Skocz do zawartości
ddemon

II Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Dwumecz.

 

Grupa B czemu nie gracie? Jestem ciekawy, które miejsce zajmę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

pietruch - Mariusz1501 3-0

Mariusz1501 - pietruch 0-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumecz.

 

Grupa B czemu nie gracie? Jestem ciekawy, które miejsce zajmę :P

 

tak jak pisałem nie było mnie 4 dni, więc nikt ze mną nie grał i słabo to wygląda w naszej grupie, ale postaram się dograć wszystkie mecze do weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

pietruch - Mariusz1501 3-0

Mariusz1501 - pietruch 0-3

 

pietruch to wyniki z meczu, czy w/o? bo wysłałem Mariuszowi zaproszenie psn tydzień temu i jeszcze nie odpowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pietruch to wyniki z meczu, czy w/o? bo wysłałem Mariuszowi zaproszenie psn tydzień temu i jeszcze nie odpowiedział...

wyniki, z tego co wiem to jest teraz online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pietruch to wyniki z meczu, czy w/o? bo wysłałem Mariuszowi zaproszenie psn tydzień temu i jeszcze nie odpowiedział...

Serio? Kurde to wybacz, albo coś pominąłem albo jakiś błąd. Zaraz sprawdzam!

Hmm nie no ja nie mam żadnych niezaakceptowanych zaproszeń, zaraz ja spróbuję Cię dodać.

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie w ogóle zasady w fazie pucharowej? Dwumecz? Trójmecz? Jeden mecz?

 

I jezeli dwumecz to musimy ustalic co w przypadku remisu , trzeci mecz?

 

Dwumecz, w przypadku identycznego remisu czy wygranej na wyjeździe - decyduje kolejny dwumecz !!

Przy wszystkich(ponad 5) turniejach jakie organizowałem na innym forum,bodajże  była tylko jedna powtórka więc aż takiego pecha chyba nie mam :P

 

Będę miał większą chwilę to wszystko zaktualizuje(pewnie jutro rano) - obecnie padam po robocie i niestety chwila odpoczynku również się przyda ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumecz, w przypadku identycznego remisu czy wygranej na wyjeździe - decyduje kolejny dwumecz !!

Przy wszystkich(ponad 5) turniejach jakie organizowałem na innym forum,bodajże była tylko jedna powtórka więc aż takiego pecha chyba nie mam

Będę miał większą chwilę to wszystko zaktualizuje(pewnie jutro rano) - obecnie padam po robocie i niestety chwila odpoczynku również się przyda ;)

To fucik to nie odpoczynek? ;P

Antyfutbol-O.Tadeusz 1-1

O.Tadeusz-Antyfutbol2-3

Dzieki Anty :)

Dawaj ddemon gadaj to kiedy grasz i szykujemy sie do ligii :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...Podliczyłem wszystko już jednym okiem,ale raczej bez błędów i oto podsumowania..

 

Po wczorajszych już rezultatach do dalszej fazy finałowej ma szansę z grupy B - danon lub z  grupy C - antyfutbol - wszystko zależne jest od 6 meczy danona(obecnie ma 8 pkt i + 9 w bramkach - antyfutbol ma 18 punktów + 13 w bramkach) Przypominam,że uzyskane walkowery w grupie liczyć się nie będą z tąd rozbieżność....

Do pucharu pocieszenia ma szansę awansować ktoś gorszy ze wspomnianej dwójki oraz najlepsza osoba z 4 miejsca z grupy B - Mariusz1501 8 pkt i -5 w bramkach i ma dwumecz do rozegrania z danonem... A grupy C szansę ma awansować ddemon 8 pkt i - 2 bramkach lub O.Tadeusz 7 pkt i -4 w bramkach ale mają między sobą jeszcze dwumecz do rozegrania...

Właśnie z tego powodu szansę na awans stracił już sew,który mimo,że ma obecnie 9 pkt i -12 w bramkach,ale już tego dorobku nie poprawi,gdyż rozegrał wszystkie spotkania..

