Skocz do zawartości
ddemon

II Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

na mnie możecie zawsze liczyć jak coś

 

Oni muszą policzyć punkty, nie Ciebie, więc nie śmieć w temacie ;)

Chłopaki sorry, ze Wam tu piszę, ale zluzujcie trochę. Faktycznie jak było mniej uczestników i sama "stara gwardia" to było jakoś przyjaźniej.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne wyniki

Mariusz - danon 2:3

danon - Mariusz 2:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie już się pożegnałem z turniejem, dlatego słowem zakończenia chciałem podziękować ;) Przede wszystkim ddemonowi za inicjatywę i realizację, a reszcie za liczny i sprawny udział. Fajnie, że udało się stworzyć coś takiego, zawsze to większe emocje, aż mi się nie chce wracać do zwykłych sezonów :biggrin: Niedosyt po paru spotkaniach zdecydowanie jest, dlatego przy ewentualnych kolejnych edycjach również rozważę udział.
Powodzenia wszystkim w dalszych fazach! I mniej nieprzyjemności ;) Do następnego.

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

danon - pietruch 6-5

pietruch - danon 2-2

 

Jakoś się z grupy wygramoliłem :P

Dzięki danon za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danon - vkkaaa 1-0

vkkaaa - danon 3-4

 

Pierwsze mecze, które mi się podobały w tej edycji :o Świetna kontrola bramkarza danon. Dzięki za grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

 

vkkaaa - danon 0:1

 

danon - vkkaaa 4:3

 

no i wszystko w grupie B jest już jasne! trochę to trwało (przeze mnie, przepraszam) ale dzisiaj udało się zgadać i dograliśmy wszystkie mecze :)) wielkie dzięki za grę, naprawdę wyrównana grupa i emocjonujące mecze (może to przez mój styl "strzel jedną więcej od przeciwnika, nawet jeśli miałoby to być 6:5" :P)

 

Grupa B

danon - pietruch 6-5

pietruch - danon 2-2

 

Jakoś się z grupy wygramoliłem :P

Dzięki danon za grę.

 

również dzięki :) ten pierwszy mecz mógłby być recenzją całej fify, bilard, każdy strzał gol, zero konstruowania akcji bo zawodnicy po przekroczeniu połowy ślepną momentalnie i skill-rajdy z jednej i drugiej strony :biggrin:

 

danon - vkkaaa 1-0

vkkaaa - danon 3-4

 

Pierwsze mecze, które mi się podobały w tej edycji :ohmy: Świetna kontrola bramkarza danon. Dzięki za grę :)

dzięki, dzięki, dobre mecze, szczególnie ten pierwszy, dużo podań z klepy, rozwaliłeś mnie w środku pola bez problemu, nie mam pojęcia dlaczego nie wyszedłeś z tej grupy. Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mozna wiec grać ćwiercfinały ? ;)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 1 w nocy rozegram mecz z Tadkiem więc

 

Rundę pucharową można już grać awansem od dzisiaj.a formalnie od jutra :)

 

 

FAZA  FINAŁOWA

 

1/4 7.03-11.03

 

mecz 1 2c    -    1a  evo666 - Piachu00 -:- / Piachu00 - evo666 -:-
mecz 2 3ac    -    2a antyfutbol - depcik94 -:- / depcik94 - antyfutbol -:-
mecz 3 1c    -    2b lokitheman - pietruch  -:- / pietruch - lokitheman -:-
mecz 4 1b    -    3a danon - Tom182 -:- / Tom182 - danon -:-

 

1/2 12.03-15.03

 

zwycięzca meczu 1- zwycięzca meczu 4
zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 3

 

Finał i mecz o 3 miejsce po 15.03

 

 

Puchar pocieszenia

 

1/2 7.03-11.03

 

3ac    -    4b Zioomek - pakasiedlce -:- / pakasiedlce - Zioomek-:-
5b    -    4ac Joseph969 - Xyz  -:- / Xyz - Joseph969 -:-

 

Finał 12.03-15.03

 

 

Uwaga!!

