Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dlc z Audi, jak by chciał ktoś potrenować to mogę postawić pokój, btw ja wybieram w ciemno Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem pare torow i wyglada patrzac tutaj:

http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=2682943968&vehicle=1470929381&page=1

http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=2682943968&vehicle=4283632081

 

ze audi jest szybsze, chociaz wiecej ludzi w audii jezdzi i moze dlatego lepsze czasy robia.

 

...ale ja w ciemno biore Forda.

 

daj znac sieniu kiedy start.

23.10.2016 o 21:00 jest wyscig F1 w USA.

Ja jak cos moge w ta niedziele jechac po wyscigu.

 

mam nadzieje, ze godzina pozostaje ta sama, czyli 21:45

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem się jednym i drugim autem i czasy robiłem identyczne :)

Możemy zrobić tydzień przerwy i zacząć od 30.10 na spokojnie

Godzina 21:45 pozostaje.

Z innej beczki wziąłem udział w zawodach społecznościowych, Formuła A na Sakitto bez modyfikacji taki rezultat wykręciłem

866fd11fa7b37c6322dc08f900d3b12e.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec ja juz na fb dalem info apropos nowego eventu. Generalnie tygodniowa przerwa to bardzo dobry pomysl

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym zapisać się na kolejny event. Mam nadzieję że będzie miejsce. Z chęcią pojechałbym jakiś trening. Dowiedział się jak się ustawia auta w Project Cars, jakie ustawienia pod T300 najlepiej się sprawdzają, etc.

Wiem wiem... Wszystko jest opisane na forum. Problem ze konsole z grą mam od 1,5 tyg i jak na razie raz włączyłem i zainstalowałem grę... Brak czasu... Ale powoli się ogarniam.

Ps. Chcialem wybrać Audi jak można. ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede mial chwilke to zrobie w pierwszym poscie wstawki co do nowych.... Wiem ze sie biore za to jak pies do jeza... Ale zrobie..

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi przyklepuję super event piękne auta, a Error znów jakiś nie zadowolony wyłącz czasem konsole zajmij się dziewczyną spuść trochę z tonu rozładuj się.

 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Errorza wytrwałość.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam pojęcia jak te auta jeżdżą ale Ford mi się nie podoba więc pojadę Audi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac sieniu swietnie ci idzie jazda F1, moze event tym samochodem? ;-)

Powiem ci ze na pustym torze się fajnie tym lata ale jak bym miał rywalizować z wami posiadaczami kierownic to juz tak fajnie nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze oni padowcy byli??

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze okrążenia zrobione. Jest naprawdę fajnie. Dźwięki ekstra. Wydaje mi się że trudno się jedzie. Dużo trudniej niż GT6.

Kilka jest jednak spraw których nie rozumiem:

1) ustawienia ffb. Czy używacie tego: http://pcars.oscarolim.pt?? A jeśli tak to jakie ustawienia? Classic? Fx+soplateral ?

2) z jakiej kamery jeździecie? Kokpit? Widziałem że można ustawić odległość od kierowcy kamery w głównym menu. Ile macie? Domyślnie było 80 ale nie widziałem lusterka wystarczająco więc zmieniłem na 90.

Pytań mam niestety znacznie więcej ;)

Ogólne wrażenie są super ale czułem się trochę niepewnie. Nie wiedziałem gdzie przeciwnik (jeździłem offline z Kokpit).

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela damy rade!! Bedziesz dzis.?

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak będę dziś to i tak będę dalej obczajał PC offline. Przed wyścigiem to i tak każdy będzie sobie sam testował ustawienia przed wyścigiem. Ja bym tylko przeszkadzał ciągle pytając: a jak to a jak tamto ustawić. Będzie czas może w tygodniu na luźny trening bez spinki. Na ten moment potrzebuje lepiej rozumieć co jak ustawić żeby grać multiplayer.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj śmiało na trening. Wszystko się Tobie objaśni bez napinki☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadaj śmiało na trening. Wszystko się Tobie objaśni bez napinki☺

Wy naprawdę nie wiecie ile ja mam pytań ;) będzie jeszcze okazja... Na razie miłego ściganie w piekielku ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. 10 minut i masz ogarnięte. Dodaj mnie do znajomych i możemy zacząć walczyć ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. 10 minut i masz ogarnięte. Dodaj mnie do znajomych i możemy zacząć walczyć ☺

Dzieki Yarek za zaufanie👍. Naprawdę potrzebuje trochę czasu. Inna sprawa że już dziś trochę polatałem ;)

6224cf72a482a0e72e3a455ade945cd2.jpg

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Event wkoncu zakonczony... To byl ciezki dla mnie czas...

