Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie poiwnienem byc zadowolony. Potrenowalem troche ponad godzinke przed wyscigiem i maja w pamieci ze nie moglem utrzymac auta na Parabolice to uwazam ze poszlo mi ok gdyby nie Pompka. Tak pierdyknal mi silnik. Za bardzo w palnik dalem na 1 wyscigu. Jeszcze pol okrazenia i bylbym drugi... niestety bylem ostatni. 

Wyscig drugi to dwa razy w boxie bo mialem nadzieje ze bedzie lepiej. Niestety tylko 4 miejsce... biorac pod uwage ze startowalem jako 1. 

Teraz pora na kolejny wyscig. 

Frekwencja widac taka bedzie. Nie jest zle. Szkoda tylko ze teraz na Monzie to nie mialem wogole walki z kimkolwiek. Raz podjechal do mnie Trupiciel. Sie wzialem podniecilem ze bedzie walka a on mnie od wewnetrznej objezdza... 

Cienglasz, na szybko wrzucalem te tabelki wiec czasami moglo byc slabo. Kwali nie robilem od poczatku dlatego tez pelno ??? 

 

Moj wyscig..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę error zapytać, po co zaproszeniem na imprezę mi wczoraj spamowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego jesteś wciąż wpisany na listę uczestników a ponadto jako sędzia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przeniosę do rezerwy. Ale jako sędzia może się udzielać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mataman napisał:

Mogę error zapytać, po co zaproszeniem na imprezę mi wczoraj spamowałeś?

Zapytac mozesz zawsze. Impreza bez Ciebie to impreza stracona! Ale ze co juz nie smigasz z nami tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty :D Zapłon iście epicki.

A sędziować mogę zawsze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również proszę przenieść do rezerwy, już pisałem że odpuszczam ten event :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem jakie jest defaultowe ustawienie naprawiania w boksie, ja niczego nie zmienialem, ale i tak nie bylo co naprawiac, do momentu zjazdu do boksu nie mialem kontaktu z nikim i nie mialem "mechanical fault".

rufi u ciebie jak to wygladalo? miales jakies problemy z samochodem do momenty zjechania do boksu?

@obtained, widze troche przycinek jednak bylo ;-).

 

Nie miałem żadnych uszkodzeń sygnalizowanych przez grę ani przez dodatkowy HUD. Te zwiechy w boxach to zwykły błąd gry. Na tym torze zdarzyło mi się dwa razy także być zatankowanym od nowa bez zjechania do pitu...widać taki tor

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to tam w apce tez miales caly czas 100% przy turbo??

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj widok z monzy, hot lap i R2, w R1 nic sie nie dzialo oprocz moich wlasnych bledow.

https://www.youtube.com/watch?v=P_YAO3HyO3c&edit=vd

@obtained, ogladam widok z Twojej kamerki i mojej, i serio chyba nie masz ani jednego okrazenia bez przycinki. w nastepnych wyscigach bede Cie obserwowal i jak cos to nasle na Ciebie matamanana ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest prywatny. Jestem oburzony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chwila, sie procesuje jeszcze.

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mnie telepie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tprudzic napisał:

moj widok z monzy, hot lap i R2, w R1 nic sie nie dzialo oprocz moich wlasnych bledow.

https://www.youtube.com/watch?v=P_YAO3HyO3c&edit=vd

@obtained, ogladam widok z Twojej kamerki i mojej, i serio chyba nie masz ani jednego okrazenia bez przycinki. w nastepnych wyscigach bede Cie obserwowal i jak cos to nasle na Ciebie matamanana ;-)

Nie bedzie trzeba nikogo nasyłać! Proszę o troche wyrozumiałości... Zobacz ile ja traciłem na prostych(nawet będąc tuż za tobą w tunelu uciekłeś mi). Cisnąłem jak mogłem szukałem każdego centymetra toru i nawet centymetrów na białej lini aby być coraz szybszym i szybszym, ale i tak nic nie mogłem poradzić na słabe moje czasy okrążeń, które wynikały ze złego wręcz chujowego ustawienia aero przeze mnie... Jechałem na skrzydle 3. Z tego co usłyszałem większość z wam jechała na 1 lub nawet 0, niestety to było już po 2 race . Nie udało mi się podczas wyścigu nawet podczas tunelu aero przekroczyć 280 a z tego co widziałem ty prawie złapałeć 300! W momencie kiedy traciłem nie myślałem o tym,że może ustawienie auta mam złe na które poświęciłem dobrą godzinę jazdy na torze tylko o tym "Czekaj czekaj skoro jade szybko na limicie toru a oni są jeszcze szybsi i to sporo to gdzieś muszę jeszcze przyśpieszyć" I tak o to cisnąłem ile mogłem ZE ZDROWYCH ROZSĄDKIEM oczywiście się starałem... W nst rundzie o ile uda mi się wystartować ustawię aero jak trzeba i nie będzie problemów :)