 

Zostały 4 dwumecze do rozegrania i 3 miejsca do obsadzenia,a aż 5 uczestników ma szansę brać udział w zabawie  :P

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga bo akurat grupa B wyłoni przeciwnika dla mnie :) To wg tego co widze, to Pietruch lepszym bilansem bramek wyprzedza Zioomka ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały 4 dwumecze do rozegrania i 3 miejsca do obsadzenia,a aż 5 uczestników ma szansę brać udział w zabawie  :P

 

nie rozdzielałbym tak szybko tych miejsc, bo w grupie B może się jeszcze wszystko zmienić   ;)

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga bo akurat grupa B wyłoni przeciwnika dla mnie :) To wg tego co widze, to Pietruch lepszym bilansem bramek wyprzedza Zioomka ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Poprawione,wiedziałem o tym,ale generalnie czekam jak Pietruch rozegra swój dwumecz...Może być 1 w tabeli,a może być nawet 3...Bo gdy przegra swoje spotkania więcej niż 3 bramkami to jest na to duża szansa,że zajmię miejsce 3...Obecnie ma lepszy bilans bramek od Zioomka,ale ich bilans bezpośrednich spotkań jest na remis..

 

nie rozdzielałbym tak szybko tych miejsc, bo w grupie B może się jeszcze wszystko zmienić   ;)

 

Akurat w grupie B może zdarzyć się jeszcze jedna sytuacja o której nie wspomniałem - vkkaaa ma szansę awansować do pucharu pocieszenia,jeśli oba spotkania wygra z danonem,a moich meczach bezpośrednich z O.Tadeuszem padną 2 remisy :)

A tak już jest raczej nic innego się nie wydarzy - Zarówno Zioomek jak i pietruch awansowali do fazy pucharowej - czekają tylko na rozstawienie,które zależy głównie od meczów danona :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak już jest raczej nic innego się nie wydarzy - Zarówno Zioomek jak i pietruch awansowali do fazy pucharowej - czekają tylko na rozstawienie,które zależy głównie od meczów danona :)

 

Albo powinienem wrócić do podstawówki albo ddemon czegoś nie policzyłeś: mam po 6 (słownie: sześciu) meczach 14 pkt a więc matematyka wczesnoszkolna pozwala stwierdzić, że mogę jeszcze zdobyć 18 pkt, a więc mieć w sumie 32 pkt. Zioomek po 12 meczach ma 22 pkt (i więcej nie zdobędzie) i pietruch po 10 meczach ma 22 (max może mieć 28). Reasumując: tabela po 12 meczach może wyglądać tak:

1. danon 32 pkt

2. pietruch 22 pkt

3. zioomek 22 pkt

 

albo tak:

 

1. pietruch 25 pkt

2. danon 24 pkt

3. zioomek 22 pkt

 

albo jeszcze inaczej ;)

Edytowane przez danon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt może jestem słaby z matmy,ale Ty z polskiego jesteś kiepski,bo masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem....

Pisałem wcześniej ile potrzebujesz zdobyć punktów by awansować(nie pisałem z jakiego miejsca !!)

Do fazy finałowej awansuje także najlepsza osoba z 3 miejsca z grupy B lub z grupy C....Gdybyś przeczytał regulamin,ile osób awansuje,w jaki sposób byś wiedział i potem ewentualnie brał się za matematykę!!

Przypominam już za wczasu,że mimo dorobku jaki w tabeli masz - będziesz miał odejmowane przy porównaniu grup - 6 pkt i + 6 w bramkach(walkowery z PESsemist)...

Z racji tego,że w z grupy C wiadomo,że 3 miejsce zajmie antyfutbol z dorobkiem 18 pkt i + 13 w bramkach...Więc logiczne jest,że do awansu do fazy pucharowej potrzebujesz większej ilości niż 18 pkt lub tyle samo punktów i lepszy stosunek bramek....To czy zdobędziesz 20 pkt,28 pkt czy nawet 32 pkt to już w kwestia Twojego awansu zostanie rozstrzygnięta - Natomiast ilość Twoich punktów oraz pietrucha będzie zależna z którego miejsca wyjdziesz i na kogo trafisz w 1/4...
 

