Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie przyznam, ze mnie rozpraszal czat i wyszedlem z niego.

jezeli ktos widzial ze ciegla wywalilo to powinnismy zresetowac. 

chyba dobra praktyka byloby dzielic ludzi na 2 imprezy (chyba ze bedzie nas tylko 8)

 

Teraz moje wrazenia z wyscigu:

 

Q - zyciowka ;-) wiec nie moglem byc bardziej zadowolony.

 

w R1 jeden blad kosztowal mnie latwa przegrana z kilroyem, aczkolwiek jego tempo wyscigowe bylo zabojcze i w sumie ten blad to przez jego presje byl spowodowany, moze nawet bez bledu bym przegral bo wisial mi prawie caly czas na ogonie. ogolnie znowu musze to przyznac, ze koks jestes killroy majac takie tempo bez wiekszych treningow. gratulacje.

 

R2 super sciganko, szczegolnie na poczatku, walka, lekkie kontakty i jeden gruby z errorem - sorry za to, ogladalem replay i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, jak bedziesz error skladal protest to dodam tylko ze oprocz oddania pozycji dostalem jeszcze 5s kary.

jak juz wyszedlem na P1 to dopiero po zjechaniu do boksu spadlem na P2 ale kilroy tym razem baka wykrecil i latwo go wyprzedzilem.

 

ogolnie zajebiste sciganie oprocz kilku incydentow z udzialem rawpolskaagd. 

tutaj chcialem wyrazic swoje niezadowolenie. kolega jest jakims ignorantem i nie zwraca uwagi na niebieskie flagi. w pierwszym wyscigu uderzyl mnie wracjac na tor, w drugim tez mialem z nim kontakt podczas dublowania. 

zwracaj prosze uwage dokladnie co sie dzieje na torze! patrz na mapke i na niebieskie flagi!

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Wiem widzialem. Miej jednak wazenie na to ze duzo nowych bylo. Chcialem aby sprawnie poszlo. Samemu troche ciezko wszystko ogarnac... Wszyscy maja dostep do czata mogli napisac restart. Ja uwazam dalej ze stawiac serwer powinien ktos inny... Najlepiej z PL!

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Error, tu wielkiej logiki nie było - skoro jako organizator wiedziałeś, że mam problemy to wystarczyło rzucić komendę, że restart i koniec. Nie ogarnąłeś (nie chciałeś) i się jeszcze głupio tłumaczysz. Wkurwiłem się bo trenowałem cały tydzień, poświęciłem cały wieczór wczoraj i nici z tego. Daj znać następnym razem, że znowu organizujesz to zaplanuje sobie bierki. Poczekam na Sienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj zatem. Mnie to lata kolo piora czy jestes szczesliwy czy nie.  Zawsze mozesz sam usiasc zaczac tlumaczyc pisac i opowiadac nowym jak robic maja. Fotki robic wrzucac i bawic sie.  Ty jeden czas poswiecasz?  Bierki fajna gra powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękną laurkę sobie i LTE wystawiasz. Twoim zasranym obowiązkiem jest stanąć na wysokości zadania albo się go nie podejmować. Nikt nie prosi o fotki i głupie komentarze w pokoju - tu nie chodzi o spuszczanie się na fejsie tylko o przeprowadzenie wyścigu. I szkoda słuchać, że koło pióra ci lata bo ja osobiście miałbym na uwadze zadowolenie wszystkich ścigantów gdybym brał się za organizację. To się nazywa przyzwoitość. Po cholerę pytasz innych o znajomość CRC jak ty podstaw nie jesteś w stanie ogarnąć? Baw się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zluzujcie lejce, bedzie restart nastepnym razem. PC lepsze od bierek.

opiszcie lepiej wrazenia z wyscigu.

i jeszcze jedno, podobno Renault F1 celowo opoznia ogloszenie swoich kierowcow na sezon 2017 ;-) , zapalilem sie bo jest szansa na wielki powrot :-)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak dla rozluznienia atmosfery i a propos Roberta. 

Spedzam wlasnie wakacje we Wloszech i o to co mnie wczoraj spotkalo, a raczej kogo spotkalem :) 

 

Wyluzowany gosc. Pogadal, dal sobie zrobic fotke. To sie nazywa mies szczescie 

 

W niedziele jestem juz w Polandzie mocno wyposzczony na sciganie :)

 

pozdr

Smokey,

IMG_2498.JPG

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wyścig 1 rewelacja miałem mega frajdę gonić Topru po raz pierwszy się spocilem na grze :) Topru był niesamowity tempo jego zabójcze lecz moje tez nie było najgorsze lecz przy dochamowaniu popełniłem błąd i wyrwalo mi Kiere z rąk dokładnie na tym samym zakręcie Topru w ten sam sposób wylądował w piaskownicy i dzięki temu awans bo inaczej mogło by być ciężko go wyprzedzić 

R2 już dużo gorzej na początku tempo tragedia nowi ludzie na torze nie dawali mi szans na wyprzedzenie parę razy dostałem strzał później walka z Tomkiem i ktoś przed nami spina zrobił i obydwoje mu w bok trochę się pospieszylem ze zjazdem do boxu na zmianę gum i pod koniec dużo tracilem bo lewa tylna guma czerwona już była ale mimo to mega ściganie. 