 

Przybliżone terminy są terminami orientacyjnymi - można grać mecze awansem - drabinka jest znana,więc nic nie stoi na przeszkodzie ;)

 

PS. Tak popełniłem błąd w poprzednich postach kto awansuje itd.. Koniec drążenia tematu - bawimy się rundą finałową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pietruch - lokitheman 0 : 4

lokitheman - pietruch 1 : 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddemon - O.Tadeusz 4:1

O.Tadeusz - ddemon 1:3

 

Do awansu potrzebowałem 2 dwóch,punktów lub jednego zwycięstwa...Kiepsko zaczęłem mnóstwo niedokładnych podań,stracona bramka i zmiana stylu gry na full atak i gra zaczęła się zazębiać :D Już w 30 minucie wyjście 1vs1 wywalczenie czerwonej kartki(moim zdaniem taka na styk),która otworzyła worek z bramkami,co spowodało wygranie meczu i przypieczętowanie awansu..W drugim meczu również stracona bramka,moje wyrównanie w 45 minucie i potem w drugiej połowie dobicie przeciwnika tutaj z przebiegu meczu powinien być remis...Moim zdaniem przeciwnik,chyba nie do końca obył się ze składem Ligue !(trudniej sparowało się przeciw dwójce Pogbie i Griezmann) czegoś temu składowi brakowało,no ale dokładną analizę zostawię przeciwnikowi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwol ze ja nie skomentuje ;) wynik poszedl w swiat.

Krotka pilka - Treningi trza wznowic.

Dzieki wszystkim za udzial w rozgrywkach, gratulacje dla wszystkich ktorzy awansowali i ktorzy nie awansowali ;) przede wszystkim dla Ddemona za wklad i postepy ;)

Oby udalo sie zalozyc lige.

(I moze puchar do tego :) )

Zycze wszystkim pozostalym w pizdziet bramek na dalszych etapach rozgrywek :)

..no i sorki za smietnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zioomek 2:3 pakasiedlce

pakasiedlce 1:2 zioomek

Ja dzieki bramkom ma wyjzdzie przechodze dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakasiedlce-zioomek 1-2

zioomek-pakasiedlce 2-3

 

Graty, moja pierwsza porazka, ale warto dodac, ze paka mial 3 celne strzaly w dwumeczu :biggrin: Ale przyzwyczailem sie,  szczescie w zadnym meczu w tym turnieju mnie nie rozpieszczalo...

 

 

Takze, na koniec wielkie dzieki za turniej dla wszystkich uczestnikow! Do nastepnego!

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakasiedlce-zioomek 1-2

zioomek-pakasiedlce 2-3

Graty, moja pierwsza porazka, ale warto dodac, ze paka mial 3 celne strzaly w dwumeczu :biggrin: Ale przyzwyczailem sie, szczescie w zadnym meczu w tym turnieju mnie nie rozpieszczalo...

Takze, na koniec wielkie dzieki za turniej dla wszystkich uczestnikow! Do nastepnego!

w drugim meczu mialem 4 celne chyba :p sklad montowany na szybko, nie ma co wymagac. Dzieki za Grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gracie 3. mecz, przecież zasada "bramka na wyjeździe" jest tu jeszcze głupsza niż w prawdziwej piłce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gracie 3. mecz, przecież zasada "bramka na wyjeździe" jest tu jeszcze głupsza niż w prawdziwej piłce...

 

Dodatkowy mecz,a w zasadzie dwumecz jest tylko wtedy kiedy padnie identyczny wynik....W innym wypadku można byłoby to ciągnąć w nieskończoność :)

Niestety Zioomek pierwsza porażka okazała się najbardziej bolesna - na pocieszenie dodam,że bardzo miło mi,że wziąłeś udział w zabawie - zresztą większy post o tym po zakończeniu turnieju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co dziekowac, cala przyjemnosc po mojej stronie :) Najbardziej bolesna sprawa to byl moment, kiedy dowiedzialem, sie, ze zabraklo mi 2pkt do wyjscia z grupy, ktore stracilem w ostatnim meczu w ostatniej minucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje byłeś lepszy,awans zasłużony,ale niedosyt pozostaje :P

Po I meczu karny dostałem ładny prezent w 90 minucie i przedłużone szansę w rewanżu,gdzie wszystko już przepaściłem w 3 minucie drugiego spotkania...

Musiałem się otworzyć i wyszło jak wyszło do przerwy co prawda 1-1,ale po przerwie już absulutnie mnie zdominowałeś...W obu meczach miałem trochę zwiechy,zwłaszcza irytujące były w I meczu,gdzie każdy pinball wygrywałeś(I love EA) - w drugim meczu miałem w tym pinballu ja przewagę,ale do pewnego momentu(strzelona przez Ciebie bramka na 1:2,która kompletnie zamknęła dwumecz...No nic awans mimo wszystko zasłużony,staty to potwierdzały - zabieram się do treningów :)

 

No i tym samym w finale pocieszenia mamy grupowy pojedynek z grupy A...Co ciekawe w grupie finaliści wygrali po jednym spotkaniu więc szykuje się pasjonujące pojedynki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaliśmy tylko ja z Tomem, mam nadzieję, że uda się zagrać dzisiaj około 20 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaliśmy tylko ja z Tomem, mam nadzieję, że uda się zagrać dzisiaj około 20 

i dziś to najprawdopodobniej rozegramy :) priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×