Skocz do zawartości
ddemon

I Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ktoś z kim jeszcze nie grałem dostępny dziś wieczorem?

Ja będę dopiero w piątek wieczorem, sobota, mam nadzieję, że uda nam się zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero w piątek wieczorem, sobota, mam nadzieję, że uda nam się zagrać :)

Nie ma sprawy, może być piątek. :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddemon - baku83 3:1

baku83 - ddemon 1:1

 

W pierwszym meczu niezły pinball :D  Pierwsza bramka dopiero w 45 minucie,o ile dobrze widziałem oddałem tylko 3 strzały i 3 bramki więc prawie cała esencja fify :D Znów straciłem po swojej strzelonej :/ Co tylko dalej potwierdza,że trening obronny mnie nadal czeka...

W drugim meczu baku powinien wygrać co tylko pokazał wybór zawodnika meczu przez EA...Szczęsny dostał ode mnie wagon fajek i broni :P heh

Dzięki za meczyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękuję :)

Niestety cały czas kombinuje z formacjami i próbuje dobrać taką która mi się spodoba I kiedy gra mi się dobrze jakąś z jakimiś randomami tak później przychodzi mecz w turnieju i dostaje po dupie...

Wracam chyba do 433(2) i szlifuje formę na kolejny turniej :)

Chyba został mi jeszcze jeden mecz z vkkaa, pewnie też do tylu...ale już się doczekać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie, grajcie - nagrody i startujemy z kolejna edycją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za szybkim startem nowej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ten turniej nie zakończymy nie mam zamiaru ruszyć następnego :P

 

Co do następnego turnieju będzie już prowadzony:

 

- dla wszystkich,bez względu kto ile ma postów - nagrody będą większe i możliwe,że wstęp będzie od 15 000 coinsów :)

 

Tutaj liczę na większą liczbę chętnych więc biorę pod uwagę dwie formy rozgrywek:

 -  Na dwie grupy potem ewentualny podział punktów przez 2 i potem grupa mistrzowska oraz spadkowa bądź sama mistrzowska,bo spadkowa będzie już onic(a nie mam zamiaru dzielić turnieju-forum dla I i II ligi)

-  Bądź  faza grupowa, z ograniczeniem członków do 16,24 lub 32 jeśli tyle będzie chętnych i potem wyłonienie zwycięzcy w fazie pucharowej :)

 

Na chwilę obecną nie wiem,która forma będzie lepsza(wydaje się,że 2) będzie to też dla mnie w sensie nowe jak ten turniej cały zepchnąć od regulaminu,grup,po ustawienie kalendarza itd..Szczerze? Nie myślę o tym,dopóki nie zakończymy ten turniej nie ma sensu mówić o następnym :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa (F4n4t1ck)    -    baku83 (Baku_1983)  2:1 / baku83 (Baku_1983)    -    vkkaaa (F4n4t1ck)  3:2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogles Baku wydrzec win x2 jesli chodzi o moja pozycje w tabeli ;) ale dobre i to hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnej edycji się odkuje...znaczy będę atakował środek tabeli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacazette to jednak świr :o

 

Dzięki za grę jeszcze raz baku, a co do następnej edycji, może coś w stylu dwóch grup, z której awansują po 4 pierwsze zespoły do fazy play off -> drabinka w której przegrywasz = odpadasz, itd...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję.

Lacazette zrobił mi różnicę w drugim meczu :) wpadł mi z darmowych paczek w grudniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otacon - Baku 1:2

Baku - Otacon 1:1

Dzięki za grę!

Końcówka drugiego meczu bardzo emocjonująca, obronilem karnego, a potem sędzia odgwizdał koniec meczu jak wychodziłam sam na sam z bramkarzem.

Ogólnie fajne, wyrównane dwa mecze.

Tak więc ja już chyba mam komplet zagranych meczów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostały nam 2 dwumecze i wciąż nie wiemy kto zajmie 3 i 5 miejsce :P

Zarówno otacon jak i vkkaa muszą wygrać przynajmniej jedno spotkanie między sobą,aby jeden osiągnął trzecie miejsce,a drugi zachował cień szansy na 5 miejsce(2 wygrane otacona z Foxterem)....Jeśli między otaconem, a vkkaa padną 2 remisy tabela nie ulegnie już żadnym zmian jeśli chodzi o gratyfikację :)

 

Piachu rano postaram się załączyć konsolę,dziś już nie dam rady,spadam się kurować,bo gdzie tam weekend,a obowiązki wzywają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapomnialem o tym watku, ugadamy sie z otaconem i damy znac :)

Edit.

