Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pokazuje 2 ;) jutro zadzwonie do neostrady ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na konsoli po przetestowaniu 2 czyli otwarty a na COD mam ograniczony

Może to coś pomoże. Na tacy poda wam z jakim portem jest problem.

Solved. For anyone wondering, when you are in multiplayer press start to get to the menu. Now go to the options tab and go to network. If your nat type is strict or moderate where it says "nat type" to the right it will tell you what port the game tried to go through. This worked for me.

To samo co wyżej tylko w wersji filmowej :-P https://youtu.be/fm7Xrx7oydk

I forwarded 3074, still moderate

DMZ'ed console still moderate

forwarded 3075

Open nat type.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje też sprawdzić ustawienie MTU na modemie ewentualnie routerze

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem dmz i porty dla coda odblokowalem, a dalej mam ograniczony nat ;(

Gra dziś coś ktoś koło 21?

Sent from my m2 using Tapatalk

Dodaj mnie na PSN -> jodzio. Powinienem być koło 21 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którymi specjalistami gracie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battery, ta babka z granatnikiem.

CoD znany jest z tych problemów z NAT. Konsola ci pokazuje, że jest wszystko git, a gra dalej swoje. Pamiętam jak z tym NATem w BO miałem problemy chociaż miałem w 100% wszystko dobrze zrobione.

Jestem ciekawy czy ten mój post powyżej coś wam pomoże.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jutro bo nie mam dostępu do pc, a wczoraj grało się super z Wszeborem i innymi, chociaż nie jestem ekspertem w fps na konsoli. A używa ktoś z was kontrolfreekow ? Jak wrażenia, rzeczywiście pomagają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dwie pary w cenie jednej. Ultra i Vortex. Przyjdą, przetestuję i opiszę tutaj moje doznania :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ustawieniach sieciowych konsoli po przetestowania połączenia jakie NAT wam pokazuje? 2 czy 3?

@Kill, warto spróbować twój sposób. Jeżeli nic nie pomaga, to najpewniej dostawca internetu blokuje jakieś porty.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

NAT 2 pokazuje po fifi i zawsze tak będzie i porty tu nie mają nic wspólnego

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NAT otwarty. Grając prawie rok w COD AW nie wywaliło mnie ani razu (bynajmniej sobie takiej sytuacji nie przypominam) a tu średnio raz na 5 meczy musi byc rozłączenie. Nie wspomne o "migracjach hostów" co za głupota :) Daje im kilka tygodni na poprawe bo inaczej gra wyladuje na wieczność w szafie :)

Edytowane przez martbdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po "fifi" ale przez podłączenie przez router.


NAT 2 pokazuje po fifi i zawsze tak będzie i porty tu nie mają nic wspólnego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NAT otwarty. Grając prawie rok w COD AW nie wywaliło mnie ani razu (bynajmniej sobie takiej sytuacji nie przypominam) a tu średnio raz na 5 meczy musi byc rozłączenie. Nie wspomne o "migracjach hostów" co za głupota :) Daje im kilka tygodni na poprawe bo inaczej gra wyladuje na wieczność w szafie :)

Są także dedyki. Jeśli ma się z tymi serwerami dobre połączenie to się z nimi łączymy. Jeśli nie, to lecimy na oldschoolowym P2P. I jeśli wieści są prawdziwe, to dedyk jest nawet w Polsce.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po "fifi" ale przez podłączenie przez router.

 Niech i tak będzie co nie zmienia faktu ,że porty w tym przypadku nie maja znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przez wifi i wszystko mam dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są także dedyki. Jeśli ma się z tymi serwerami dobre połączenie to się z nimi łączymy. Jeśli nie, to lecimy na oldschoolowym P2P. I jeśli wieści są prawdziwe, to dedyk jest nawet w Polsce.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

