Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

No i będziemy mieli kolejne dodatkowe DLC, z samochodzikiem Deadmau5 .

Cieszę michę bo nie kupuję DLC a zmienił bym samochodzik na coś nowego i teraz będzie okazja :)

Swoją drogą ciekawe kiedy zacznie się nowy sezon.

 

Na pewno z nowym autkiem? Bo oficjalne info mówi, że ma być to tylko nowa antena i topper.

 

Jest też mowa o całkiem innym module rankingowym, który ma wejść wraz z nową aktualizacją. Dotychczasowe rankingi mają zostać usunięte i zastąpione nowymi rozgrywkami ligowymi.

 

Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2016-01-25-drugi-sezon-rozgrywek-w-rocket-league-rozpocznie-sie-w-lutym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to od lutego ruszamy :)

 

No właśnie chcę też już wskoczyć na rankingowe, bo na nierankingowych za dużo debili gra, którzy lubią się powyzywać. Często też po stracie szybkiej bramki takie typki uciekają z meczu i zostaję sam z botami w drużynie.

 

Na rankingowych ponoć jest lepiej?

 

Co prawda gram dla czystej przyjemności, ale jakaś tabela ligowa przydałaby się dla dodatkowej motywacji. :)

 

Swoją drogą, to nie mogę pojąć czemu w Psyonix nie wpadli jeszcze na pomysł utworzenia rozgrywek klanowych. Przecież ta gra aż prosi się o zorganizowane teamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rankingach jest tak samo, nie raz przy 1 czy 2-0 uciekają gdzie do końca są 4 min. żenada co za ludzi .

Psioczą wyzywają się w swoim teamie i zaraz ktoś wypada ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej w miarę możliwości grać z kimś znajomym - raz, że taki ci nie sp*erdoli w trakcie meczu, a dwa że po pewnym czasie wiadomo czego się spodziewać i można już tworzyć naprawdę zgrane akcje. Sam z randomami gram tylko w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się, ale przy odrobinie szczęścia można też trafić na fajnych ludzi w multi. Akurat wczoraj miałem to szczęście, że trafiłem do lobby, w którym były same koksy i nikt nie uciekał. Graliśmy 3v3 przez bite dwie godziny w niezmienionych składach (z okazjonalną rotacją co mecz) i grało się wprost kapitalnie. Wysoki poziom, wyrównane mecze, zacięta walka, żadnych bluzgów, same uprzejmości, no i brawa dla drużyny przeciwnej za udane akcje. Po skończonej grze wzajemne podziękowania i zaproszenia do friendlisty. Piękna sprawa!

 

Trafiła się miła odmiana od mdłej codzienności. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś miałby ochotę mi pomoć w zdobyciu ostatniego trofeum do platyny? :)

mianowicie chodzi o mecz z kims z listy znajomych, niestety moi znajomi to albo pecety i total war albo nie zalapali sie na rocket league w plusie i go nie maja :)

 

jakby co to walcie na Saimoz83

albo na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac chetnie zagram do trofika, tez mi tego brakuje. PSN ID: Aem_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak dokładnie działa ten nowy system naliczania pkt i awansów w competition match ?

W starym wiedziałem że za wygraną było 6/10pkt za przegraną -6/10 a jak przekroczyłem progi np.500/600/700 to była awans .

Teraz nic nie wiem co i jak,rozegrałem już w 2 sezonie z 50 meczy w dwójkach pewnie 30+ wygranych a awansu.

Bez sensu wolałem ten stary system.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo stary system był przejrzysty. Nowe zasady wprowadzili chyba w zbytnim pośpiechu i bez sprawdzenia wszystkiego do końca. Ogólnie wśród graczy panuje duże niezadowolenie z nowego systemu, więc spodziewałbym się patcha w niedługim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos zainteresowany turniejem ktory ma za jakis czas ruszyc? w sumie podalem emaila i maja napisac kiedy startuja zapisy. Potrzebuje bramkarza/obronce (ktos kto zawsze bedzie jako ostatni) i osoba na pomoc/atak :P no i najlepiej Ci co juz dluzej graja w rocketa, sam mam 35 lvl 836 spotkan rozegranych 1027 bramek i 334 asyst. Wiekszosc niestety na randomie wiec lata sie jak glupi tam i z powrotem.

Druzyn pewnie bedzie od zarabania ale mozna sprobowac :)

"Turniej jest otwarty dla wszystkich i zaczyna się 25 marca. W rywalizacji mogą brać udział zespoły 3-osobowe z wszystkich regionów świata z platform PS4 oraz PC. Rywalizacja będzie trwała 3-miesiące. Najlepsze 4 zespoły z każdego regionu wezmą udział w wielkim ogólnoświatowym finale na żwyo, gdzie walczyć będą o swoją część z puli 75 000 $. Warto dodać, że każda pora roku będzie miała swój 3-miesięczny cykl  rozgrywek !!!

