Skocz do zawartości
BulletPOL

Fable Legends

Rekomendowane odpowiedzi

fablelegend.jpg

Producent: LionHead Studios
Wydawca: Microsoft Studios
Data wydania: Październik 2015

Platformy: Xbox One, PC

Fable Legends to nowa odsłona popularnej serii gier, wyprodukowana przez studio Lionhead. Nowa odsłona cyklu umożliwi rozgrywkę w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, którzy wcielą się w herosów. Jeden użytkownik przejmie kontrolę nad przeciwnikiem i postara się przeszkadzać śmiałkom. Fabułę umieszczono w 400 lat przed wydarzeniami z pierwszej części serii. Fable Legends ma ściśle współpracować z najpopularniejszymi goglami VR. Tytuł działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Fable Legends będzie dostępne na Xbox One oraz PC. Możliwa będzie rozgrywka międzyplatformowa.

 

Już teraz użytkownicy Xbox One mogą testować wersje Closed beta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy do bety

https://www.fablelegends.com/news/festive-fable-free-for-all

Podobno graficznie miazga, szkoda że nie zrobili porządnego singla, tylko pieprzone f2p.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale to jakaś pula jest co kilka h tak , trzeba chyba trochę się wstrzelić ztym logowaniem i mieć szczéście ?

Ale gierka wygląda fajnie , z Fable zaliczyłem tylko poerwszą czéść ( hajp był prawie jak gta pamietam heh ) więc jak mi się uda pobrać właczę sobie na rundkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, podobno ma być kod na maila.

zalogowałem się i tam licznik odliczal do nowego rozdania, ale zapomniałem o tym :P wchodzę teraz a tam kod na win 10 i xbone do pobrania gry :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wejściu pokazuje 22 godziny, na pocztę dostałeś w końcu kod, czy na tej stronie miałeś jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wejściu pokazuje 22 godziny, na pocztę dostałeś w końcu kod, czy na tej stronie miałeś jakieś info?

 

Kod miałem bezpośrednio NA TEJ stronie! Za XX h kolejny przydział kodów powodzenia :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrżenia ? Czekam właśnie na kolejny giveway może się zalapie dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twórcy postawili na free-2-play, które będzie obładowane małymi transakcjami, jednak wiele na to wskazuje, że studio nie zamierza oszczędzić naszych portfeli. Podczas bety można dokopać się do następujących cen:

 

  • 850 złota - około 19 zł
  • 1850 złota - około 38 zł
  • 2850 złota - około 57 zł
  • 6000 złota - około 116 zł
  • 12,800 złota - około 232 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. przeciążenie pewnie spore, ale nie ma się co dziwić,marka posiada mnóstwo fanów :D Wogóle ta beta jest PL? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. przeciążenie pewnie spore, ale nie ma się co dziwić,marka posiada mnóstwo fanów :biggrin: Wogóle ta beta jest PL? 

 

Nie... PL brak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo po co zrobić gre z settingiem Fable i bardziej złożonym gameplayem. Lepiej walnąć syf na kinekta i warhammer-wanna-be-niewiadomo-co :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×