120mb i to na kablu bo karta wifi wbudowana w ps4 to porażka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zawsze Nat otwarty w COD a w tescie łącza pokazuję mi NAT 2. Nigdy nie mam problemu z multi, zero laga itp. Mówie, zmieńcie Router bądź skontaktujcie się z distawcą.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do NAT miedzy gra, a konsolą to mnie się wydaje, że gra źle pokazuje. Zawsze miałem ograniczony. Ustawilem sobie dmz, porty poustawialem i teraz ładnie chodzi i widać to od strzalu, bo od razu wyszukuje gry ;) ale dalej mam rzekomo ograniczony

Sent from my m2 using Tapatalk

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zawsze Nat otwarty w COD a w tescie łącza pokazuję mi NAT 2. Nigdy nie mam problemu z multi, zero laga itp. Mówie, zmieńcie Router bądź skontaktujcie się z distawcą.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 NAT jest to typ połączenia konsoli z internetem , a nie to czy masz otwarty czy zamknięty

 

Typ 1: System jest połączony bezpośrednio z Internetem.

Typ 2: System jest połączony z Internetem za pośrednictwem routera.

Typ 3: System jest połączony z Internetem za pośrednictwem routera.

W przypadku typu 3 komunikacja z innymi systemami PS4™ może być niemożliwa lub funkcje sieciowe systemu PS4™ mogą być ograniczone. 

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w ustawieniach konsoli NAT 2, w CODach mam zawsze otwarty. Mimo to że zawsze mam otwarty nigdy nie ograniczony a mam/miałem problemy z matchmakingiem i cyrki z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj we 3 ze znajomymi jakieś bite półtorej godziny szukaliśmy meczu, jak dołączaliśmy do lobby to albo było 18 na 12 graczy, albo nie było wyboru mapy ani odliczania, albo gra nie umiała podzielić na 2 równe team'y, a jak już wszystko było ok i gra startowała to po załadowaniu okazywało się że wszystkich trzech przerzuciło na zupełnie różne serwery albo sekunda po starcie była migracja hosta przez co wyrzucało nas do menu głównego, Na pewno nie są to problemy związane z routerami i dostawcami internetowymi jak to sugeruje kolega wyżej, to sony/activision ma spierdzielone serwery czego wynikiem są takie cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migracja hosta u mnie raz skończyła się pozytywnie, zmiana hosta, podejrzewam że hostowalem nawet ja bo odliczanie bylo od 20 u mnie, potem znowu migracja i wywalilo z meczu.

Na dzień dzisiejszy gra mnie wogole nie ciągnie do siebie. Wczoraj wieczór mi się strasznie ciągnął to odpalilem na kilka meczy. W pierwszych dwóch mialem duże pingi. Pozniej ping w okolicach 100/120 i jakoś szło.

Powtarzam jeszcze raz, najlepiej gra działała 3 godziny po premierze z czwartku na pt, było najmniej ludzi i działało cudnie.

Teraz tylko widac ze wieksza ilość ludzi i serwery padają. Za co my placimy to ps plus to ja nie wiem, napewno nie za poprawe psn.

Kolejna sprawa że gra jest wedlug mnie nie zoptymalizowana na ps4. Pomijam fakt ze głośniej działa, ale podczas multi wychodzac do menu konsoli normalnie zacina animację, a funkcje społecznościowe prawie nie działają.

Moze to wina połączenia moze gra jest zbyt wymagająca ale tak nie powinno być.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2814fd1838fd5d7e5d782e92d84de1b2.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Haha ta gra robi takie wrażenie, że często w teamie ma się samych noobków:D Jednak patrząc potem na końcowe staty, to i w pzeciwnej są zwykle same lowki i jeden wymiatacz:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zawsze Nat otwarty w COD a w tescie łącza pokazuję mi NAT 2. Nigdy nie mam problemu z multi, zero laga itp. Mówie, zmieńcie Router bądź skontaktujcie się z distawcą.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Mam zmieniac router dla jednej gry? Przez wiele lat nie miałem problemów ani na konsoli ani na pc z żadną gra..więc to chyba nie wina routera ani dostawcy jak próbujesz nam wmowić.  BO3 zaliczyło falstart i tyle. Na blaszakach mają o wiele wieksze z nią problemy niż tylko lagi i kicki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×