Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak byk napisane jest ze nie można przyzwac tylko białych znakow do nich trzeba być rozpalonym. I to prawda bo inne kolory mogłem przyzwac bez rozpalenia

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz używać czarów to koniecznie.

 

Znaczy się, zależy mi głównie na leczeniu się poprzez czary. Nie chce całej postaci na magie coś ty. Czyli muszę znaleźć pierścień zwiększający miejsce dostrojenia? Kurde nie wiem czy go nie sprzedałem... Jakieś wskazówki gdzie on dropie, poproszę :)

 

W sumie oglądam teraz Demodiasa i jest on na początku gry. Biega również bardziej jako rycerzem i potrafi się już leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee czemu oszukany? Dobry zakup. Chociażby dla samego fragmentu estusa warto :) No i bardzo fajny pierścień.

 

Tam jest fragment estusa??

Kurcze ... nie przypominam sobie bym tam go znalazl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, zależy mi głównie na leczeniu się poprzez czary. Nie chce całej postaci na magie coś ty. Czyli muszę znaleźć pierścień zwiększający miejsce dostrojenia? Kurde nie wiem czy go nie sprzedałem... Jakieś wskazówki gdzie on dropie, poproszę :)

 

W sumie oglądam teraz Demodiasa i jest on na początku gry. Biega również bardziej jako rycerzem i potrafi się już leczyć.

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Saint%27s+Ring

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Deep+Ring

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Darkmoon%20Ring

Pierwszy sprzedaje Irina. Resztę sobie zobacz :P

Tam jest fragment estusa??

Kurcze ... nie przypominam sobie bym tam go znalazl

Zeskocz z mostu łączącego wieże na dach i tam poszukaj wejścia do środka. Na pewno znajdziesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest fragment estusa??

Kurcze ... nie przypominam sobie bym tam go znalazl

Popatrz na dachach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grajac rycerzem jest sens lvl inteligencji, zeby moc uzywac czarow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grajac rycerzem jest sens lvl inteligencji, zeby moc uzywac czarow?

Wybór klasy ma wpływ tylko na początkowe wyopsażenie i staty, a postać rozwijać dalej możesz jak Ci się tylko podoba. Jeśli chcesz się wspomagać magią to warto, jeśli nie to nie :P

Jeżeli chcesz robić platynę to

warto dać 1 punkt, żeby mieć 10. To pozwoli Ci ściągnąć do kapliczki gościa, który sprzedaje czary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee czemu oszukany? Dobry zakup. Chociażby dla samego fragmentu estusa warto :) No i bardzo fajny pierścień.

To wiele zmienia. Poleciałem tylko na szczy wieży, znalazłem duszę i tyle. Po dachach nie biegałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zabójcą bo zależało mi na jakimś czarze, żeby na odległość zabijać ale ostatnio niewidzialność mi się bardzo spodobała:) można sprawdzić jakieś kąty bez walki z niektórymi mobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zwiększyć moc cudów musze inwestować w wiarę tak? A jak będę inwestować w dostrojenie to automatycznie po kilku punktach doda mi dodatkowy slot? Póki co mam 2 bo noszę pierścień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zwiększyć moc cudów musze inwestować w wiarę tak? A jak będę inwestować w dostrojenie to automatycznie po kilku punktach doda mi dodatkowy slot? Póki co mam 2 bo noszę pierścień

Tak i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegałem właśnie po dachach i spotkałem takiego małego pająka z jakimś klejnotem na plecach , tak to coś wyglądało przynajmniej . Jak podszedłem to zaczęło uciekać . Nie dało sie wzbudzić innej interakcji jak atak . Jak uderzyłem to okazało się że to coś ;) ma pasek zdrowia który bardzo mocno nadwyrezylem a potem to coś zniknęło ...lub spadło przez krawędź ...nawet nie wiem wszystko działo się dość szybko. Napewno nic nie ubilem , nie było ciała ani nic do wzięcia... czy coś straciłem , ktoś wie? ? Czy to zwykły ,świecący robal był :)? ...bez znaczenia?:)

Co do samej gry to jest rewelacyjna:) Nie grałem we wcześniejsze serie , pierwszy RPG w moim życiu to LOF na ps4 ( ukończony) potem Wiedźmin ( ukończony ) no i dalej pierwsza moja gra od FS czyli BB:)) Gra świetna , klimatyczna ...ale dla mnie za trudna ;) Po kilku dniach umierania , skasowałem. Po jakimś czasie ściągnąłem ponownie , poumieralem ale przeszedłem 1 Bossa:) Potem odkryłem skróty i dopadłem 2 Bossa , poumieralem , poumieralem i skasowałem grę ;) BB potrafił podnieść poziom frustracji ...u mnie przynajmniej. Dałem sobie miesiąc czy dwa spokóju i ponownie ściągnąłem grę . 2 Boss padł w pierwszym podejściu i o mało sie nie posi...em z radości ;)!Odkrylem nowe lokacje , nowe potwory no wreszcie zaczalem lepiej kminic i czerpać radość z gry która jest fenomenalna :) Jedyne czego mi brakowało to Wielkiego Zakutego w Zbroję Wojownika :)) Z toporem i tarczą w rękach :)

