Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands: The Handsome Collection

Rekomendowane odpowiedzi

anarom1 - doszedles na Ultimate Valut Hunter Mode do kartonow? Ciezko bylo po drodze? (rozumiem, ze robiles tylko watek glowny).

 

Hmmm to moze i ja tam podskocze moja robotyczna panianka. Boje sie tylko ze zanim tam dojde to dobije do 55 levela.

 

Przy mechromancerce co chwila mam problem z "budowa" postaci.

Z jednej strony dobrze mi sie gra "na blyskawice" plus potezny robot, z drugiej strony wiem jak potezny kop do obrazen ma to ostatnie drzewko umiejetnosc z Anarchia.

Probowalem juz roznych usawien umiejetnosci i ciagle nie mam tego swojego ulubionego zestawu.

 

Przerzucilem sie na Kriega, ale ta postacia zabronil mi grac syn :) Powiedzial, ze to jego "psychol" i mam sie od niego odczepic (ewentualnie zrobic sobie swojego).

Sworzylem wiec Salvadora i cos czuje ze dluzej spedze przy nim czasu.

Ale dobic wysoki level to jeszcze dluga droga.

 

Wczoraj wskoczylem na chwile do gry Komarzyska i ... dobrze sie sprawuje :) Musze tylko szybko skonczyc normala, a pozniej TVHM to juz bedzie czysta przyjemnosc.

 

Wracaj po "wczasach" - ja na pewno nadal bede w to gral :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem offline do kartonów bo trzecie drzewko robi robote ;). Poza tym mogę slagować phaselockiem wielkich bossów i dzięki temu nie muszę używać do tego specjalnej giwery. Maya jest dla mnie najlepsza i ją kocham ;).

Dajcie znać to wyrwę się na jakiś czas i rzucę wam legendarne mody, oczywiście dla Salvadora też mi wypadł :).


Boje sie tylko ze zanim tam dojde to dobije do 55 levela.

Mi wskoczył na farmie 59 i dalej siedzę. Ale nie ma problemu bo możecie podnieść poprzeczkę i wskoczyć w dodatki załóżmy na 60 lv.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrajca ... wyrwac mu ... wydmuszki :)

 

Hahaha widac tak Ci sie Maya spodobala ze nie mogles sie powstrzymac i grales nia nadal :)

 

Niestety ja dopiero z pracy wracam przed 17.00, wiec raczej nie zagramy razem. No chyba, ze wieczorem wpadniesz na chwile do gry i wtedy "podzielisz" sie sprzetem.

Poza tym sam wiesz ... dom, zona itp Nie zawsze jak sie chce pograc, to jest na to, ze tak to nazwe "rodzinne przyzwolenie".

 

Sprawdze jak mi sie bedzie gralo Savadorem. Jesli tak dobrze jak dotychczas, to przez ten czas jak Cie nie bedzie na spokojnie zrownam sie levelem z Twoja Maya.

A jak okaze sie "nudny" :), to ... mam jeszcze duzo mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem bo i tak przecież nie będziecie czekali 3 tygodnie :). Podejrzewam że do tego czasu już pęknie wam 72. Jak coś to niech @Dominator wieczorem puści sms to na chwilę wskoczę. Pozdrawiam.

 

Edit---

Właśnie mi wpadł legendarny mod dla Zero, a SMG ciągle nima.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek i @dominator, bardzo chciałem wam podziękować za wspólną i momentami zabawną rozgrywkę. Mam nadzieję że będziecie mieli odrobinę godności i do mojego powrotu nie ruszycie Pre sequela ;). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszaj, zapraszaj - im wiecej osob tym lepiej.

 

W tym momencie na mojej liscie znajomych aktywnie w bordersy graja 4 osoby (plus ja). Fajnie ze odpalajac gre mozna do kogos dolaczyc lub ktos dolacza do nas.

Jest jeden malutki problem. Ty piszesz ze grasz w pre sequela - z tego co widze wszyscy moi znajomi wraz ze mna na razie ogrywamy Borderlands 2.