I tak swoją drogą czy mógłbyś mi pokazać(najlepiej zdj/screen w którym momencie twoim zdaniem "przyciąłem" i na tym zyskałem czasowo?) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trupi... Pieknie nasz wszystkich wyprzedziles.  Mnie to minales...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak na szybko, sorry, ale nie chce mi sie lepiej obrabiac i nie mam replaya, tylko to co widzialem na filmach:

https://www.dropbox.com/sh/r3hlshz3lwl3903/AAALnBN6GYu-R101zEsXY14Ta?dl=0

jeszcze pytanie formalne do expertow, w sumie obtained sam pewnie wiesz najlepiej... wystarczy jak dwa kola dotykaja linii tak? czy musza byc na czarnym asfalcie toru?

jezeli chodzi o aero to ja mialem 3. mysle, ze skrzynia i katy jeszcze maja tutaj znaczenie i oczywiscie wyjscie z paraboliki. ale u Ciebie obtained wygladalo mi na toe-in za duze skoro miales aero takie jak ja, a skrzynia sie nie konczyla

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Error ajajajajajajaj......wystarczyło się tylko posłuchać....Pionia

Edytowane przez PIONIU
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia również jest torem, to co poza nią również.

Swoją drogą to troche screenów można powidzieć, że wyrwałeś z tzw kontekstu.

Nr6 Wyprzedzanie cienglasza i próba errora, aby uniknąć kolizji przyciąłem zakręt.

Nr10 Dostałem za to cięcie 5s

Nr13 Również fewor walki 

Nr16 Szybki zakręt piotras wyprzedza mnie od zewnętrznej i aby uniknąć kontaktu scinam minimalnie

A co do reszty "cięć" . Łap linka i poświęć chwile oraz inni również na piękny onboard z Monzy z F1 uważam, że najlepszego kierowcy w Historii F1 i kartingu czyli Michaela Schumachera. 

Dzięki za uwagę i wydaje mi się że temat przycięć jak na ten wyścig zostaje zamknięty :)

I ten ryk tego silnika... Te 1.6 Turbo w cale nie są złe, ale Przy 3 litrowym 12V ciężko się mierzyć!

A ci panowie zapomnieli jak leciał tor :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam gdybać, niech się sędziowie wypowiedzą - będzie interpretacja i będzie się można odnosić przy kolejnych wyścigach.

 

Tymczasem śmignąłem sobie po Snetterton 300. Opon wystarcza mi dokładnie na 11 okrążeń, liczę, że da radę na jeden stint. BL to 1:48:9XX. Tor ciekawy, w ciemno wchodzę z milionem, że będzie się działo więcej niż na Monza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obtine jak masz na imie po pierwsze bo z ta ksywa mam problem z pisaniem

po pierwsze jezeli chodzi i grzeszki O. na monza tnie jak jechowy szarpie za klamke bez dwoch zdan regularnie i namietnie tlumaczenie do mnie ze zlym setupem nie trafia zupelnie starczylo 20 min zeby ustawic autko nawet dla tekiego pierdoly setupu jak ja 

 

po drugie niestety regulamin mi wiąże ręce zglosić jego tutaj sprawki z matrialem  foto video itd jest 24h po zakonczeniu wyscigu takze moge pogrozic tylko placem i grożę czujesz to ? 

 

sprawy technincze kolo musi byc na lini nie dotykac musi byc koniec kropka bez dyskusji 

 

sprawa przez nas poruszana na tych  skromnych 177 stronach niestety juz takie prownania byly z f1 czy innymi seriami wyscigowymi Wtcc czy V8 od kangurów

przed takimi zawodami jest brfing wszyscy siadaja zawodnicy sedziowie stewardzi toru i gadaja dyskutuja gdzie mozna ciąć wyjezdzac gdzie sedzia sie nie bedzie czepial a gdzie bedzie mial pretensje dosko. przyklad monza ostania szykana gdzie na wyjezdzie na prawo poza tor wychodza wszyscy jak jeden.

i takie zabawy oglada kilkunastu sedziow on-live i do 3 glownych zglaszaja  na bierzaco wykroczenia u nas ni ma tak dobrze i dlatego ustalamy ze biala linia jest wszedzie granica toru i polegamy na jakims tam do siebie zaufaniu. 