No i wyszło DS3 i mam to co chciałem:)! Poznaczony bliznami woj Jarl Bronisz z potężnym jak dąb , owłosionym torsem , zakutym w zbroje , toruje sobie krwawą ścieżkę wsród nieumarłych swoim potężnym toporem , hahaha.

Gra świetna , grafika mroczna , kreskówkowa ,klimatyczna , jak dla mnie rownież świetna :) , system walki , przeciwnicy , lokacje tez prze świetne :)

I w sumie jest łatwiej niż w BB ...lub juz sie przyzwyczaiłem :))

Polecam niezdecydowanym , szczególnie jeśli ktoś boi sie poziomu trudności :) Mozna spokojnie ogarnąć:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegałem właśnie po dachach i spotkałem takiego małego pająka z jakimś klejnotem na plecach , tak to coś wyglądało przynajmniej . Jak podszedłem to zaczęło uciekać . Nie dało sie wzbudzić innej interakcji jak atak . Jak uderzyłem to okazało się że to coś ;) ma pasek zdrowia który bardzo mocno nadwyrezylem a potem to coś zniknęło ...lub spadło przez krawędź ...nawet nie wiem wszystko działo się dość szybko. Napewno nic nie upiłem , nie było ciała ani nic do wzięcia... czy coś straciłem , ktoś wie? ? Czy to zwykły ,świecący robal był :)? ...bez znaczenia? :)

To są jaszczurki, które mają różne ciekawe rzeczy do ulepszania broni. Warto je raczej ubijać, kamyk dostajesz automatycznie. Niestety jak się orientują, że się na nie zamierzasz, to zaczynają spieprzać. Polecam podczas biegu na nie wciskać R2, przy broniach których używałem (miecze i topory) zawsze dawało efekt powalenia, wtedy tylko dobijasz i już. Po zabiciu już się nie respawnują, ale jeżeli Ci ucieknie pojawi się po przeładowaniu lokacji.

Gdzieś czytałem, że można mieć 4 podejścia (w sensie 3 razy mogą uciec) , ale nie wiem ile w tym prawdy.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, jak Ci 3 raz zwieje to przepadła do NG+, pod koniec gry da się kupić większość przedmiotów które z nich wypadają (kamienie do ulepszeń) więc jak Ci będą masowo uciekać nie przejmuj się za bardzo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika moim zdaniem jest brzydka i to w niektórych lokacjach bardzo brzydka nie przeszkadza mi to może siedzę za blisko tv ale w BB grafika jest o wiele lepsza. Tutaj świat jest bardziej otwarty

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika moim zdaniem jest brzydka i to w niektórych lokacjach bardzo brzydka nie przeszkadza mi to może siedzę za blisko tv ale w BB grafika jest o wiele lepsza. Tutaj świat jest bardziej otwarty

Przecinek Ci nie działa tak w ogóle.

Tak jest, jak Ci 3 raz zwieje to przepadła do NG+, pod koniec gry da się kupić większość przedmiotów które z nich wypadają (kamienie do ulepszeń) więc jak Ci będą masowo uciekać nie przejmuj się za bardzo.

A, czyli po 3 zwianiu już jest pozamiatane, ok, dobrze wiedzieć.

A kamyki faktycznie można kupić, ale też swoje kosztują :P Warto się postarać o jaszczurki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra od From Software pod względem Contentu i Covenantów oraz side questów. Szkoda, że już nie ma dual stance i upgradu setów. Wszyscy bossowie zaliczeni solo tylko jeden stanowi duże wyzwanie Nameless King. Wszystkie ringi i czary zebrane pod platynę, czas wejść na ng+ i ng++ (ringi, gesturki, czary i upgrady)  i potrollować PvP :) Łączenie Covegnantów to mistrzostwo świata najlepsza rzecz jaką wymyślili, aż strach pomyśleć jak będą wyglądały DLC jak gra jest już ogromna.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze stawiam przed jaszczurka znak na ziemi - by ludziska wiedzieli co na nich czeka za zakretem i bardzo wdzieczy jestem ludziom, ktorzy sami zostawiaja te znaki.

Wielce przydatna informacja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×