Swój udział zapowiedziały już największe e-sportowe marki dotychczas uczestniczące w innych turniejach Rocket League takie jak: SK Gaming, Noble Esports, Flipsid3 Tactics."


PS. To sa dopiero brameczki :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba ja się chętnie przyłącze. Pogrywam dosyć regularnie, w tej chwili 51 poziom. Preferuje grę w głębokim pressingu, chociaż w obronie też trzeba być.

I pytanie na chwilę obecną, czy ktoś teraz gra? Bo od ponad godziny mam ponad 50k graczy online, ale na 23 na playlist. Dołączyć nie ma gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że do rozpoczęcia rozgrywek jest już na prawdę niewiele czasu, to proponuje ruszyć się z miejsca. Chociaż jeden zespół pssite.pl, jakoś nie wierze że taka cisza w RL tu nagle panuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawe zabija granie z randomami, gdzie wszyscy gonią do piłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to ja chętnie pogram na wysokim poziomie.

 

Obecnie 34 level - schranz zna moje możliwości. ;)

 

Pozycja na boisku jest mi obojętna, mogę zarówno bronić jak i napierdylać bramki.

 

Dobrze byłoby zebrać ekipę 4-6 osób, żeby w razie nieobecności kogoś było komu grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak?

jest paru chetnych

1. SkibaPL 35lvl (atak/pomoc)
2. Raju 51lvl (obrona?pomoc?)
3. schranz1985 51lvl (pozycja?)
4. _Matheo_ 34lvl (gk?obrona?)

Ja juz mowie, jestem chetny tylko trzeba dobrac sie do kupy wbic na impreze i juz mozna zgrywac sie grajac z randomami. Najwazniejsze zeby kazdy mial swoja pozycja oczywiscie wiadomo pilka leci w nasza bramke to wszyscy sie cofaja ale chodzi mi bardziej o to zeby nie dublowac swoich pozycji no i zeby ZAWSZE ten co stoi na  bramce zostawal jako ostatni. Kazdy wie jak latwo sie traci glupie bramki.

Jakies terminy o ktorych godzinach gracie? dzis mam czas od 16:30 do 19:30.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię dzielenia na atak obrona bo trzeba grac wszędzie .

Najważniejsze jest szybkie przemieszczanie po boisku .

Ja najlepiej gram na szpicy pod aeriale ale to trzeba doiśrodkowania ładne po bandzie zagrywać .

Na bramkę się nie nadaję bo nie umiem z miejsca pionowo w góre się wybic ani z podwójnej hoopki .

Generalnie trzeba by pograć i się okaże kto gdzie najlepiej sobie radzi .

Ja tłuke w RL od dłuższego czasu i mam w znajomych sporo mocnych zawodników alboi bardzo mocnych, na pewno lepszych ode mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też generalnie nie lubię dzielenia na pozycje, bo sztywne trzymanie się jednej strefy za wiele nie da. Zawsze i tak staram się zabezpieczać tyły, a do ataku wychodzę tylko gdy kroi się akcja, lub sam zamierzam ją wypracować. Zawsze też staram się ustawiać między własną bramką a piłką, bo tak gra mi się zwyczajnie najwygodniej.

 

A więc, tak jak mówi schranz, najlepiej zagrajmy razem i wtedy się wykrystalizuje odpowiedni styl gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ustali się już podczas grania.

Dzisiaj w godzinach 14-18 jestem dyspozycyjny, a jutro to tak po 15, do rana.

PSN RajuRRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy z soboty na niedzielę można zrobić wspólny maraton. W razie potrzeby nawet 4v4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto za jutrzejszym maratonem? start 22:00?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze. Myślę że będę sporo wcześniej, także jakby ktoś był to proszę o spam.

Edytowane przez Raju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trochę pograliśmy z (moim zdaniem) bardzo dobrym skutkiem. :) Gdyby nie zmęczenie, to pewnie cisnęlibyśmy dalej, bo grało się przednio.

 

Taktycznie też całkiem spoko, choć przez moje wychodzenie z bramki straciliśmy kilka głupich goli. :P

 

Generalnie ja w tygodniu mogę grać w godzinach 16:30-18:30 (czasem 19:30, jeśli moja kobitka dłużej pracuje), więc wtedy możemy trenować przed turniejem. Na weekendy to już się ugadamy w trakcie treningów. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×