Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dziś zachwalacie bo3, że chyba zdejmę ogłoszenie moje odnośnie zamiany tej gry

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kolos28 napisał:

Tak dziś zachwalacie bo3, że chyba zdejmę ogłoszenie moje odnośnie zamiany tej gry emoji14.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

To były plusy, o minusach jest 60% postów tutaj:smile:  

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie bierz i zapraszamy do gry z nami ;) Emocje cie będą nieść tak jak mnie zapewne ;))

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ziolek napisał:

 

Tak jak Yaro pisze mapka jest do du..., no chyba że masz male ciśnienie i chcesz sobie podnieść, ogólnie mapka jest za free dla każdej wersji.     

 


E tam gadanie :24_stuck_out_tongue: Ja uwielbiam tą mapkę, nie tylko za odjechany design, ale również za konstrukcję. W parę sekund można znaleźć się na respie wrogów.

 

W Callu najbardziej wkurzają mnie kamperzy  Nawet jeśli ich drużyna wygrywa, to i tak często siedzą i czekają na nieuważnego gracza. No kurde w takiej grze jak CoD kapic? Na takich małych mapach?

 

I polecam HC. Tam nie ma czegoś takiego, że walisz do typka, a on się jeszcze obróci i pakuje Ci kulkę w łeb. Odkąd tam gram, już nie wracam na podstawkę. :24_stuck_out_tongue:

 

P.S Możesz mi wysłać zapro. Dawno z kimś nie grałem w BO xD

Edytowane przez Kentucky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jutro powinna być u mnie :1_grinning: Znalazłem wersję z Nuketown w takiej samej cenie jak bez :24_stuck_out_tongue: Dziś/jutro powysyłam wam zapro  :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że tego kodu możliwe, że nie będziesz mógł już użyć bo ta mapka jest dla wszystkich za free :)

P.S.

Gratuluję zakupu!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się ją pobiera ? z poziomu gry ? bo w PSS jej nie widzę...

 

P.S. Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :4_joy: No nic, dałem 120zł z wysyłką za nówkę z kodem na Nuketown i szczerze ? Byłem pewny, że ten kod nie jest za free :24_stuck_out_tongue:

Najważniejsze, że nie przepłaciłem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, haobao_PL napisał:

Aha :4_joy: No nic, dałem 120zł z wysyłką za nówkę z kodem na Nuketown i szczerze ? Byłem pewny, że ten kod nie jest za free :24_stuck_out_tongue:

Najważniejsze, że nie przepłaciłem :24_stuck_out_tongue:

 

To czy nie przepłaciłeś okażę się jak trochę pograsz i ocenisz sam :smile:

 

P.S

Ja przynajmniej stwierdzam, że przepłaciłem o jakieś 180 zeta , a kupowałem na premierę za 239 zł :happy:  

 

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jakieś 2 miechy po premierze wybulając 180 zł +  do tego niezła koszulka, którą używam w pracy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem troszkę i co ? Ciągły wpie*dol :24_stuck_out_tongue: Masakra. Najgorsze w tym wszystkim jest to skakanie i latanie po ścianach...To najbardziej irytuje :/ I w sumie tylko to :) Generalnie idzie mi co raz lepiej, miałem już mecze z kd na plusie :24_stuck_out_tongue: Jak na fana BFa jakoś daję radę :24_stuck_out_tongue: 

Co mapki Nuketown...uwielbiam!!! :24_stuck_out_tongue: Mógłbym pól dnia na niej siedzieć :24_stuck_out_tongue: Właśnie - można np. w dominacji wybrać jedną mapkę i tylko na niej grać?

P.S. Yarorot widziałem Twojego inva, ale niestety musiałem kończyć posiedzenie :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, haobao_PL napisał:

No i pograłem troszkę i co ? Ciągły wpie*dol :24_stuck_out_tongue: Masakra. Najgorsze w tym wszystkim jest to skakanie i latanie po ścianach...To najbardziej irytuje :/ I w sumie tylko to :) Generalnie idzie mi co raz lepiej, miałem już mecze z kd na plusie :24_stuck_out_tongue: Jak na fana BFa jakoś daję radę :24_stuck_out_tongue: 

Co mapki Nuketown...uwielbiam!!! :24_stuck_out_tongue: Mógłbym pól dnia na niej siedzieć :24_stuck_out_tongue: Właśnie - można np. w dominacji wybrać jedną mapkę i tylko na niej grać?

