Skocz do zawartości
Pan J

Co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w każdym dziale tak i tutaj przyda się taki temat.

Ja zacznę- zastanawiam się nad strategią turową na iPada. Co lepsze- XCOM czy Civilization Revolution 2, a może coś jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba Xcomy znakomite i faktycznie jak jest zajawka nie ma co się zastanawiać , z mojej strony polecam przyjrzeć się Arma Tactics , Door Kickers , Breach & Clear , World Conquerory . Cywilizacja 2 zebrała dosyć słabe opinie niby nie różni się wiele od jedynki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turowe erpegi Avadon i Avernum. Jakby ktoś znał inne erpegi w tym stylu co powyższe na andka niech zapoda tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio mój yoga tablet 2 strasznie poszedł w odstawkę, a pograłbym w coś naprawdę fajnego. Znacie jakiegoś rpg'a, slasher'a, przygodówkę, godną polecenia na androida? Tyle tego jest, a większość to shit nastawiony na p2w. Chcę, żeby to była darmowa pozycja, gdzie paywall nie sięga zenitu, po 30 min gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio mój yoga tablet 2 strasznie poszedł w odstawkę, a pograłbym w coś naprawdę fajnego. Znacie jakiegoś rpg'a, slasher'a, przygodówkę, godną polecenia na androida? Tyle tego jest, a większość to shit nastawiony na p2w. Chcę, żeby to była darmowa pozycja, gdzie paywall nie sięga zenitu, po 30 min gry. :)

 

check this out: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thegamebakers.squids20

 

Nie wiem jak  wygladaja platnosci nie korzystalem, gralem na iOS nie za duzo ale zabawa byla przednia, Nie zniechecaj sie pegi 3 i tym ze gra jest kolorowa, sterowanie idealne pod tablet.

jak nie podejdzie kasujesz i po bólu.

 

Niestety klasyki takie  jak Syberia 1 i 2 oraz Broken Sword 1 i 2 sa wycenione dosc  ambitnie. Nie wiem jak Syberia  ale BS 1 i 2 sa zremasterowane i przynajmniej na iOS bardzo milo mi sie gralo (poza paroma miejscami gdzie tap,tap nie konca dzialal) ale tutaj to trzeba polowac  na promocje  -  nie wiem jak w play store w iTunes chyba trafilem na 1$ za sztuke no zal bylo nie brac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, za naprawdę dobry tytuł. Gra jest magiczna, ta graficzka dodaje jej smaku, a sam gameplay jest przedni, na razie dla mnie taka mobilna perełka, ale zobaczymy dalej, czy nie będzie szarpała o $. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, za naprawdę dobry tytuł. Gra jest magiczna, ta graficzka dodaje jej smaku, a sam gameplay jest przedni, na razie dla mnie taka mobilna perełka, ale zobaczymy dalej, czy nie będzie szarpała o $. :)

Dawno nie gralem, sprawdz za co wolaja kase moze to jakies popierdolki nie majace wplywu na rozrywke - zbroja dla osmiornicy ;) czy cos. 

 

Milego grania polecam sie na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś propozycje ciekawych gier coop online na Androida? Bo trochę tego jest, a pewnie większość to badziew. Ktoś ma coś sprawdzonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małym offtopem ale patrzcie ile trzyma S7 na baterii przed chwilą zdjęcie cyknelem

ba16a9e05cb13ab5210fcd3e4b1c0efe.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to polecam gierkę DEEP LOOT.

Idealna na kibel, szybka, fajna i prosta jak but. Mikro są, ale w ogóle niepotrzebne do normalnej gry.

Przy ostrym graniu można zdobyć najlepsze rzeczy w przeciągu dnia bądź dwóch.
Nie ma żadnych timerów zasranych, więc można grać non-stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×