Skocz do zawartości
pablos_83

Firewatch

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, czacha79 napisał:

Odgrzebuje temat bo gra jest tego warta - wczoraj odpalilem i musze powiedziec ze mega zaskoczenie :thumbsup: Bardzo fajna fabuła, szkoda ze na 5 a nie 50 godzin ;) Koncowki nie uwazam za banalna i wrecz doszukuje sie drugiego dna w tym wszystkim - ale rozumiem u niektorych rozczarowanie skoro nie konczy sie tak jakby chcieli ;)

Najwiekszym minusem Firewatcha jest jego długość.
Tytuł ogrywałem an PC bo był chyba na GOG za około 29zł i to jest max ile za ten tytuł mogłem i chciałem dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tm-tz napisał:

Najwiekszym minusem Firewatcha jest jego długość.
Tytuł ogrywałem an PC bo był chyba na GOG za około 29zł i to jest max ile za ten tytuł mogłem i chciałem dać.

 

Ja staram sie nie przeliczac gry na dlugosc. Bywaja tytuly na 9h ktore bawia, a sa takie na 30h ktore mecza i wolalbys moc skupic sie na fabule i podziekowac danej grze.

Fakt 20eur bo na tyle chyba byl wyceniony na premiere to troche za duzo, ale juz polowa tej kwoty to moim zdaniem spoko cena.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tm-tz napisał:

Najwiekszym minusem Firewatcha jest jego długość.
Tytuł ogrywałem an PC bo był chyba na GOG za około 29zł i to jest max ile za ten tytuł mogłem i chciałem dać.

To zalezy jak na to spojrzec - za 5h w knajpie zabulisz wiecej, a bardzo prawdopodobne ze nawet nie poruszysz tak ciezkich tematow jak w tej grze ;) Bo kumam ze patrzysz na to przez pryzmat GRY ... ale gry tez sa pouczajace jesli nie brac ich z dystansem, bo niektore maja sens ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×