Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem za przesunieciem nawet spokojnie o tydzien jezeli komus w niedziele godziny wczesniejsze lub pozniejsze nie odpowiadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 19:00. 22:30 to dla mnie za późno.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 19:00. 22:30 to dla mnie za późno.

Dobrze gada , polać mu ! 19 Git , 22:30 troche za późno , przełożenie wyścigu też może być w sumie być. Co zdecydujecie to się zgadzam .

Al-Bundy-approved.gif

Edytowane przez KamaczoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem za ,wasnie miałem pisać prośbgę do was a tu widze że nie jestem pierwszy .Może być 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 19 .przełożenie też może być

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może o tydzień przesunąć , kurczę mecz arcy ważny no z Irlandią chyba damy radę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie jesli jestescie za 19:00 wystarczy ze dacie lubie to :) głosujemy do 22:00 dzisiejszego dnia ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał przesunąć, tor trudny, ale dający dużo frajdy. Każdy się podszkoli i ruszymy za tydzień :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Przekładam Wyścig o tydzień.

Nowy termin to 18.10.

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo super wyscig przelozony. Nic nie trenowalem wiec extra. :) Polska!!! Bialo-czerwoni na zielonym..:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gustaw za wczorajsze krótkie ściganko. Miałem akurat chwilkę, fajnie było pojeździć z powrotem w pCars. Póki co siedzę mocno w GT ale człowiek łapie naprawdę świeże spojrzenie kiedy popatrzy i posłucha tego co dają w pCars. Szkoda, że godziny macie takie kosmiczne - widzę, że zamiast opóźniać, proponowane są coraz wcześniejsze pory :)

 

Swoją drogą, to że nie ma w dalszym ciągu opcji pisania w pokoju to jest jakaś kpina. Przecież nie każdy ma warunki by używać HS a choćby głupi komunikat typu "poczekajcie chwilę" albo "dzięki za jazdę" przydało by się czasem przemycić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścig jest o 21 a takie przekładanie o 19 było ze względu na mecz Polska Irlandia i tak w końcu przesunięto termin na przyszłą niedzielę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli wyjściową godzinę 21:00 oraz głosy, że być może kiedy zrobi się z tego np. 22:00 to dobędzie kilka osób więcej. Ja osobiście celuję bardziej w 23 (więc tak czy siak odpuszczam) ale chciałem pokazać, że 19:00 dla osób, które mają np. dzieci to jakiś kosmos.

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku ze takie male zainteresowanie liga jest. Za duzo maniakow tutaj:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze tylko jednego ;) :P

...

Edytowane przez F1 maniak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby spolecznosc odeszla z ps3site.pl

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 19 nie było mowy o 21 cały czas jest wyścig, a 22 była w planach tylko mało osób poparło bo was nie było tych co chcieli o 22. a 21 dla osób z dzieciakami to nie kosmos chłopy dobrze z żoną zagadać wcześniej bajkę poczytać i gitara.

 

a nie oszukujmy się małe zainteresowanie bo koszty wejścia w ps4 plus kierownica nowa w wielu przypadkach to ponad 3000,- na zabawki :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Gustaw napisał. Większość ludzi jest zablokowana kosztami jakie trzeba ponieść aby grac w PCars na PS4. Ale tez jest pewna grupa ludzi która ma grę ale uważa ze rywalizacja w lidze grając na padzie niema większego sensu ;)

Tez może ja coś zle zrobiłem tworząc ligę,może jest mało czytelna albo za bardzo wymagająca :) nie wiem,bo szczerze kiedy zakładałem temat liczyłem na większe zainteresowanie chociaż i tak jestem zadowolony z tego co jest

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu z twojej strony zrobione wszystko co można,kwestia ludzi ,są tacy normalni jak my co z grania maja fun ,są tacy którzy jak jeżdżą na końcu to się wycofują i tak można długo wyliczać.

Szkoda bo nie wiedza co tracą,ale tez musimy napisać że gra jest nie dla całkowitych amatorów ,to że liga jest wymagająca to dobrze a nawet bardzo dobrze.

Odnośnie to co Gustaw pisze to są też tacy wsród nas którzy pracują i wcześnie rano wstają  tak że godzina 23 to też dla nich kosmos.

Ciężko w tym temacie o jakiś kompromis.

Jak dla mnie na obecna chwile nie ma lepszej LIGI niż nasza :biggrin: (i poszło z wazelinką  :P )

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×