Kwali nie mam bo mi sie nie zapisalo.. Jakby ktos mial to prosze dodac.

R1:

14581584_1279968398727758_95494628231811

R2

14725475_1279968518727746_40323538666866

 

Tabelka Koncowa:

14642225_1279976008726997_68044927568123

 

Topru!! Gratulacje!! 

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pela222 napisał:

Dzieki Yarek za zaufanie. Naprawdę potrzebuje trochę czasu. Inna sprawa że już dziś trochę polatałem ;)

6224cf72a482a0e72e3a455ade945cd2.jpg

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

To jakies zawody? czy tylko jakas pojedyncza przejazdzka? Co to za bolidy? Ile KM?

 

Co sie killroy stalo w zielonym piekielku? czemu nie jechales drugiego wyscigu?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe wczoraj było ściganie. Sporo walki z Marcinem i killroyem. Musze replay przejrzec bo w jednym miejscu chyba z Marcinem jechalismy doslownie w odleglosci jednego centymetra pomiedzy zderzakami :)

W pierwszym wyscigu serwer spłatał mi figla i fura nie skrecala jak powinna. Nie rozumiem jak to sie dzieje. Dopiero po resecie serwera na drugi wyscig setup był już normalny. Wybiło mnie to troche z rytmu a do tego ten opozniony start z pole position w pierwszym wyscigu. Heh, kleska. Jak to mawiał Krzynówek "byle do przodu" i ostatecznie wyniki dobre. Co prawda nie wiem jak Marcin dotarł do mety skoro na ostatniej prostej zabraklo mu paliwa i go z Errorem wyprzedzilismy bo gdyby nie to byłby wygrał. A szybki był skubaniec wczoraj :)

Gratulacje dla zwyciezców!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze okrążenia zrobione. Jest naprawdę fajnie. Dźwięki ekstra. Wydaje mi się że trudno się jedzie. Dużo trudniej niż GT6.

Kilka jest jednak spraw których nie rozumiem:

1) ustawienia ffb. Czy używacie tego: http://pcars.oscarolim.pt?? A jeśli tak to jakie ustawienia? Classic? Fx+soplateral ?

2) z jakiej kamery jeździecie? Kokpit? Widziałem że można ustawić odległość od kierowcy kamery w głównym menu. Ile macie? Domyślnie było 80 ale nie widziałem lusterka wystarczająco więc zmieniłem na 90.

Pytań mam niestety znacznie więcej

Ogólne wrażenie są super ale czułem się trochę niepewnie. Nie wiedziałem gdzie przeciwnik (jeździłem offline z Kokpit).

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ja testuje te ustawienia i o niebo lepiej czuć audi na nich. Ale trochę trzeba pozmieniać bo ffb mi na T150 po za skale idzie.

Ja mam na kierownicy klawisze przypisane i zawsze sobie ustawiam pozycje kamery najczęściej max do tylu i trochę w dół. Ja śmigam z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki za super serię tym RS01 bawiłem się przednio żadne auto nie dało mi tyle frajdy z jazdy jak to a co do zielonego piekielka to pewnie było by super gdyby nie ogromny KAC wróciłem o 5 nad ranem do domu i niestety nie miałem ani ochoty ani sił na jazdę żałuję bo miałem szansę na P1 w całej serii.kolega Topru dał mi tą szansę nie jadąc w ost wyścigu lecz nie udało się tego wykorzystać mam nadzieję że będę tak samo świetnie bawił się w kolejnej serii pozdrawiam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×