Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

11...?? Ty na wyborach byles?? Na korwina glosowales ze takie ambitne licZby zapodajesz??

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyborach byłem ale wyboru nie zdradzę ;)

Bedzie jak bedzie dzis tym osobom nie pasuje w innym terminie innym by nie pasował i tak mozna w cały miesiac przekładać wyscig

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pisiory glosowales!! Ale zes nas ugotowal... Do norwegii pojedziesz a oni nam mala lige zamkna:) bosmy jej ...mala liga szydlo edition nazwac nie chcieli...:(

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka szansa bo musze zrobić aktualizacja ps4 bo sie pojawiła

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekier rozumiem Pis źle, Korwin źle, mamy do czynienia z wyborcą PO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge glosowac. Jestem poza krajem wiec w sumie nie wiem co dobre dla Polski. Jest to wielka hipokryzja aby glosowali ci ktorzy sa poza krajem tak dlugo jak ja..... Moja rodzina w PL na kogos glosowala. Mam nadzieje ze bedzie ok. Co nie zmienia faktu ze dowcipem moge sadzic. Bo do tego mam prawo.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jeszcze 6minut i odpalam grę

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nie bylo sensu psuc zabawy wam. Do za 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem super tępo nawet po starcie udało się awansować na P3. Pózniej przez chwile P2 ale potem spadek na P3 i gra mnie wywala. Ach szkoda była szansa na duże punkty :/

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jazda masakra, w kwalifikacje całkiem ok po czym w wyścigu zjechałem opony w 8 okrążeń, zacząłem ślizgać się jak na lodzie po czym wpadłem na genialny pomysł założenia opon średnich na których nigdy nie jeździłem i było jeszcze gorzej.

 

Przepraszam Gustawa za lekki strzał w tył po którym wyleciał za tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

Gratki dla wszystkich za fajny wyścig , i podwójne gratki dla podium.

Chciałem przeprosić topru.pl za uderzenie w tył ,ale myślę że zakończyłem to zgodnie z regulaminem i najważniejsze w zachowaniu koleżeńskiej rywalizacji :P (jak by to nie brzmiało)

jeszcze raz sorki ,myśle że jest ok ale fajnie jak bym poznał twoje zdanie.dołączam film z tej sytuacji,

Piotras w drugiej części filmu jak jechałem za tobą to błąd gry ,czy coś tam ci się stało ?


mały sktót z wyścigu i do nastepnego

Edytowane przez yelon65
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki kwalifikacji:

post-62274-0-61687300-1445880621_thumb.j

 

Najlepsze okrążenia:

post-62274-0-08447800-1445941910_thumb.j

 

Wyniki wyścigu:

post-62274-0-68497000-1445920064_thumb.j

 

Tabela:

post-62274-0-10354300-1445941578_thumb.j

 

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem wyścig na 10 pozycji, w tabeli natomiast napisane jest, że nie ukończyłem.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłeś na 9 miejscu (na 10 był Leniucholik) przejeżdżając 25 z 36 okrążeń co daje 69,4% przejechanego dystansu czyli brak jakichkolwiek punktów.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje chociaz nie jestem pewien, ze bylem 7, powinienem byc przed TomkiemDaria.

Moj komentarz do kraksy z yelonem:

Jechalem na mega zjechanych oponach, i tanczylem na torze. bez spinki do tego podchodze, dobre zachowanie Twoje po kraksie, straciles wiecej niz jak bys normalnie mnie wyprzedzil, wiec protestow skladac nie bede,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabela się całkiem nie zgadza. Dojechałem na 8. pozycji za Topru.pl Dzięki Panowie za fajne ściganko i do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piotras w drugiej części filmu jak jechałem za tobą to błąd gry ,czy coś tam ci się stało ?

 

Błąd gry, czyli jak to nazywam niewidzialna ściana. Zatrzymało mnie do zera tak jak na watkins glen. Jak widać do teraz nic z tym nie zrobili.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłeś na 9 miejscu (na 10 był Leniucholik) przejeżdżając 25 z 36 okrążeń co daje 75% dystansu czyli brak jakichkolwiek punktów.

No kurcze serio?

Stanąłem na poboczu bo widziałem, że moja jazda nie ma sensu, poczekałem na koniec wyścigu i przejechałem linię mety, dlaczego miał bym nie dostać punktu?

Jakbym został zdyskwalifikowany, lub uszkodził auto co nie pozwalało by na dalszą jazdę, wtedy ok, ale ja dojechałem do mety!

 

Proszę o wyjaśnienie, byłem pewien, że dostane za to punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "stanales na poboczu" to znaczy ze raczej tej linii mety nie przejechales. Ogolnie jest w kazdej serii wyscigowej jakas tam zasada ze chyba 90% dystansu trzeba przejechac.

P.s a dlaczego nie dojechales?

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem linie mety...

Gustaw moze to potwierdzic bo rowniez stal na prostej start meta i gdy wyswietlil sie komunikat, ze zwyciezca skonczyl wyscig razem przejechalismy linie mety.

Gra ewidentnie sklasyfikowala mnie na konkretnej pozycji, wiec nie widze powodow dla ktorych mialbym nie otrzymac punktow za wyscig.

Jak ktos zapisal to mozna sprawdzic na powtorce.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stwierdzam, że skoro nie przejechałeś 90% dystansu to nie ma punktów. Czyli Gustaw też byłby bez punktów bo przejechał 88% dystansu. Dodatkowo każdego który sobie "czeka" na poboczu bo nie chce mu się jechać powinien dostać upomnienie albo karę. To jest moje zdanie. Niech zadecyduje Sieniu co mam wpisać do tabeli.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napisze krótko. W F1 musza przejechać 90% żeby być sklasyfikowanym,a jako ze jesteśmy liga wirtualna multiklass to aby zostać sklasyfikowanym z punktami potrzebne jest conajmniej 75% dziękuje wszystko w temacie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja nie stałem tam całego wyścigu tylko zbliżył się lider to puściłem bo to już tak sensu nie maiło i za nim wjechałem na metę jechałem wyścig do końca nie stałem w boksach czy na torze po 3/4 wyścigu jak koledzy mnie ten tor sponiewierał ale jechałem do samego końca i 75% łapię się bez dwóch zdań.

 

Miałem kilka incydentów wyścigowych do nikogo nie mam uwag pozmieniałem przed startem dociski walczyłem z autem i torem i przepraszam bo dwa razy kogoś wywiozłem na zielone.

 

Siniu proszę o Monza i ilość kółek jeden z moich ulubionych torów tu będę trenował ostro już od dziś wieczór przez prawie dwa tygodnie :)

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×