Topru trochę zwolnić musisz bo nigdy cie nie zlapie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, uspokoiles sie troche? Jesli tak to ja proponuje tak. (obym tylko oliwy do ognia nie dolal...ups) Ja ci wybaczam ten twoj atak na mnie. Trzeba sie wzniesc na porozumienie ponad podzialami. Wyciagam reke pokoju w twoja strone. Ja ci wybaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error ostatnio dawki zwiększyłeś? Czy żona ci nie daje? Bo jakiś nadpobudliwy się zrobiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawki poszly w gore fakt... Ty mowiles ze masz dobrego chemika na swoich uslugach. Bede musial sie do ciebie odezwac na dniach.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką ty rękę wyciągasz wyścigu pipo z trójmiasta nie zrestartowałeś , gość czasu stracił na przygotowania ty go jeszcze zjeb#$%^ jak burą sukę.

ty winneś mu kwiaty wysłać dla żony i flaszkę dla niego a nie rękę wyciągasz chyba Error jesteś z PIS-u normalnie nowa dobra zmiana w nowym sezonie. 

 

ps. u mnie dzidzia dała do wiwatu w nocy i w dzień jeszcze jakaś gorączka była i tyle nie dałem rady do Barcelony podjechać 

 

ps. 2 Smoke zazdroszczę zdjęcia i spotkania OK :1_grinning:

 

ps. 3 około 19 dziś postawię pokój na trening SPA - Killu 'koks' będzie i zapraszam osoby które nie mają renówki na trening i Świeżaków bo nie ogarniają ponoć niebieskiej flagi i powrotów na tor to przetłumaczymy z killem na polski jak to robić - ja będę na pół gwizdka bo mam dzidzię pod opieką.  Smoke ma zadzwonić jeszcze do Kubicy żeby się pojawił na treningu u nas w końcu to jego ulubione SPA. 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kierownica już w domu. Rozpoczynam treningi i któregoś dnia może będę mógł z Wami stanąć na starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę nic napisać o BL bo wczoraj nie miałem siły potrenowc długo byłem w robocie ale za to dziś mam wolne lecz nie mam także możliwości trenowania bo nie mam auta ale fajnie ze juz wiem jakie min.musze osiągnąć by móc znów siedzieć Tobie na zderzaku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bedziesz mial latwiej na tym torze, ja mimo ze baaardzo lubie ten tor to nigdy na nim dobrych czasow nie robilem.

ja sprawdzam sobie czasy tutaj:

http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=904625875&vehicle=2437969172

i narazie jeszcze duzo moj czas odbiega od czolowki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag organizacyjnych

@error co do restartu wyścigu,powinieneś go przeprowadzić nawet jest taki zapis w regulaminie (mogłeś przypadek cieglo podpiąć pod awarie kierownicy) i proszę się nie tłumaczyć ze co mam powiedzieć nowym. Sorry kto w dzień wyścigu rekrutuje ludzi,fajnie ze szukasz ale błagam nie w dzień wyścigu.

Kolejna sprawa padło pytanie czy jedziemy jeszcze jakieś tory tym Renault bo auto fajne.

Powiem tak ja bym pojechał Monaco bo nigdy nie było i Zielone piekło :)

Dziękuje za uwagę i zapraszam do dyskusji ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monaco....w koncu....wzruszylem sie ;-)

juz przeboleje zielone piekielko ktorego nie lubie dlatego, ze potrzeba 3 razy wiecej treningu zeby nauczyc sie dobrze toru.

a moze zamiast zielonego piekielka to bysmy pojechali na monzy?

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurb to była moja propozycja, Twoja przeszła - nie torpeduj :) Wiadomo, że aby poznać Nurba trzeba tak naprawdę dużo więcej czasu ale dzięki temu masz nieco inny rodzaj frajdy w jeździe. Przygoda :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monza i monaco OK,  

nurb jakoś do tego auta mi nie pasuje cała pętla chyba że GP.

Monza mój ulubiony.

 

ps. kill godzinę czekałem ale po sms masz wybaczone :)

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chlopakow znam dluzej niz od niedzieli (procz Darka). Zatem nie bylo rekrutacji w niedziele.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co 2:15:900. Jakieś hinty co do setupu tprudzic? Max docisk tył i jeden z przodu? Podziel się, i tak rozegracie z killem własną wojenkę ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×