PS. Mam nadzieję,że dotarło do Ciebie,jak nie to wałkuj dalej to co teraz Ci napisałęm,ale już nie odpisuj robiąc śmietnik w temacie,bo prościej już wytłumaczyć Ci się nie da...

Czy potrzebujesz iść do podstawówki - pozwól też,że nie będę tego oceniał :P Zdanie sobie jakieś już wyrobiłeś,ale nie poznałem dokładnie osobiście więc...w ogóle nie będę drążył tego tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś z grupy B strasznie ciekawiło:
Mariusz1501 2-3 danon.
Z powodu braku czasu rewanż pewno jutro, dodam też wtedy wynik w tym poście. 
Dzięki za grę danon, choć byłem strasznie wkurzony po końcowym gwizdku patrząc na przebieg gry.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:

Mariusz1501-danon 2:3

(rzeczywiście fartem ostatnia bramka, remis byłby sprawiedliwy, ale fifa postanowiła inaczej)

A tak już jest raczej nic innego się nie wydarzy - Zarówno Zioomek jak i pietruch awansowali do fazy pucharowej - czekają tylko na rozstawienie

Otóż nie, jeżeli któryś z nich zajmie 3 miejsce będzie mu odjęte 6 pkt za walkowery, a więc będzie miał prawdopodobnie gorszy bilans od antyfutbola który ma 18 pkt

PS. Mam nadzieję,że dotarło do Ciebie,jak nie to wałkuj dalej to co teraz Ci napisałęm,ale już nie odpisuj robiąc śmietnik w temacie,bo prościej już wytłumaczyć Ci się nie da.Zdanie sobie jakieś już wyrobiłeś,ale nie poznałem dokładnie osobiście więc...w ogóle nie będę drążył tego tematu ;)

Każdy ma prawo do odpowiedzi, szczególnie na takie zarzuty. Sam przyznaj ze bardziej zawiłe nie mogłeś tej sytuacji w grupie opisać, zamiast poczekać do końca fazy grupowej rozstawiasz juz zawodników i siejesz chaos. Na Twoim zdaniu zależy mi tak, jak na losie mrówkojadów argentyńskich, wiec daruj sobie, ale na śmietniku znasz się wybitnie prowadząc ten turniej w jednym temacie, finito. Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do odpowiedzi, szczególnie na takie zarzuty.

 

Jakie zarzuty? Umiesz czytać regulamin,znasz sposób kwalifikacji do następnej fazy - wiesz wszystko ile potrzeba ci punktów do awansu...Proste tu nie ma nic do dyskutowania..

 

 Sam przyznaj ze bardziej zawiłe nie mogłeś tej sytuacji w grupie opisać, zamiast poczekać do końca fazy grupowej rozstawiasz juz zawodników i siejesz chaos.

 

Kto sieje chaos? Ja wyjaśniłem sytuację dotyczącą dalszych losów uczestników turnieju,kto ma jeszcze szansę na awans,zostało niewiele meczy,więc można dodać do zabawy trochę pikanterii,emocji...

Jakoś nikt inny oprócz Ciebie nie odpisał,więc to co napisałem zostało zrozumiane - Ty jeden napisałeś,tylko i wyłącznie,bo nie znasz regulaminu(ile osób awansuje z danej grupy) czym siejesz chaos w temacie !!

 

 Na Twoim zdaniu zależy mi tak, jak na losie mrówkojadów argentyńskich, wiec daruj sobie, ale na śmietniku znasz się wybitnie prowadząc ten turniej w jednym temacie, finito.

 

Dość....To sobie załóż swój prywatny turniej z własnymi tematami i zobaczymy jaki będziesz miał porządek,a nie siejesz ferment od początku mnie obrażając !!