P.S. Yarorot widziałem Twojego inva, ale niestety musiałem kończyć posiedzenie :38_worried:

U mnie wczoraj nie dało się grać..............lag laga lagiem poganiał.Czas już chyba pozbyć się tej gry-od premiery wiele się nie zmienia chyba że na gorsze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, haobao_PL napisał:

No i pograłem troszkę i co ? Ciągły wpie*do

 

2, 3 tyg i dojdziesz do formy. Ja miałem podobnie - z każdej strony ruchany i to bez mydełka. A teraz? Staty 30 : 15 a jak sprawdzam ranking w lobby to zazwyczaj jestem na pierwszym miejscu. Frajerzy.

 

57 minut temu, MrArt-PL napisał:

U mnie wczoraj nie dało się grać..............lag laga lagiem poganiał.Czas już chyba pozbyć się tej gry-od premiery wiele się nie zmienia chyba że na gorsze;)

 

Potwierdzam.. Odpaliłem multi koło 1 w nocy i myślałem, że pogram bez lagów. Taa..

 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kentucky napisał:

 

 

 

 

Potwierdzam.. Odpaliłem multi koło 1 w nocy i myślałem, że pogram bez lagów. Taa..

 

 

O pierwszej w nocy to się śpi , a nie gra :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to narazić 3 mecze i nie miałem lagow :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, haobao_PL napisał:

Właśnie - można np. w dominacji wybrać jedną mapkę i tylko na niej grać?
 

Ktoś coś? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po przerwie powracam także jak coś to pisać na Psn ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, One™ napisał:

Ja dziś po przerwie powracam także jak coś to pisać na Psn ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Wróciłeś już z kolonii ;):1_grinning:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj prawie cały dzień grałem i o dziwo lagów zero. A jak tam u Was? Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie od czego to zależy...

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mqdefault.jpg

Tyle w temacie, nie zależy to od Ciebie, a od "góry", nawet już się mit o hoście nie sprawdza.


Gramy dziś większą ekipą? Na głodzie jestem :) Ja i Backspace będziemy na 100%, Puma - siedzisz, a nawet się nie odezwiesz. Yaro musi być. kolos, haobao? Wszebor? HC HC HC!

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

54 minut temu, Kentucky napisał:

Wczoraj prawie cały dzień grałem i o dziwo lagów zero. A jak tam u Was? Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie od czego to zależy...

 

TO GRA DECYDUJE ZA CIEBIE, CZY DZIŚ POGRASZ CZY NIE, dziękujemy ci Activision :thanks:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram z Wami. Dziś siedzę do 21.

 

Ej, a nie myśleliście, żeby złamać rutynę w Callu? Z nudów odpaliłem sobie streama na Ps4 jak 8 gości ,wszyscy w teamie i w jednym hoście grają na "Znajdź i Zniszcz" w lobby założonym przez jednego z nich (no wiecie, można mapę wybierać do woli jaką się chce, konfigurować zasady gry etc). Ktoś z nas będzie hostem, będziemy grać na priv, komunikacja, zabawa i te sprawy. Ja bym pograł co innego niż w TDM, albo przynajmniej pograć w full drużynowo.

 

Co Wy na to? ; >

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Kentucky napisał:

Ja z chęcią pogram z Wami. Dziś siedzę do 21.

 

Ej, a nie myśleliście, żeby złamać rutynę w Callu? Z nudów odpaliłem sobie streama na Ps4 jak 8 gości ,wszyscy w teamie i w jednym hoście grają na "Znajdź i Zniszcz" w lobby założonym przez jednego z nich (no wiecie, można mapę wybierać do woli jaką się chce, konfigurować zasady gry etc). Ktoś z nas będzie hostem, będziemy grać na priv, komunikacja, zabawa i te sprawy. Ja bym pograł co innego niż w TDM, albo przynajmniej pograć w full drużynowo.

 

Co Wy na to? ; >

 

Takie pomysły już były, tylko nie było ludzi niestety nie mówiąc o zgraniu czasowym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę nawet zabawa z bronią 4fun miedzy sobą. Ale tak jak backspace pisze - czas.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×