Skocz do zawartości
redo

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Ubi robi masę gównianych gier i temu nikt nie zaprzeczy. Jednak od czasu do czasu umieją stworzyć coś dobrego. Takim tytułem było TCGRFuture Soldier, Child of Light i chociażby Valliant Hearts. Dlatego błagam...żabojady nie spierdzielcie tego. Inaczej będę namawiał ludzi do piracenia waszych gier i kupowania z drugiej ręki.

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedna z ciekawszych zapowiedzi. Z entuzjazmem się wstrzymuję bo to Ubi, ale w teorii wygląda to świetnie - kapitalny gejmplej z Future Soldier + świetna oprawa A/V + otwarty świat + pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie Ubi ale sam koncept walki z kartelami na otwartej mapie kapitalny , troszkę nawet zapachniało Operation Flashpoint :) Większość pewnie trzyma kciuki za wizualia ale dla mnie najważniejsza będzie cześć taktyczna , czyżby powrot do rozstawiania żołnierzy znany z G.R.A.W ? Oby oby , jak najmniej kontekstowych one buttonów jak najwięcej planowania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay swietny, czekac tylko na info downgrade i gramy. Szczerze taki otwarty swiat Ubisoft nie podoła utrzymac wizualnie co widzielismy na gamplayu. Co do gry to mi sie spodobała. Napewno kupie ale nie na premiere

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolne  wrazenia pozytywne - niemniej UBI + open world i tu mam obawy, bo w zaleznosci od tego jak bardzo otwarty i jak duzy ten swiat wykreuja moze byc dobrze a  moze  byc srednio.

Nie mam nic przeciwko otwartym światom ale czasami mniejsze otwarte obszary podzielone na misje wypadaja lepiej,  glownie z racji tego ze zrobic duza gre z otwartym swiatem i ustrzec sie bugow i glitchy to jest  nie lada wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×