Pre sequela zostawiamy na pozniej - a to troche potrwa.

 

Siema, Odpalilem PreSequel poniewaz wczesniej sporo gralem w B2 na PS3 i tak zaczalem z czystej ciekawosci. Niestety postac ktora wybralem - Jack, nie podeszla mi i wroce do tej czesci pozniej z inna postacia. W tym momemencie jestem 16lvl Psycho w B2 i gra sie b dobrze. Odezwe sie na psn wieczorkiem. pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anarom1 - dostałeś moja informacje na priv?

Panowie, proponuję żebyście wbili maksymalny LV i dopiero wskakiwać w dodatki. Trzeci poziom nie jest tak tragicznie trudny jak myślałem i sobie lecę do końca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anarom1  - mam "gorace: postanowienie przez ten czas co Cie nie bedzie dobic Salvadora do Twojego levelu. W sumie dajesz mi na to dosc dlugo czasu :), wiec nie zamierzam sie spieszyc.

Presequela nie ruszam :) A na dodatki wbije dopiero na maksymalnym poziomie, wiec zdazysz juz wrocic.

 

PS, Brakuje mi naszych wypraw na warriora :) hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mi brakować naszych konwersacji i wyścigów po loot :biggrin: .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek i @dominator, bardzo chciałem wam podziękować za wspólną i momentami zabawną rozgrywkę. Mam nadzieję że będziecie mieli odrobinę godności i do mojego powrotu nie ruszycie Pre sequela ;). Pozdrawiam.

 

Tak jak się umawialiśmy :) Nawet nie "dotykamy" Pre sequela.Na razie to muszę podbić @mierniczkowi 50 lvl Salvadorem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nastepne dwie osoby z mojej listy znajomych zaczely grac w Bordersy :)

 

Co do BEE na wysokim levelu postaci, to patrzac po tych wszystkich filmikach z youtuba bardzo malo osob ja nosi.

Z jednej strony ta tarcza ma ogromna moc (oczywiscie jesli jest napelniona). Z drugiej strony jest bezuzyteczna, gdy moby choc "musną" nasza postac.

 

Dla takiego snipera (np Zero) ta tarcza to super ekstra hiper wynalazek. Mozna sciagac przeciwnikow z duzej odleglosci, samemu bedac bezpiecznym (nikt nam tarczy nie uszkodzi).

Dla postaci, ktore preferuja blizszy kontakt z przeciwnikiem (Salvador, Krieg i kazda postac, ktora "nie lubi" trzymac sie z tylu) jest duzo innych tarcz do uzytku.

 

Slowo kluczowe przy BEE to - OBRAZENIA :)

Gdy tarcza jest napelniona do kazdego strzalu dodawana jest "pewna"  (uzalezniona od poziomu) wartosc. Jeszcze niedawno ta wartosc byla tak duza, ze tworcy ciut ja zmniejszyli (ale i tak nadal czuc moc). Oczywiscie sa inne tarcze, ktore maja podobna wlasciwosc dodawania obrazen do strzalow, ale tylko BEE moze robic to caly czas (inne po jednym strzale musza sie znow "napelnic").

 

Ja grajac Salvadorem sam nie wiem, ale pewnie im bede mial wyzszy level tym bardziej bede szukal innego rozwiazania - bede szukal tarczy z regeneracja zycia.

