Skocz do zawartości
Dyzio92

Zmiana PC na Ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! Rozjaśniliście mi sytuację.Jednak zostaje przy PC, zmodernizuje go i też będe grał. PC mam podłączonego do 40' cali :) Kupie se pada bezprzewodowego i  będzie ok

 

Bo szczerze za PS4 przemawia jeszcze jedna rzecz...Tekken 7. Ile czasu spędziłem przy 3 na psx i później 5 na ps2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad przy logowaniu jest dziesiec razy rzadszy niz upadek calej sieci na kilka minut , gdzie nagle jestes off, wszyscy znajomi off, sklep off itd.

 

Muszę należeć do szczęśliwców bo nie przytrafiło mi się nic takiego ostatnimi czasy, za to częściej mam trzaski jakieś na Originie ;/ 

 

 

Dla mnie osobiście granie w 30 FPS jest męczące. Gdy odpalam Destiny czy Driveclub, moje oczy zaczynają cierpieć.

 

Grając w DriveCluba jakoś bardzo nie odczuwałem tych 30 FPSów, ale jak patrzyłem jak ktoś z rodziny gra to się zastanawiałem czy wszystko ok z konsola/grą, wtedy było czuć te 30 FPS.

 

Nie musi być "wyjątkowe" dla Ciebie bo to pojęcie względne.

Ograniczę się do skromnej listy:

Uncharted

The Last of Us

Gran Turismo

God of War

 

Wyjdą na PS4, wtedy można się zastanawiać nad kupnem ;) Pierwszym killerem będzie pewnie Uncharted 4, na którego czekam z niecierpliwością. 

 

Cieszy mnie jeszcze jedna rzecz, sporo się ostatnio mówi o tym, że poszczególne exy z xOne będą lądować na PC, tak jak w przypadku Ryse. Jeśli Forza i Quantum Break trafią na PC to będę wniebowzięty i nie widzę sensu kupowania w przyszłości xOne dla exów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie kupowanie Xo to głupota więc wogóle nie brałem tego pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak na forum dotyczącym konsoli Sony zapytać czy warto kupić ps4 i usłyszeć od większości, że nie warto i żeby zostać przy PC. Bezcenne  :biggrin: .

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak na forum dotyczącym konsoli Sony zapytać czy warto kupić ps4 i usłyszeć od większości, że nie warto i żeby zostać przy PC. Bezcenne  :biggrin: .

 

Piękne podsumowanie pierwszego roku nowej generacji.

Poniekąd wiele to o niej mówi ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Skyrim na modach to piękna rzecz. Ale trzeba pamiętać o tym że wpierw trzeba poświęcić masę czasu na ogarnięcie tematu. Mam niby na liczniku 130h w Skyrima z czego 80-90 poświęciłem na testy modów. Bo trzeba wiedzieć że nie wszystkie są ze sobą kompatybilne, muszą być wgrywane w odpowiedniej kolejności, wychodzą nowsze wersje, są spolszczenia itd. W efekcie za jakiś czas wracam do wersji na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem wczoraj PC i jak na złośc posypały mi sie stery do DS3 tool(program do obsługi pada)

Przeinstalowałem miesiąc temu system i nie mogę zainstalować origina (błąd 0x000007)

Nie wiem dlaczego nie chce mi działać usb 3.0 , sprawdzane na wielu forach i zero pomysłów co jest nie tak

 

zaraz biegnę BŁAGAĆ konsolę o WYBACZENIE i ide pograc bo nie mam czasu walczyc z kompem I JEGO HUMORAMI  ( jutro do pracy...) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie, jaki błąd czasami występuje to przy logowaniu, wtedy zamkniecie steama i ponowne uruchomienie i jest ok. Ostatnio był na chwilę wyłączany jak byłą aktualizacja promocji o 19:00, 07:00. Po ostatnich akcjach Sony, nadal twierdzę, że Steam lepiej działa niż PSN ;]

A i chyba co najważniejsze, to co przemawia za PC, to MODY ;)

 

MODY też są na ps3 np GTA V więc to żaden argument w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MODY też są na ps3 np GTA V więc to żaden argument w tej chwili

 

Bez żadnej ingerencji w system? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnej ingerencji w system? 

A skąd ja mam to wiedzieć jak je się instaluje? Ja się w takie pierdoły nie bawię, zresztą o ile się nie mylę każde MODY to jest ingerencja, ostatnio kumpel mi pokazał GTA V i widok z pierwszej osoby na ps3 i Skyrim też widziałem :) Że też ludzie się bawią w takie rzeczy, także MODY istnieje na konsole pogrzeb na youtubie pełno tego, argument odpada

Edytowane przez mere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody dla ubogich.

Skyrim to konwersja save'ów z PC z wgranymi cheatami z pecetowej konsoli. Nie zmodujesz tak grafiki, ani obiektów czy questów. Zwykły cheat, taki sam jak w Diablo 3 np. To nie jest modowanie.

A GTA 5 to glitch. Wystarczy się pobawić ustawieniami kamery. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym widokiem FP z remastera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to nie PC ale znalazłem takie coś:

 

Na końcu widać widok z pierwszej osoby jak zrobić taki glitch? Koleś ma jakieś menu czy coś, ja się w takie głupoty nie bawie ot taka ciekawostka jak dla mnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×