Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Ten w zoltym kasku powinien kare dostac.. wychowawcza. Gdzie i kiedy on sie pcha... chce tamtego objechac czyli ma wieksza predkosc i zamiast leciec do nastepnego zakretu ktory macie po ladnej prostej to nie... psuje bialemu caly wyscig. Bialy traci 2 pozycje.. jesli nie wieciej bo i jak ma zawrocic. 

 

Kolega Dees, powiedz mi prosze (przypomnij) kiedy ty ostatnio sie z nami scigales? 

 

Generalnie my dwa glowne Pokemony spotaklismy sie w Pokestopie i troszke podyskutowalismy sobie o tym rozwoju.  

Sprawa ma sie tak. Kiedys juz migrowalismy na inne fora (jak to sie skonczylo pokazaly przyklady) chcielismy werbowac ludzi... Tralala i tepe... 

Tu nam jest dobrze. Wiele osob lubi ten temat jednen poniewaz tu jest wszystko a jednoczesnie nic.. Sprawy glowne i najwazniejsze sa na 1 stronie (fakt na te chwilke post 1 jest w budowie ale zaraz usiade i juz bedzie zbudowany), dodatkowo mamy te (o ja pierdziele jaki to jest fejm ale ja sie nie chwale ale mowie jak jest) 2 facebookowe konta Malej ligi.. Tam jest skupienie wszelkich fotek videos i screenow.  Pozatym mamy ten chat na psn. Dziala on caly czas. Form komunikacji i updatu info jest duzo.  

 

Zawsze jest tak ze nowe osoby chca cos zmieniac upiekszac i kombinowac.. Ja bym chcial uslyszec co uwazaja ci starzy (zajechani) gracze LTE? Jesli wy moi drodzy chcecie zmian to zmiany beda..Tylko napiszcie...

 

Na te chwile co ja proponuje to abysmy sie odezwali do adminow i poprosili o nowy dzial Mala Liga LTE w dziale kacik wyscgowy i tam zebrali wszystkie tematy w ktorych robimy zorganizowane sciganie. Przy okazji mozna by bylo stworzyc dodatkowe wolne tematy.  Jednak na pewno nie ma sensu walic nowego tematu za kazdym razem gdy jedizemy nowy event... (GTbN mialo jeden temat i jakos dawali rade). No chyba ze chcecie. 

 

Zatem zapraszam do dyskusji.. 

 

btw... dzis ok 21.30 moja druga grupa wyscigowa marmoladka ma wyscigi otwarte dla kazdego kto chce miec odznake marmoladki i bedzie mogl brac udzial w wiekszych mistrzostwach, wymagany angielski). Kto zainteresowany zagadajcie do mnie w ciagu najblizszej godziny... najlepiej na psn. Pozdro

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem żeby totalnie zmieniać i burzyć waszą wizje  baaa nawet  nie chce. Zaproponowałem lekkie zmiany mające na celu  zwiększenie atrakcyjności społeczności i zachowanie ładu. That's it. Nie chce tworzyć kolejnego forum bo po co ? ! Za krótki jestem na takie rzeczy.   Poza tym nie ma to znaczenia czy długo czy krótko. Rzuciły mi się w oczy pewne luki i o tym pisze. Generalnie uchodzę za osobę która mówi co myśli i tego nie zmienię :)

 

Jestem tu krótko ale odniosłem wrażenie że po prostu czasami nie wszyscy mają czas na prowadzenie forum czy ligi itp itp dlatego też zaoferowałem swoją pomoc.

W dalszym ciągu odebraliście w zasadzie to odebrałeś ( Sir Sieker ) zupełnie źle. Moim zamiarem jest POMÓC a nie ZASZKODZIĆ.

 

Oczywiście jak nie ma takiej wizji rozwoju to ok ja się nie mam zamiaru wygłupiać. Będę uczestniczył w  lidze i już.

 

 

Nie wiem co to marmoladka ale udział w większych mistrzostwach brzmi nieźle. ( poproszę info na priv ).  Jednak dzisiaj niestety nie jestem w stanie pojechać.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego!! Teraz cie namierzylem. Dwa rozne nicki tu i tam to jednak zla droga. Ta droga podazam tylko ja... Jak ktos mowi error to mysli Siekier.. zatem ze mna latwiej.

Kochany, tyle naklepales literek a tak naprawde nie napisales nic. Ja chce poznac twoje zdanie, jestem ciekawy... jednak do tego jest tez prosty. Potrzebuje w pkt co proponujesz. 

Zatem 

1.2.3.4... and so on! 

Generalnie kto sie nie rozwija ten sie cofa. Moglbys sie odniesc do tego co ja napisalem w sprawie tworzenia dodatkowych tematow wzglednie zrobienia parasola dla wszystkiego co tworzy ML LTE. 

 

Trupi.. ja bardzo lubie ze lubisz to co piszesz ale ze to byl dlugi post to prosze cie napisz mi prosze co tak naprawde lubisz z moich wypocin. 