Pozyjemy, tzn pogramy to zobaczymy. Czlowiek nie krowa - moze ciagle zmieniac zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to muszę podbić @mierniczkowi 50 lvl Salvadorem :biggrin:

Szkoda że w tym tygodniu jestem mało dostępny bo podbilibyście u mnie. Mam 67 lv i farmię na ostatnim bossie. Padł mi już co najmniej dziesięć razy i nic ciekawego nie wysrał. Bunkier po kilkudziesięciu razach na trzecim poziomie również nie był hojny. Ale mam pecha :blink:

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 farmię na ostatnim bossie. Padł mi już co najmniej dziesięć razy i nic ciekawego nie wysrał.. Ale mam pecha :blink:

 

Po tym jak wyszedłeś  z gry,padła nam ta strzelba na 50 poziomie od Warriora :P .teraz to on jest na minutę dosłownie :D

 

PS.Wysłalem CI screena ze zdobyczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie wkurfiłeś ;)

 

Takiej reakcji się spodziewalem :D

 

PS.A mówiłem do mierniczka że się wkurw**sz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez was znowu dostałem świra i farmie na Bunkrze. Nie poddam się, muszę mieć to legendarne SMG. To już kwestia zawziętości ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem w grze od ... 17.00 do ok. 21.00.

Jutro z rana załatwie sprawe szkoly syna (koniec roku, wiec trzeba isc z kwiatami) i pewnie jak sie z tym uporam to przysiade do gry (pewnie ok. poludnia).

 

Wracajac do wczorajszego dropa, to wypadl ten shotgun Conference Call, przy pierwszym podejsciu jak tylko sie wylogowales. W sumie to trzeba sie dobrze rozgladac, bo malo co i bysmy go przeoczyli. Myslalem ze to pieniadze leza na ziemi, a ze jestem pazerny (hehehe) to lece po kazde pieniazki, nawet z drugiego konca mapki.

Podbieglem - a tu taka niespodzianka.

Dominator wzial go w rece i .... zademonstrowal power tej broni na Warriorze. Chyba nie sklamie, ze Warrior padl 3 lub 4 razy szybciej. Potega.

Gdyby miec takie dwa .... w tym jeden na slag ... moj Salvador zesralby sie ze szczescia :)

 

anarom1 - Hehe dominator przewidzial twoja reakcje w 100% :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anarom1 - przzejrzalem troche po roznych formach. Jesli szukasz tego SMG - Corporate Bitch, to duza szansa jest "na kartonach".

Kilkanascie osob potwierdzilo, ze wlasnie tam wydropili ten karabinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczynałem mordować Bunkra na 68 lv i dobiłem na nim 72 lv. Nie muszę chyba mówić ile razy padł, a mojego SMG nie dał.

Kartony mam już nieczynne bo zakończyłem tę misję. Ale i tak się nie poddam ;)

No chyba że zmięknę, to będę szukał innego legendarnego SMG.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! jeśli chodzi o Bitch to jak farmiłem bunkra żeby zdobyc SHAM shield wyskoczyły mi ok 3 szt Bitch na 150 zabic bunkra. ważne oczywiście bardzo dokładnie przeglądać loot po walce.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam jak farmiłem Bitch na BNK3R i po pierdyliardowej próbie wkońcu zrezygnowałem. W klasie syreny opłaca się biegać z SMG, szczególnie z Legendarnym Cat Class Modem. Długo biegałem z zestawem Sand Hawk (ogień) Plasma caster (corrode) Florentine ( shock + slag) i Babymakerem, grało się super. Gdy już zapomniałem o czymś takim jak Bitch na poziomie OP8 wydropił mi z kogoś w dodatku z Tiny Tiną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UVHM czyli 3 poziom trudnosci nie jest taki straszny jak mi sie wydawal na poczatku. Powoli brne do przodu (aktualnie 57 level postaci).

Na razie najtrudniejszym momentem byla chyba obrona tego przekaznika (te fale wrogow plus badassy plus constructor dla samotnego gracza ... nie bylo prostym wyzwaniem :)).

No, ale sie udalo i to nawet bez BEE tarczy - nie zamierzam wogole jej nosic.

 

Mam male pytanie o przebieg rozgrywki

 

Przeszedlam normala, przeszedlem TVHM (powiedzmy ze to sredni poziom trudnosci), przejde UVHM i dobije do 72 levela i co potem?

Wiem, ze sa te poziomy Overpower1-8, ale jak "to sie je?" (w sensie jak je odpalic?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×