Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The Old Blood

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek lepszy niż nie jedna cała gra aaa :D

Tak się wkręciłem, że chyba kupie znowu podstawkę aby przedłużyć wyrzynanie hitlerowców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy wyzwania  zrobione :)  Trzy to zalecana dawka na dzień :) Inaczej można dostać szału ***** :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy mam problem, brakuje mi jednego trofika do upragnionej platynki w Wolfie, trofik to GIŃ, zrobiłem wszystkie pucharki za te sny ogólnie już całą grę przeszedlem, a pucharek nie wpadł.:(

Czy miał ktoś z was podobny problem, czy może ktoś ma jakiś pomysł lub cokolwiek co można zrobić, by zaliczyło to.

Dziękuje bardzo za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na twój profil na PSN i w ogóle nie widać tej gry u ciebie.

 

Pomijając to, może jesteś w wąskiej grupie ludzi z bugiem. jest 7 koszmarów w misjiach + jeden w prologu i jeden na etapie z bossem.

Jedyne co ludzie piszą (jeżeli już masz wszystkie inne pucharki) skasuj save (wcześniej możesz skopiować na pena) i na najłatwiejszym poziomie przejdź szybko grę robiąc wszystki koszmary - lidzie piszą że dopiero po takim zabiegu im wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na twój profil na PSN i w ogóle nie widać tej gry u ciebie.

 

Pomijając to, może jesteś w wąskiej grupie ludzi z bugiem. jest 7 koszmarów w misjiach + jeden w prologu i jeden na etapie z bossem.

Jedyne co ludzie piszą (jeżeli już masz wszystkie inne pucharki) skasuj save (wcześniej możesz skopiować na pena) i na najłatwiejszym poziomie przejdź szybko grę robiąc wszystki koszmary - lidzie piszą że dopiero po takim zabiegu im wpadło.

 

WItaj Kolego. 

Zgadza sie ja nie mam zainstalowanej, pisałem w imieniu kolegi "Marek1033"

Moja czeka w kolejce na półce :D

Dziękuję za informacje, przekazałem już koledze tą informacje i już tam działa. 

Ogólnie mój znajomy ma takie szczęscie, to jest nie pierwsza gra, w której nie wpada ost pucharek, w BF Hardline ma problem, w Wiedźminie 3, miał problem z kartami do gwinta, Assasin gdzies tam też był. Ogólnie Masakra :)

 

Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na twój profil na PSN i w ogóle nie widać tej gry u ciebie.

 

Pomijając to, może jesteś w wąskiej grupie ludzi z bugiem. jest 7 koszmarów w misjiach + jeden w prologu i jeden na etapie z bossem.

Jedyne co ludzie piszą (jeżeli już masz wszystkie inne pucharki) skasuj save (wcześniej możesz skopiować na pena) i na najłatwiejszym poziomie przejdź szybko grę robiąc wszystki koszmary - lidzie piszą że dopiero po takim zabiegu im wpadło.

 

Siemka. 

Skasowanie SAVE i przejscie jeszcze raz pomogło :-). Dzieki za porade w imieniu mojego Ziomka. 

Przy okazji ja będę bogatszy w wiedzę, przy mojej grze :D

 

Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - czy ktoś z Was brał wersję cyfrową z PSN'u?

Czy tak jak w wypadku podstawki dostajemy polskie napisy? Niby opis na Storze nie wspomina o takowych, ale z wiarygodnością tych opisów czasami bywa różnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak napisów pl w opisie ale w grze występują ( zarówno w podstawce jak i dodatku)

Edytowane przez HarDy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak napisów pl w opisie ale w grze występują ( zarówno w podstawce jak i dodatku)

W cyfrowym dodatku są napisy jednak? Super. Dziękuję za info :) Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% - wiem, bo kupiłem oba tytuły podczas ostatniej promocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×