 

Marmite Racing Community... generalnie grupa angoli holendrow amerykanow... no i mnie scigamy sie w project cars. Generalnie jest troche latwiej niz tu... Ja jestem w czubie tabelki a to duzo juz mowi o poziomie... :1_grinning: Generalnie jest tak ze srody sa dla wszystkich ( i nowych i starych graczy) aby posmigac 7 lapsow na losowym torze losowym autem. Gdy dowiedziesz ze umiesz sie scigac / zachowac na torze to dostajesz Taga (odznake) i mozesz brac udzial w wyscigach sobotnich.. godzinnych. 

 

Zapisac sie mozna tutaj:

KLIK

Zatem oto te info. Tez maja czat tak jak my na psn (wlasciwie to od nich ten czat do nas skradlem bo spodobal mi sie pomsyl, oni duzo bzdur pisza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodać mogę od siebie ze odkąd pamietam to nasza społeczność „Mala Liga LTE" miała jeden temat i każdy się potrafił w nim odnaleźć czy to weteran czy nowicjusz.

I tak jak Error napisał mamy na psn miejsce gdzie dodatkowo dyskutujemy i dwie strony FB

Jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy to napewno napisze

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sir Siekier napisał:

Trupi.. ja bardzo lubie ze lubisz to co piszesz ale ze to byl dlugi post to prosze cie napisz mi prosze co tak naprawde lubisz z moich wypocin. 

podziekowac chcialem za wypowiedzenie sie na temat tej kraksy podczas wyscigu gokartowego.

ogolnie u nas tez sa zdania podzielone 50% / 50% jeszcze nie wiem jak to sie skonczy. ale widac ze wina nie jest oczywista. jak ktos jeszcze ma ochote to tez prosze napisac co mysli o tej kraksie.

 

...i jeszcze jedna sprawa, nie pojade w pierwszym wyscigu nowego sezonu.

wystartuje od willow spring. juz pierwsze treningi za mna i ciezko sie forda prowadzi, taki mniej przewidywalny poki co niz RS01. bedzie wiecej przypadkowosci, dobrze ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to klasyczny RA.Rozumiem zdenerwowanie wyprzedzanego, ale zostawił tyle miejsca, że ja tez bym sie tam wciskał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby była taka organizacja jak było u nas w kubie/forum GTPL to super ale tamto forum należało/należy że tak powiem do "nas" i można było robić tam co się żywnie podobało - organizator Czaruś tego pilnuje plus osoby które tworzyły Eventy maiła modera pod dane pod forum i mogły sobie tworzyć tematy same.

było to i jest czytelne i wygodne 

tu jednak mamy ograniczone środki na forum pod takim względem nie ma nikt z nas moderatora itd. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gustaw napisał:

jakby była taka organizacja jak było u nas w kubie/forum GTPL to super ale tamto forum należało/należy że tak powiem do "nas" i można było robić tam co się żywnie podobało - organizator Czaruś tego pilnuje plus osoby które tworzyły Eventy maiła modera pod dane pod forum i mogły sobie tworzyć tematy same.

było to i jest czytelne i wygodne 

tu jednak mamy ograniczone środki na forum pod takim względem nie ma nikt z nas moderatora itd. 

 

 

 

Dokładnie. Ja nie wiem jak to technicznie jest robione, ale:

1) Na forum GTPL jest super przejrzyście, ale zdaje sobie sprawę że wymaga to po pierwsze uprawnień moderatora (nie wiem czy tutaj to jest możliwe), a po drugie co ważniejsze, osoby która skrupulatnie te zmiany robi (zamyka nieaktywne tematy / otwiera nowe / wrzuca tabele ect.) I to jest kupa pracy. Ukłon w stronę osób, które oprócz zabawy w ściganie, znajdują energię i czas na organizację.

2) Organizacja wszystkiego w jednym wątku (jak tutaj) jest mniej przejrzysta, ale z drugiej strony, nie wymaga tyle pracy od prowadzącego ligę. I to jest niewątpliwy plus takiego podejście. Wprowadzenie struktury GTPL (patrz przejście na tamto forum) to znaczne nakłady pracy które spadną na organizatorów. Sam ścigałem się przez 3 lata z GTbN gdzie wszystko było w jednym wątku. Nigdy nie miałem z tym problemów....ale :) jak umarło GT6 i jak zobaczyłem organizację GTPL to naprawdę byłem pod wrażeniem.

 

Podsumowując.

Dla mnie najważniejsze jest fajna atmosfera w grupie z którą się ścigam. Zarówno w GtbN jak i w Shuffle Race u Madmax'a (forum GTPL) było fajnie na torze. Sposób organizacji jest dla mnie sprawą drugorzędną.

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebne jest nam nowe miejsce to ja bez problemu postawię forum i przyznam niezbędne uprawnienia. Tam możemy działać jak nam się tylko podoba. Tak tylko wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Diego!! Teraz cie namierzylem. Dwa rozne nicki tu i tam to jednak zla droga. Ta droga podazam tylko ja... Jak ktos mowi error to mysli Siekier.. zatem ze mna latwiej.

 

 

haha ;) proszę Cię ...  dla chcącego nic trudnego jak wół jest opis w profilu co i jak :).