Otacon Foxter 5:1

Foxter Otacon 3:0

Ta, dwa rozne mecze :) ale ta gra jest glupia ^^

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa (F4n4t1ck)    -    otacon (otacon3) 1:0  / otacon (otacon3)    -    vkkaaa (F4n4t1ck) 1:3

 

Dzięki za grę jeszcze raz :) Chyba po turnieju?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie będziecie cisnąć jakąś II edycję też bym się sprawdził a właśnie wracam do UT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie będziecie cisnąć jakąś II edycję też bym się sprawdził a właśnie wracam do UT ?

Sa plany na następną edycję, ale to trzeba już pytać Pana kierownika zawodów, bo chętnych było więcej jak się okazało już po rozpoczęciu turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym samym zakończyliśmy turniej

KOŃCOWA TABELA:

 

1 Piachu00(piachu00) 18 12-5-1 38-7 41
2 Evo666x(Olo2014) 18 12-3-3 48-14 39
3 vkkaaa (F4n4t1ck) 18 12-0-6 37-24 36

4 Tom182 (Diabel182) 18 10-2-6 44-29 32
5 ddemon (DarDemon89) 18 7-4-7 39-40 25

6 baku83 (Baku_1983) 18 6-4-8 31-31 22

7 otacon (otacon3) 18 6-2-10 32-37 20

8 Krosek (DisneyINTRO) 18 6-2-10 29-47 20
9 Foxter - Foxter 18 5-1-12 29-58 16
10 Vinnie - HankM88 18 1-3-14 13-53 6

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za Waszą aktywność,dzięki temu zakończyliśmy turniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem :D

Jeszcze raz gratulację dla zwycięzców i zapraszam vkkaaa oraz Tom182 aby napisali do mnie w PW jakiego zawodnika wystawili na sprzedaż odpowiednio 15750 coinsów oraz 5250 coinsow..

 

Na pamiątkę przeniosłem cały terminarz do pierwszego postu,gdzie będzie wraz z tabelą i pobawiłem się kolorami tak,aby były widoczne zarówno na ciemnym i jasnym stylu :)

 

Co do następnej edycji będzie ona dla każdego użytkownika jutro bądź w niedzielę powinien pojawić się temat,zapisy potrwają tydzień,może dwa tygodnie,gdyż moim zdaniem przyda się krótki odpoczynek,a i tym samym kupno ode mnie wyznaczonego zawodnika....

Co do wpisowego ustalimy już jak będzie wiadomo jaka ilość chętnych będzie(myślę nad 10 000 lub 15 000 maksymalnie) - system rozgrywek?

Jeśli będą 24 lub 32 system grupowy 4x6 osób bądź 8x4 osoby i tym samym forumowa LM...Każda ilość mniejsza niż wspomniałem zrobimy w formie ligowej na dwie grupy...

 

Jeśli będzie w forma grupowa to być może niestety zostanie usunięta zasada - mecz rozegrany awansem tzn,że nie trzeba rozegrać meczu rozegranego w terminie(a już na pewno będzie to w fazie pucharowej!!)...

 

Jeśli macie jakieś sugestię chętnie poczytam np. jak wy widzicie przyszły turniej m.in system rozgrywek,czy cena wpisowego nie jest duża itd.....

Możecie pisać w tym temacie nowy pojawi się jutro lub najpóźniej w niedzielę wieczorem...

 

PS...EA tak straszy banem,za handlowanie coinsami ciekawe kiedy dostanę jakieś upomnienie :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników, wszyscy są wygranymi, bo sprawnie i w miłej atmosferze wszystko się udało zorganizować.

Brawo Panowie, jest moc :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników, wszyscy są wygranymi, bo sprawnie i w miłej atmosferze wszystko się udało zorganizować.

Brawo Panowie, jest moc :)

Nie no zwyciezca jest jeden... piachu zdecydowanie w drugiej edycji dostanie bęcki, koniec z kunktatorstwem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę starał się obronić tytuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak w przyszłej akurat będę miał czas z Wami pograć, to będzie po Piachu.

Wystawię samych Courtois i pozamiatane :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×