Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak zwołać ekipę i ścignąć się dla zabawy i przypomnienia dobrych czasów ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Teraz głównie po bulki jeżdżę bez absu i TC.... ogolnie to plusa niemam i muszę nabyć droga kupna.... Niedziela odpada bo Islandia gra:)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie inaczej sobie ciebie wizualizowalem... Myslalem ze jestes trochet taki bardziej patykowany...  chudy i na pewno bez kozy na przodzie... Takie troche Piotras myslalem ze jestes :1_grinning:   

 

Ale foty KLASA! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojeździłem trochę w Poznaniu w KTM i Ferrari F430, mega fun :) Niedługo będę miał filmik z mojego przejazdu KTMem ;)

be6f7e7aadc07ade453a1fd0244fc684.jpg

fa67ab4337a59a74ddd069516ff81df0.jpg

3bbfb4668cebbee0927db6c814d36ebd.jpg

262760e3a1721fc4d01eae56e90e6865.png

a0ac52f89e965c9fff3f3e4fa65b681b.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od 3 mce mogę w końcu od wczoraj jeździć autem :) to jest mega fun 1.6crdi i wolność brak czekania i śmierdzących busików i przepoconych łachów.

Mat pozazdrościć Ktm bomba piękna maszynka co śmiga jak go-kart ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zachowuje się jak gokart, szkoda że instruktor był mocno marudny i nie dał pocisnać naprawdę na maxa :1_grinning: Ale i tak banan na mordzie był niesamowity, muszę to powtórzyć :)

Najlepsze było pytanie obu instruktorów po jeździe "czy ja jeżdżę w jakiś zawodach" ;D No ba :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:1_grinning: hehe pytanie dobre naprawdę ale znam ludzi jeszcze z gt 5 i 6 co tak sie tym wszystkim zafascynowali że są teraz naprawdę kierowcami mamy kolegę jeszcze z GTPL-u teraz mocno siedzi w iRacing i startował w realu w 6h wyścigu na nurbie :) sportowa toyotka gt86 dwa lata temu :) to były zawody byliśmy nawet u niego w boksie i wogule podczas zawodów.

caly hajs jaki zarobi przeznacza na ściganie :) zresztą niektórzy to obecni kojarzą Pawła L.

 

http://pawelledwon.com/

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś może po finale Euro w niedziele pojedziemy co ze dwa wyścigi po 30 minut np coś wybierzemy ad hoc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien misiek... Teraz w niedziele? To ty w domu siedzisz?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to co? Od nastepnej niedzieli proponuje spotykac sie o standartowej porze... 21.00 posmigamy sobie z wyscig lub dwa. Generalnie chcialbym to zrobic w stylu wszelki tuning off. Wszyscy takie same ustawienia takie same auta.. Auta bym losowal w niedziele o 12.00 a tor o 18.00. Jesil wam pasuje to dajcie znac.... Ja fakt mialem sie zachaczyc w jakis wyscigach w innych ligach ale dupa z tego wyszla bo nawet konsoli nie odpalalem.. pierwszy raz odpalilem konsole jakies 3 dni temu.... Oczywiscie nie ma problemu aby dolaczyl ktos nowy... niezrzeszony. Info rowniez na FB wiec zapraszam. 

 

Natomiast co do ewolucji to byc moze powroci temat F1 do Malej Ligi LTE... kiedys robilismy najwieksza lige w polskim internecie wiec umiejetnosci sa. Jednak wszystko zalezy od gry jaka dostaniemy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra F1 2016. Daje info tez tu aby byl wiekszy rozglos.

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko.to 22 graczy trzeba szukać. Wiec nawet na koniec sezonu powinno być nas dużo. Juz teraz daje propozycje żeby kalendarz ułożyć tak żeby jeździć na tych samych torach w tym samym czasie co prawdziwa F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten pomysl sie nigdy nie podobal. :)

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd93bcb03ca508106717dffad15ec781.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wstawię jakieś filmy na YT , przeczytaj program dużo fajnych wyścigów, GT 3 Porsche cup, Nascar, Mazda cup itd, zawsze mam bilet z dostępem do garaży to fajnie pooglądać ja sobie tam radzą,.........o będzie dużo fanu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.07.2016 o 19:41, Sir Siekier napisał:

Mnie ten pomysl sie nigdy nie podobal. :)

Sent from my MI 5

Ktory???

 

Moj kolejny wyscig z zawodow firmowych:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ten z wyscigami formuly w odstepach czasowych prawdziwej formuly...

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzis 17.07.2016 godzina 21.00 Startujemy (mam nadzieje) wakacyjne sciganie bez spinki :) Autko to caterham superlight r500. Poscigamy sie na Laguna Seca. 
Wszystkie Asysty off.. oraz zakaz tuningu... czyli wsiadasz i jedziesz misiu :) Zapraszam :)

13690868_10210306250158415_2598543561181739306_n.jpg

Laguna-Seca2.jpg

Edytowane przez Sir Siekier
tala
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano ten z wyscigami formuly w odstepach czasowych prawdziwej formuly...

Sent from my MI 5

Ja miałem na myśli żeby jeździć co tydzień. Ale kolejność tak zmienić żeby niedziele z prawdziwą f1 pokrywały się z naszym torem. W sumie to nawet można krótszy sezon zrobić i wybrać te tory na których jeździ akurat wtedy f1 plus nasze ulubione (jak np Monaco ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze jak F1 wyjdzie... To dopiero gdzies w pazdzierniku zaczniemy sezon jak cos. Starty jak cos to niedziela 21.00.

Bardziej mnie interesuje kto dzis bedzie??

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×