 

- nie zależy mi na zmianie i forum i to jest raczej bez sensu. Raz że technicznie na tym pewnie jest to trudne a dwa za dużo pracy ponownie dla was i innych żeby coś takiego robić.  - zostać tu gdzie jesteśmy

- Dla mnie nowe pod forum w kąciku wyścigowym jest fajnym pomysłem  - wtedy w tym kąciku Małej Ligi właśnie możemy dowolnie rozmawiać sobie o lidze itp.

- Widzę to tak  - Event/Seria 1 ( np audi i ford ) - jeden temat i wszystko związane z nim  w środku ) ( temat nowy w Kącik->Mala liga-> Event 1 / seria......xxx

- Dyskusja o lidze/przyszłość  ( tu temat do wybrania i wymyślenia )- inne sprawy związane z liga

do tego miejsce na kolejne tematy np .

 

Luźno rzucam pomysły.

Żaden offence z mojej strony bo widzę error że trochę to wziąłeś do siebie jak bym Ci coś zarzucał  a jest wręcz przeciwnie .

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebne jest nam nowe miejsce to ja bez problemu postawię forum i przyznam niezbędne uprawnienia. Tam możemy działać jak nam się tylko podoba. Tak tylko wspominam.

Jak mogę Ci się dodać od siebie to pytanie czy potrzebujemy następnego miejsca... Chyba nie.

1) albo zostawiamy jak jest

2) albo uśmiechamy się do GTPL i podpianamy tam.

Tym bardziej że cienglasz dziś jest Project Cars... A co jutro? GT Sport? Project Cars 2? Asseto Corsa? Kto to wie? Lepiej nie rozrzedzac społeczności kolejnym forum. Te 3 tytuły już nas trochę rozrzedza ;( ah jak to było piękne jak był monopol ;)... Nie wierzę że sam to bez bicia napisałem ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu by na osobnej platformie zjednoczyć wszystkie ścigałki. Ba, takie forum spokojnie pomieści zreaktywowane GTbN (jak będzie trzeba), PCars, AC czy co tam jeszcze wykiełkuje. Każde rozgrywki/liga otrzymuje swojego opiekuna/opiekunów z odpowiednimi uprawnieniami i sprawa załatwiona. Mówię tylko, że mam kawałek serwera i doświadczenie w prowadzeniu społeczności forumowej - jeśli znajdzie się grupa, która zechce to wykorzystać to jedziemy z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dees podoba mi sie... :) Przenosiny sensu nie maja... Kiedys probowalismy... I nic z tego nie wyszlo. Jak dla mnie to admini problemu miec nie beda bo to my dodajemy oficjalna grupe na forum.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka to Audi jest sporo szybsze od Forda. Czy mi się tylko wydaje? Zupełnie za to nie podoba mi się charakterystyka silnika, Ford ładnie jedzie z dołu a Audica kręci sie wysoko i szybko. Podobnie ze stabilnością, mam wrażenie, że Ford łatwiejszy.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj dwa okrążenia Fordem i... Jest fajny ;) prawda jechałem na ustawieniach default ale czułem go lepiej niż na tym co niby już mam ustawione w audi. Z audi mam taki problem że jak stracę przyczepność tylnej osi to zanim się zorientuje już jest za późno na kontrę. W fordzie wydaje się ze łatwiej o spin ale bylem w stanie nad nimi zapanować.

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, pela222 napisał:

Zrobiłem wczoraj dwa okrążenia Fordem i... Jest fajny ;) prawda jechałem na ustawieniach default ale czułem go lepiej niż na tym co niby już mam ustawione w audi. Z audi mam taki problem że jak stracę przyczepność tylnej osi to zanim się zorientuje już jest za późno na kontrę. W fordzie wydaje się ze łatwiej o spin ale bylem w stanie nad nimi zapanować.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

 

Ja zdecydowanie wolę AUDI ale chyba dlatego że jeżdżę z kokpitu i w środku kompletnie nic nie widzę :) Poza tym lubię dźwięk turbiny ;]

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło po wstępnym rekonesansie 2:13:0XX. W Fordzie. Nie wiem jak to się ma do normy ale nie będę kombinował i biorę Forda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ja zdecydowanie wolę AUDI ale chyba dlatego że jeżdżę z kokpitu i w środku kompletnie nic nie widzę Poza tym lubię dźwięk turbiny ;]

 

 

 

Nie zdążyłem napisać ale mam zajawke na jazdę z kokpitu a faktycznie w fordzie to jedynie widać siatkę z lewej i jakieś rury od klatki przed sobą...no może trochę widać co na zewnątrz ;) coś jak jazda czołgiem ;) pod względem przeglądu sytuacji na torze

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś padło bo u mnie też leży PSN.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo duży atak DDoS na największe i najpopularniejsze DNSy w necie. Mówiąc krótko pół net nie dziala "Dyn DDoS DNS".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia skad ty tego newsa masz?? Atak!!! No na fb nie ma!

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killroy mojego komenta chyba skopiował z downdetector.pl :)

Wpisz sobie frazę "Dyn DDoS DNS" I wszystko będziesz wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×