fps multi na konsoli. Dlatego napisałem, że może mi się wydaje, bo jestem noobkiem na padzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nad skillem pracuję, bo to moje pierwsze fps multi na konsoli(...)

No i Brawo Ty! Od początku podciągnij sobie czułość, jest  trudniej ale później jak już ogarniesz to tylko procentuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzę lagi. Czasami jest to mega widoczne. W killcamie widać ewidentnie, że koleś mnie widzi wcześniej. Ale w porównaniu do poprzednich cześci tutaj nie jest to tak bardzo powszechne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje nam tylko cierpliwie czekać na porządnego patcha do gry, na dzień dzisiejszy traktuję multi jako półprodukt.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiele osob ma problemy z matchmakingiem i lagami, czyli nie zmyślam. Najlepiej gralo sie w nocy z czwartku na pt między 3 a 5, no gra działa idealnie. Piątek to już totalne cyrki, sobota to samo. Z lataniem grupą w lobby to samo. Raz wywalilo nas z meczu do kampani w coopie. Czekamy na pierwszy patch.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj problemów z lagami nie mam, MM działa dobrze ale wieczorem - grałem po 10 to pustki. A to ciekawe,bo chyba w Stanach jeszcze światła się świeciły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawny są do niczego. Nieraz wrzuca mnie na rywala, albo rywala na mnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to chcialem napisać. podobnie bylo juz w AW ale nie tak czesto. oby jak najszybciej wyszedl patch

Edytowane przez martbdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wasze konsolki podczas grania ? Halasuja ?

Dla mnie to najlepszy cod od serii MW. Oczywiscie sa bolaczki kazdej serri cod, czyli spawny, lagi, hit detection. Mimo tego gra sie swietnie.

Na xone gra wyglada duze gorzej. Szczegolnie dalsze plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mi się po prostu trafił taki egzemplarz konsoli, ale moja hałasuję chwilę przy rozruchu, później jest już cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miodna, wczoraj drugi raz graliśmy zombie + multiplayer ;) 0 problemów ;) Gra się, aż miło :P
Kto chce pograć z nami czy coś to dodawać na PSN: Tabciogaraj ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem lekkie lagi+konsola po wifi niemal z full zasięgiem. Zmiana routera na dwie anteny 9 dBI wyeliminowała problem. Gra chodzi jak po SP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tryb hardcore, będzie rzeczywiście hardcore i po jednym strzale padamy, a czasem potrzeba, dwa, trzy strzały.Ale tryb ogólnie, bardzo fajny. Dobra odskocznia od zwykłego trybu multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×