Skocz do zawartości
beardo0

Zelda

Rekomendowane odpowiedzi

Grał / gra ktoś? Które części polecacie na początek? Co myślicie o nowej Zeldzie na Wii U i remake Majora's Mask na 3dsa?

 

Ja zacząłem Ocarina of Time 3D na przenośnej konsolce. Jest to moja pierwsza Zelda i gra się elegancko (chpciaż brakuje drugiego grzybka po prawej stronie do poruszania kamerą). W tle przygrywa przyjemna muzyka i czuć przygodę w powietrzu  :)

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocarinę ograłem na Nintendo 64 tyle razy, że nie zliczę nawet. Uwielbiam tę grę. Gdyby mnie było stać to tylko dla Zeldy kupiłbym Wii U.

Pisałem o tym w innym tem acie - marzy mi się, zeby Nintendo przestało robić konsole i skupiło się tylko nagrach. Zelda na PlayStation z trofeami, to byłby hit.

Nie wiem czy w ogóle wyszła jakakolwiek słaba część Zeldy na "duże" konsole (z hadnheldów w żadną nie grałem).

No i nieśmiertelna Ocarina of Time jest chyba do tej pory najwyżej ocenianą grą w historii w/g wielu portali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Ocarina of Time 3D jednak nie dla mnie. Jak wyszła w 1998 pewnie była spoko, ale teraz jest przestarzała jak cholera i nie mam ochoty chodzić 30 min po mapie bez celu albo rozwiązując jakąś zagadkę, gdy wracam zmęczony w piątek wieczorem albo znajdę chwilę czasu żeby pograć w weekend. 

 

Wracam do Vity, tam są gry przycięte w sam raz i dobrze się gra po pijaku, tego potrzebuje  ;)

 

W każdym razie jeszcze dam szansę Zeldzie Wind Waker Hd. Mam nadzieję, że jest bardziej dostosowana do obecnych standardów + Shigeru Miyamoto w ostatnich rozmowach wspominał, że nowa Zelda na Wii U będzie bardziej dostosowana, żeby przygrać na szybkiego, więc trzymam za słowo  :thumbsup:

 

 

iJustine  ;)

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×