Skocz do zawartości
ddemon

I Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Otacon spokojnie, terminarz jest ustalony wiec jak mozesz to gramy jutro, nie odmowie sobie meczu z tobą :-) doiero 3 dni minely a rozpiske mamy do 28.02

Krosek - Evo 1:1 / Evo - Krosek 5:0

Dzieki!

Dzięki również za mecze. Nie potrzebnie w drugim meczu wyszedlem bardziej ofensywnie.

Baku vs Foxter 1:2 Foxter vs Baku 2:2

Danke za gre.

rozumiem, ze do rozegrania jeszcze dwa mecze? Na kilka dni wylece, bo dysk chce zmienic, a fify nie zmierzam ciagnac w pierwszej kolejnosci wiec chcialbym zamknac wszystko jutro. Ewentualnie za tydzien ^^

My chyba nie grali razem więc jak cos to jutro mogę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za mecze. Nie potrzebnie w drugim meczu wyszedlem bardziej ofensywnie.

My chyba nie grali razem więc jak cos to jutro mogę zagrać.

Ja pierwszego nawet nie komentuje bo dawno na siebie taki wkurzony nie bylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja swoje zdanie powiedziałem,nie ma coś takiego jak ponaglenie przeciwnika itd...Termin jest 28.02... Skoro otacon twierdzi,że spotkania rozegra to rozegra to ja nie mam zamiaru zabierać mu miejsca..Owszem termin zapisów był,jak się okazało ilość chętnych jak i tempo rozgrywania spotkań przerosło moje oczekiwania o czym wielokrotnie powtarzałem i będę powtarzał jak będzie potrzeba...Nigdy nie tworzyłem zabawy dla więcej niż 10 osób,a same aktualizowanie wyników,tabel przerosło mnie w tych dwóch dniach co było widać,gdyż były ciut błędy,które korygowałem :P

W przyszłości o ile będzie następna edycja - (a na razie nic nie stoi na przeszkodzie - ew. termin marzec-kwiecień i zgoda Administracji-moderacji) spróbujemy rozkulać coś nowego,ambitnego,ale kto wie czy nie będę potrzebował wtedy waszej pomocy - nie musi być jeden organizator,dodatkowe ręce i oczy mogą być pomocne :P

Nie wiem na jakiej zasadzie by ten nowy projekt był(kwestia ustaleń-rozmów),ale na razie w pełni koncentruje się na tym i o przyszłości porozmawiamy po rozstrzygnięciu turnieju i rozegraniu wszystkich spotkań...

Mam nadzieję,że tym postem zamknąłem wszelkie spekulacje...

Co do aktualizacji będą jutro po 16,lecę spać bo o 5 wstaje do roboty :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko niepotrzebnie zamieszalem, grajta pany moze pozniej jaakis puchar w stylu lm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za mecze. Nie potrzebnie w drugim meczu wyszedlem bardziej ofensywnie.

My chyba nie grali razem więc jak cos to jutro mogę zagrać.

No to jutro ciupniemy, z Otaconem zagram, jak bedzie mial czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja po niedzieli kładę się do szpitala na tydzień półtora bo trochę zaniemogłem i musimy rozegrać te mecze do niedzieli włącznie. Octacon i Baku, odezwijcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja po niedzieli kładę się do szpitala na tydzień półtora bo trochę zaniemogłem i musimy rozegrać te mecze do niedzieli włącznie. Octacon i Baku, odezwijcie się

Tak jak pisałem wczesniej, jestem dostepny codziennie od okolo 22. Ale mozemy rozegrac nasz mecz w sobote jakos do poludnia? Zona bedzie w pracy, starsze dziecko wyjezdza na caly dzien, a ja zostaje z drugim młodszym więc bede mial czas :biggrin:

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczesniej, jestem dostepny codziennie od okolo 22. Ale mozemy rozegrac nasz mecz w sobote jakos do poludnia? Zona bedzie w pracy, starsze dziecko wyjezdza na caly dzien, a ja zostaje z drugim młodszym więc bede mial czas :biggrin:

Jasne, w sobote jestem dostępny, odezwę się na priwa w sobote jakoś po 12 to dogadamy dokładnie godzinę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krosek jak bedziesz to daj znac o ktorej dzis mozesz zagrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18 będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18 będę.

Jeżeli będziesz miał czas na kolejny mecz, to jestem chętny "D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wieczorkiem po 22 ktoś z kim jeszcze nie grałem będzie dostępny?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i mam 4 porazki i 3 remisy, a nie 2 remisy i 5 porazek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18 będę.

Ja będę dostepny przed 22 do 1-2 jak coś . wcześniej chyba nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś teraz na mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś teraz na mecz?

Mogę zagrać, jeżeli jeszcze jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666x(Olo2014) - ddemon (DarDemon89) 0:1

ddemon - Evo666x 1:2

 

W obu meczach wydaje mi się sprawiedliwy podział punktów..W pierwszym meczu powinno być wyżej - 2 karne zmarnowane,w drugim strzeliłem bramkę po akcji z dupy i potem przeciwnik w końcowych minutach rzucił wszystko na szalę co się opłaciło,miałem swoje sytuacje,ale standardowo znów czegoś zabrakło...

Mimo wszystko urwanie punktów osobie,która walczy o końcowy triumf powinno cieszyć więc jest ok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Otacon zostal... I koniec uffff

Foxter vs Krosek 5:2 4:2

dzieki za gre, :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo - Otacon 0:1

Otacon - Evo 2:4

 

Z otaconem zawsze mi sie ciezko gralo, super mecze. W drugim juz bylo 4:0 ale tak przycisnal ze koncowka byla nerwowa.


Evo666x(Olo2014) - ddemon (DarDemon89) 0:1

ddemon - Evo666x 1:2

 

W obu meczach wydaje mi się sprawiedliwy podział punktów..W pierwszym meczu powinno być wyżej - 2 karne zmarnowane,w drugim strzeliłem bramkę po akcji z dupy i potem przeciwnik w końcowych minutach rzucił wszystko na szalę co się opłaciło,miałem swoje sytuacje,ale standardowo znów czegoś zabrakło...

Mimo wszystko urwanie punktów osobie,która walczy o końcowy triumf powinno cieszyć więc jest ok :P

Ddemon przynaj ze Handanovic show znowu robil :biggrin:  Dwa obronione karne i chyba 2 setki jak dobrze pamiętam.

W drugim twoja bramka to nie akcja z dupy tylko moi obroncy zaczeli sie obejmowc na linii pola bramkowego z bramkarzem a pilka sie wturlała do bramki :blink:

Dzieki za gre!

U mnie nieustannie syndrom pierwszego meczu ... ale to juz od zawsze :biggrin: 

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krosek - Tom182 -->  0:3 & 3:5

 

dzięki za gierke :)
no to mam komplet 18 gier :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evo666 dzieki za mecz:) do szału doprowadzała mnie Twoja gra w obronie.. Mur nie do przejścia.. Ale mecze pełne emocji. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evo666 dzieki za mecz:) do szału doprowadzała mnie Twoja gra w obronie.. Mur nie do przejścia.. Ale mecze pełne emocji. Thx

Hehehe i vice versa w pierwszym meczu jak po strzale na 1:0 postawiles autobus z 5 obronców. :biggrin: W drugim meczu juz nie moglem dopuscic zebys pierwszy brame wcisnął.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe i vice versa w pierwszym meczu jak po strzale na 1:0 postawiles autobus z 5 obronców. :biggrin: W drugim meczu juz nie moglem dopuscic zebys pierwszy brame wcisnął.

nie zmieniłem na autobus.. Ustawiłem "posiadanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×