 

ps gdybym widze jechal jak ty ciął jak tym to wygrałbym 2 wyścig z toba bez probemu ale zabraklo mi tego cwaniactwa widzę ,

sorki ale gdyby bylo zgoszone to w terminie to za ten wyscig bylo by dyskutowane dla ciebie DSQ w kuluarach przy zielonym stoliku :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

juz kiedys pisalem, ze kierowcom pozwala sie na wyjezdzanie bo to jest ustalone wczesniej, kierowcy maja spotkania przed wyscigiem(tzw brifingi) i sedziowie mowia na co przymykaja oko. Ty chyba tez tak miales w swoich wyscigach, nie? pamietam jak kubica mowil kiedys wlasnie, ze na moncy na szykanie przed parabolika mozna przyciac bo sedziowie przymykaja oko. wiem ze w F1 czesto przycinki sie zdarzaja, ale kazdy kierowca tak samo jezdzi. my mamy zasady ustalone, ze nie przycinamy w ogole, i te zasady dotycza kazdego, a nie tak, ze czesc kierowcow interpretuje sobie ustalenia pod siebie i podpiera sie onboardami z F1. chodzi o to zebysmy byli zsynchronizowani, zkalibrowani i kazdy jezdzil wedlug tych samych zasad.

prosze sedziow o wypowiedz na jakie przycinki sie zgadzamy.

ps. chetny ktos na wyjazd na GP Austrii???

Edytowane przez tprudzic
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat omawiany milion razy, także jeżeli chodzi o cięcia by Obtained :P Nie widzę powodu aby do tego wracać.


Trzymamy się w granicach toru (dwa koła ZAWSZE na torze), inaczej kara.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

to walke psychologiczna w wojnie o mistrzostwo wygralem z obtainem ;-)....bedzie spinka w koncowce heaheah, elegancko ;-) game on

jak z wynikami w ostatnim wyscigu? bede mial jakies punkty?

jakie czasy na Snetterton robicie? ja wczoraj jakos w okolicach 1:47 najlepszy mialem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gustaw nazywam się Rafał.

Czyli można rzec, że mi się tym razem upiekło? Rozumiem te zasady i je szanuje, ale ciężko jest mi walczyć z przyzwyczajeniami (już zostawmy świat realny) bo ściganie wirtualne nigdy nie będzie tak realistyczne jak ściganie na prawdę, ale przyzwyczajenia ogólnie z walki o każdą 0,001s i szukanie tego czasami przesuwając te limity właśnie w grach jak pCars czy F1. Ścigamy się w jednej lidze w jednej grze w tej samej kategorii więc zasady są również te same. Od następnej rundy zwrócę na moje przycinki szczególną uwagę. Kieruje to co napisałem szczególnie do Gustawa bo jesteś jednym z sędziów tutaj któzy się najwięcej udzielają podczas tego eventu.

@tprudzic Jasne, że są rozmowy przed każdą rundą wyścigową i juz o tym nawet rozmawialiśmy więc nie ma sensu bardzo tego drążyć, u was z tego co piszesz nie ma przycinek i amen. OK! Ale czy zawsze? Co gdy jest fewor walki czy momenty takie jak wyprzedzanie piotrasa mnie po zewnetrznej w szybkim łuku i aby uniknąć kontaktu przycinam zakręt ale nic na tym nie zyskuje, to tak wolno?

Punktację zaraz uzupełnię więc podeślę wkrótce wyniki.

Walka o mistrzostwo jak najbardziej jestem za! Niech się dzieje jak najwięcej :) Obiecuje, że w Snarretton (o ile to si tak pisze) przyśpieszę i może nie zawale startu jak w Monzie :p .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz "u was" bo Ty tez jestes czescia tej ligii.

oczywiscie, ze jak jest walka i unikasz kolizji to przyciac mozesz, normalne, ale jak nie masz nikogo z boku to kola na torze musza byc.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×