Z tego co widzę jesteś nowy na forum,więc to Ty powinieneś dostosować się do zasad regulaminowych na forum - skoro organizator turnieju założył temat to Ty powinieneś się do Niego podporządkować...Koniec kropka...A skoro Ty nie potrafisz pojąć najprostszych rzeczy to cóż nie od razu Rzym zbudowano...Może kiedyś zrozumiesz...

 

Z mojej strony absolutnie kończę temat,bo nie mam zamiaru walić głową w mur...

Radzę skupić się na rozegraniu pozostałych spotkań,czytaniu regulaminu niż mnie po raz kolejny obrażać!!

 

PS. Oczywiście wynik zostanie podsumowany jak zostanie rozegrany rewanż :)

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czytajac Panowie Wasze posty, i bedac slaby z matmy w szkole wydaje mi sie, ze @antyfutbol JUZ jest w kolejnej fazie turnieju jako osoba najlepsza z 3 miejsca z grup B&C

Wspominany 'chaos' wprowadzilo tu dodawanie nieszczęsnych punktow do grupy B ktora wg regulaminu po rozegraniu wszystkich spotkan z zalozenia ma byc konfrontowana z grupa C w celu wyłonienie najlepszego gracza z miejsca nr 3

Ale może i ja sie myle wiec z gory Wielkie sorry

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jeden napisałeś,tylko i wyłącznie,bo nie znasz regulaminu(ile osób awansuje z danej grupy) czym siejesz chaos w temacie !!

ja jeden? A proszę bardzo:

 

No to czytajac Panowie Wasze posty, i bedac slaby z matmy w szkole wydaje mi sie, ze @antyfutbol JUZ jest w kolejnej fazie turnieju jako osoba najlepsza z 3 miejsca z grup B&C

Wspominany 'chaos' wprowadzilo tu dodawanie nieszczęsnych punktow do grupy B ktora wg regulaminu po rozegraniu wszystkich spotkan z zalozenia ma byc konfrontowana z grupa C w celu wyłonienie najlepszego gracza z miejsca nr 3

 

 

dzieki Tom. Dalej twierdzisz ddemonku, że " prościej już wytłumaczyć Ci się nie da" ? Wiem, że strasznie ciężko jest przyznać się do błędu (nie odpowiedziałeś na sytuację z odejmowaniem pkt za walkowery z poprzedniego mojego posta), ale bawi mnie że nawet przez chwilę nie wątpiłeś w genialność swojego rozumowania. A odpowiadając na Twoj apel: bardzo chętnie podejmę się moderowania następnej edycji turnieju (w FIFA 09, 10, 11 współpracowałem z trzema forami i dlatego tak niechętnie odnoszę się do Twoich metod, za co przepraszam, ale Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej daje mi prawo do wygłaszania swoich poglądów).

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska po co te dysputy , bawmy sie tym a nie czepiajmy. Organizatorem jest Ddemon i trzymajmy sie jego reguł, ja nie widze problemu zadnego , sa niejasnosci to od razu je wyjasnia. Koledze Danonowi polecam napierw rozegrac wszystkie mecze a potem dyskutowac niż teraz wrózyć z fusów kto gdzie bedzie w tabeli. Zaraz sie okaże że tabela zostanie tak jak jest i cale dwie strony gadania o niczym bedzie mozna sobie wsadzić ...  Od prywatnych wycieczek macie priv, licze na zrozumienie w imieniu swoim i innych uzytkowników czytajacych te powiesci dziwnych tresci. ;)

