Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, maciek1027 napisał:

siemka warto jeszcze kupowac pod multi? czy może którąś wcześniejszą wersje pod multi ?

 

Jak Cię nie interesuje nowy CoD, to Warto jeden z lepszych multi ostatnich lat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie irytuje do chOOja, opcja taka że non stop wybierane są te same mapy, w zestawie jest kilkanaście map, a dziś w ciągu 6 godzin, 5 tych samych losowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam wczoraj wchodziły tylko 3 mapy z całej puli :)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uncharted dodali nowy tryb i nowa mape , bronie, boostery za free, zgodnie z przedpremierowymi zapowiedziemi. One czas oprzytomnieć :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W uncharted dodali nowy tryb i nowa mape , bronie, boostery za free, zgodnie z przedpremierowymi zapowiedziemi. One czas oprzytomnieć :24_stuck_out_tongue:

Tej gry nie mam i mieć nie będę.

@Yarorot i bardzo dobrze.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadł pierwszy prestiż i przypadkiem poziom broni jak i odkryte bronie nie powinny zostać? Wszystko się pięknie wyzerowało po przejściu na prestiż. Jeszce będzie taka niespodzianka, w późniejszym prestiżu itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, czeskimaster napisał:

W końcu wpadł pierwszy prestiż i przypadkiem poziom broni jak i odkryte bronie nie powinny zostać? Wszystko się pięknie wyzerowało po przejściu na prestiż. Jeszce będzie taka niespodzianka, w późniejszym prestiżu itp?

 

 

Tak, po każdym prestiżu wszystko się zeruje i dupisz od nowa. Sęk w  tym, że możesz wybrać jedną broń, bądź atut, który zostanie z Tobą permanentnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kentucky napisał:

 

 

Tak, po każdym prestiżu wszystko się zeruje i dupisz od nowa. Sęk w  tym, że możesz wybrać jedną broń, bądź atut, który zostanie z Tobą permanentnie. 

 

...lub specjalistę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta Mod Tools do Black Ops 3 wystartowała

 

Treyarch wystartowało dziś z otwartą betą narzędzi moderskich do Call of Duty: Black Ops 3. Zapowiedziane rok temu narzędzia w końcu zostały udostępnione wszystkim chętnym. Do tej pory były testowane podczas zamkniętych testów tylko z wybranymi graczami. Od dziś każdy może wypróbować najnowsze Mod Tools. Otwarta beta wspiera również serwery nierankingowe, tak by gracze mogli testować swoje dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z dostępnych 4 dlc, w które najlepiej zainwestować $? Coś mi się pomału w podstawce mapy przdjadly, więc przydało by się coś nowego.

Tylko kupując paczkę map, znów zapewne trzeba mieć szczęście aby mapa była wylosowana w meczu? Nadal w podstawce ponad 10 map, a kilka tych samych non stop się przewija do ChOOja walfa.

Nie wiem czy to wina ostatniego patcha, ale bardzo często po zakończonym meczu i oczekiwaniu na następny, ciągle wyszukiwanie graczy, i trzeba czasami kilka razy wyjść i znów wejść alby znalazło jakiś mecz.

Mówię o wersji na ps4, ktoś ma doświadczenie jak to wygląda na xone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, czeskimaster napisał:

 

Panowie, z dostępnych 4 dlc, w które najlepiej zainwestować $? Coś mi się pomału w podstawce mapy przdjadly, więc przydało by się coś nowego.

 

Tylko kupując paczkę map, znów zapewne trzeba mieć szczęście aby mapa była wylosowana w meczu? Nadal w podstawce ponad 10 map, a kilka tych samych non stop się przewija do ChOOja walfa.

Nie wiem czy to wina ostatniego patcha, ale bardzo często po zakończonym meczu i oczekiwaniu na następny, ciągle wyszukiwanie graczy, i trzeba czasami kilka razy wyjść i znów wejść alby znalazło jakiś mecz.

Mówię o wersji na ps4, ktoś ma doświadczenie jak to wygląda na xone?

 

To ma miejsce praktycznie od pierwszego DLC, i po nie kąt Sam sobie odpowiedziałeś, nie opłaca się kupować żadnego z dlc bo i tak sobie nie pograsz .

U mnie na dwa dlc jedna mapa wchodzi raz na tydzięń, a moż i to nie i to w nie pełnym składzie.

Jak na xone ,a cholera wie co to jest :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa, ile można pykać w 5 map na krzyż, masakra jakaś.

Ostatno kręci mnie Jeszce advanced warfare, ale w dobie opsa, battlefield i innych nadchodzących fps pewnie będzie pusto na serwerach.

No nicy, dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To lipa, ile można pykać w 5 map na krzyż, masakra jakaś.

Ostatno kręci mnie Jeszce advanced warfare, ale w dobie opsa, battlefield i innych nadchodzących fps pewnie będzie pusto na serwerach.

No nicy, dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Możesz sobie włączyć tryb z mapami z ostatniego DLC ;) Jest w dodatkowych trybach chyba "Salvation DLC", gdzie są same mapy z dlc Salvation ;)

Na serwerach Call of Duty zawsze będą gracze, niezależnie jakie gry by wychodziły, czy który rok byśmy mieli.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, może wezmę jakieś mapki, tylko nie wiem na którą paczkę się zdecydować. W sumie było coś do wyboru z mapek z salvation, więc może będzie to najlepszy pakiet mapek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy z Salvation są mega. Ja od premiery DLC  gram tylko w te mapy, tylko musiałem całkowicie przesiaść się na tryby z celami, bo po wyszukaniu gry na Bonus-> Salvation głównie losuje mecze z normalu. Więc trzeba się z tym liczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynie pakiet z salvation ma opcje,w menu aby tylko z niego te cztery mapy leciały?Ktoś coś wcześniej pisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedynie pakiet z salvation ma opcje,w menu aby tylko z niego te cztery mapy leciały?Ktoś coś wcześniej pisał

Tylko Salvation, było 3 dlc to były tylko 4 mapy z DLC i tak samo z 2 dlc i 1 dlc

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, po waszych radach itp biorę dziś salvation, bo 4 mapy w podstawce już mnie męczą. Thx

Jak coś to wbijaj do gry koło 7-8 ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak dam radę to będę i coś się pogra, tylko z góry piszę że rzadko zajmuje w podsumowaniu meczu górną cześć listy:-)



Przeważnie siedzę na TeamHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, jak dam radę to będę i coś się pogra, tylko z góry piszę że rzadko zajmuje w podsumowaniu meczu górną cześć listy:-)

Przeważnie siedzę na TeamHC

My też na HC, bo w tym codzie Core nie grywalny ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×