Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc kolejny event za nami,frekwencja dopisała oczywiście wielkie gratulacje dla Topru za zdobycie majstra i wszystkich uczestników tej seri do zobaczenia na torze w następnym evencie,który zacznie się już 30.10

Miejmy nadziej ze też w tak doborowy towarzystwie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, tprudzic napisał:

 

To jakies zawody? czy tylko jakas pojedyncza przejazdzka? Co to za bolidy? Ile KM?

...

 

 

Aż tak dobrze to nie ma. Niestety nie wyścig a jednorazowa przygoda na torze Monedello. Przyznam że jakoś nie wnikałem ile to ma mocy. Wiem że to jest Formula Sheane. Samochód jest rodzimej produkcja Irlandzkiej, napędzana silnikiem 1800cc. Bardzo fajne wrażenia. Taki powrót do korzeni motoryzacji. Proste jak tylko sie da. Dużo frajdy w tej prostocie.

W oryginalnej specyfikacji torowej to auto ma 145BHP i waży 460kg. Podejżewam że tym co ja jechałem to pewnie waga się zgadzała :) a moc...moc była wystarczająca :)

Edytowane przez pela222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemnosc?? Jakies przeszkolonko miales?? Czy odrazu do kiery?

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemnosc?? Jakies przeszkolonko miales?? Czy odrazu do kiery?

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

www.mondellopark.ie ;) Ja jechałem Racing Experience Level 1 - €219. Jeździłem na krótkiej wersji toru. Tak się podjarałem że już myślę na Level 2. Wtedy polatałbym sobie na pełnym torze Mondello International ;) zobaczymy.

Inna opcja to muszę sobie sprawdzić ile kosztuje Tor Poznań i co tam jest dostępne i podczas wizyty w Polandi zrobić sobie dobrze ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to seria nie startuje już teraz w niedzielę? Jeśli tak to super bo znowu bym stracił wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sprawa Pella a o Poznaniu zapomnij ost termin 30.10 więc pewnie już nie dasz rady a ceny kosmos za 1okr ok 300zl chyba a co to jest jedno okr srał ich pies za 1.50min tyle kasy naprawdę nie warto jak.bedziesz w przyszłym roku daj znać pojezdzisz za free pozdr 

Edytowane przez KILLROY
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogięło poznaniaków. Za 300 zł to tankuję do pełna i za godzinkę śmigam po autobahnie ile fabryka dała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wyscig 1:

 

 

Wyscig 2:

 

 

Plus mala Galeria Zdjec

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sugestię odnośnie forum. Robi się lekki bałagan ciężko przetrawić 200 stron dla nowych osób  jak chciałby by pośmigać.

 

Proponuję utworzyć nowy temat z Nazwa np

"Audi - Ford Event - MLTE 30.10.2016 " - i w tym temacie będziemy dyskutować odnośnie nowego startu itp . Wyniki i wszystko.

 

Zachowamy w ten sposób względny porządek bo czytać 200 stron aby dojsc do czegoś to średnio. Nie uważacie ? Chętnie pomogę w reorganizacji tego forum  aby każdy znalazł potrzebne informacje  a co za tym idzie ? Więcej chętnych do jazdy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co?? Skoro wszystko bedzie w pierwszym poscie???

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się doczekaliśmy "Silesiaring"drugiego toru w Polsce w Kamieniu Śląskim już 5 listopada jadę pojeździć po nowym obiekcie więc się okaże czy jest tak super jak o nim sie mówi 

13691103_273975779634799_2675683119786078450_o.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Sir Siekier napisał:

A po co?? Skoro wszystko bedzie w pierwszym poscie???

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

 

Właśnie po to aby zniwelować takie posty jak np Killroy . Temat o lidze i wirtualnym ściganiu a nagle post z dupy o  tym że ktoś jedzie na tor Silesia . Gdzie tu info o lidze ?

Nie wiem niech się wypowie więcej osób. Moim zdaniem przydał by się ład i porządek bo póki co jest burdel :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nasz burdel. Jestesmy spolecznoscia, nie tylko scigantami...