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska po co te dysputy , bawmy sie tym a nie czepiajmy. Organizatorem jest Ddemon i trzymajmy sie jego reguł, ja nie widze problemu zadnego , sa niejasnosci to od razu je wyjasnia. Koledze Danonowi polecam napierw rozegrac wszystkie mecze a potem dyskutowac niż teraz wrózyć z fusów kto gdzie bedzie w tabeli. Zaraz sie okaże że tabela zostanie tak jak jest i cale dwie strony gadania o niczym bedzie mozna sobie wsadzić ...  Od prywatnych wycieczek macie priv, licze na zrozumienie w imieniu swoim i innych uzytkowników czytajacych te powiesci dziwnych tresci. ;)

zgadzam się, mediator w takich sprawach zawsze w cenie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt cała sytuacja z odejmowanie punktów skomplikowała sytuację z awansem z 3 miejsca antyfutbola,który mimo wszystko nadal nie jest jeszcze pewny :)

Tym samym przyznaję się do błędu(wcale nie ciężko),ale zamiast głupich wyliczeń trzeba było napisać od razu,że nie brałem pod uwagę odjęcia punktów z czołowej 2 z grupy i tym samym nie jest ona jeszcze do końca pewna awansu...Swoją drogą zamiast robić jakieś wyliczanki,podjazdy pod moją osobę - radzę zajrzeć do tematu ustawek i rozgrywać spotkania....

Wszelkich dyskusji prywatnych nie mam zamiaru z Tobą prowadzić,gdyż wycieczek osobistych,słownych nie wybaczę,gdyż chamstwa nie będę tolerował i daruj sobie nawet te zdrobnienia przy moim nicku....

 

Tym samym zostało wszystko wyjaśnione więc koniec kur...offtopicu !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt cała sytuacja z odejmowanie punktów skomplikowała sytuację z awansem z 3 miejsca antyfutbola,który mimo wszystko nadal nie jest jeszcze pewny :)

Tym samym przyznaję się do błędu(wcale nie ciężko),ale zamiast głupich wyliczeń trzeba było napisać od razu,że nie brałem pod uwagę odjęcia punktów z czołowej 2 z grupy i tym samym nie jest ona jeszcze do końca pewna awansu...Swoją drogą zamiast robić jakieś wyliczanki,podjazdy pod moją osobę - radzę zajrzeć do tematu ustawek i rozgrywać spotkania....

Wszelkich dyskusji prywatnych nie mam zamiaru z Tobą prowadzić,gdyż wycieczek osobistych,słownych nie wybaczę,gdyż chamstwa nie będę tolerował i daruj sobie nawet te zdrobnienia przy moim nicku....

 

Tym samym zostało wszystko wyjaśnione więc koniec kur...offtopicu !! :P

Możesz mi tylko Ddemon wyjaśnić dlaczego @antyfutbol nie może być pewny awansu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt cała sytuacja z odejmowanie punktów skomplikowała sytuację z awansem z 3 miejsca antyfutbola,który mimo wszystko nadal nie jest jeszcze pewny :)

Tym samym przyznaję się do błędu(wcale nie ciężko),ale zamiast głupich wyliczeń trzeba było napisać od razu,że nie brałem pod uwagę odjęcia punktów z czołowej 2 z grupy i tym samym nie jest ona jeszcze do końca pewna awansu...Swoją drogą zamiast robić jakieś wyliczanki,podjazdy pod moją osobę - radzę zajrzeć do tematu ustawek i rozgrywać spotkania....

Wszelkich dyskusji prywatnych nie mam zamiaru z Tobą prowadzić,gdyż wycieczek osobistych,słownych nie wybaczę,gdyż chamstwa nie będę tolerował i daruj sobie nawet te zdrobnienia przy moim nicku....

 

Tym samym zostało wszystko wyjaśnione więc koniec kur...offtopicu !! :P

No liczylem ze ty ddemon tez pojdziesz po rozum do glowy jak to zrobil danon i offtop sie skonczy, ale widze ze sam go ciagniesz i  w dodatku dalej generując bzduuuuuury! Jak antyfutbol moze nie miec pewnego 3 miejsca??? W dwumeczu chcesz 10 punktów zdobyć?

Nie pisz juz blagam, poczekajmy az wszyscy rozegraja mecze i wtedy to podliczysz a kazdy cie sprawdzi. :blink:

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×