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to się doczekaliśmy "Silesiaring"drugiego toru w Polsce w Kamieniu Śląskim już 5 listopada jadę pojeździć po nowym obiekcie więc się okaże czy jest tak super jak o nim sie mówi 

13691103_273975779634799_2675683119786078450_o.jpg

Chętnie przeczytam Twoją recenzję z przejazdów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Sir Siekier napisał:

Ale nasz burdel. Jestesmy spolecznoscia, nie tylko scigantami...

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

 

Otóż to . Dlatego aby rozwijać społeczność  fajnie jak by to też wyglądało i ładnie i przejrzyściej  się czytało.

Ale widzę że nie wygram w pojedynke. Chciałem zdecydowanie żeby było lepiej ale ok.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Otóż to . Dlatego aby rozwijać społeczność  fajnie jak by to też wyglądało i ładnie i przejrzyściej  się czytało.

Ale widzę że nie wygram w pojedynke. Chciałem zdecydowanie żeby było lepiej ale ok.  

Ja musze przyznać że jak przez krótki czas ściganie się z chłopakami GTPL to zaimponowala mi organizacja ich forum http://www.granturismo.amiga.pl/. Zakładam jednak (choć może się mylę) że silnik tego forum tutaj nie daje aż takich możliwości jak tam.

Sam nigdy nie poruszalem tematu bo nic nie zrobię. A skoro sam nic w tym temacie nie zrobię to nie będę innych pouczać ;). Denerwujące jest na forum GTPL że nie można go podpiąć pod Tapatalk więc nie można dostawać powiadomień. Ale sposób organizacji jest moim zdaniem mega. Nasunelo mi się pytanie dlaczego by nie przenieść się tam... Ale już się boje pytać... Pewnie jakieś animozje ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dees pamietaj ze tu nie chodzi o wygraną w pojedynku. Dziekuje ze zglaszasz wnioski. Twoj glos jest slyszalny i zostanie poddany pod dyspute... Z glownym Pokemonem. Pozdro.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zostalem zrozumiany troszke ;) ja ne chce zmieniac spolecznosci a proponuje pewne sprawdzone rozwiazania natury 'logistycznej' . Wiele czasu spedzilem nad rozwojem forum.liveforspeed.pl jeszcze jak LFS zylo :).

Dla mnie jak i dla was sciganie to zabawa z mozliwoscia fajnej rywalizacji.

Chetnie podyskutuje na ten temat w innym temacie. Zrobmy cos jeszcze fajnieszjego !;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wtrace z offtopem. mielismy ostatnio gokartowy wyscig w firmie i jedna akcja jest dosc burzliwie dyskutowana.
 Jak komus sie chce to prosze sie wypowiedziec czy i kogo karac za ta akcje:

ujecie z kamerki wyprzedzanego:

 

 

ujecie z kamerki osoby jadacej za nimi:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz play i jest ustawione od razu na akcji.

pierwszy film 10:06

drugi 7.44

 

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taplaka uzywam wiec tu nie ma takich fajerwerkow...

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz masz minuty podane, wypowiedz sie doswiadczony kierowco simracowy. bo ludzie zaczeli rzucac kamieniami na tego wyprzedzajacego. kara wisi nad nim, ale nie wszyscy zgadzaja sie ze soba. jedni chca kary inni nie. wy sie wyscigami interesujecie wiec macie wiecej do powiedzenia niz ci co scigaja sie tylko raz w roku na gokartach.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO chłopaki szli już na zakładkę więc kolega po prawej powinien utrzymać linię zostawiajac miejsce na 2 wide a nie isc po optymalnej linii przejazdu wiec sam sie troche wystrzelił na tym zakrecie. Moim skromnym zdaniem wyprzedzajacy nie powinien dostac kary.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmiku z minut 10.06.

Klasyczny incydent wyscigowy. Pierwszy nie zostawil miejsca drugi nie odpuscil.

Generalnie malo widac pytanie jal to wygladalo z widoku wyprzedzajacego. Ogolnie to prowadzacy nadaje linie i to on dyktuje warunki.

Druga sprawa ciezkie miejsce do wyprzedzana patrzac na sekwencje zakretow. Gdyby byly to gokarty profesjonalne bez plastikow z pewnoscia wyprzedzajacy nie odwazyl by sie na taki manewr.

Podsumowujac sklanial bym sie ku winie wyprzedzajacego.

Filmiku drugiego na taptalku nie widze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×