Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola wyje niczym odkurzacz, ale tylko w menu.

 

Co do samej gry nie ma co się zastanawiać. Dla mnie top3 kończącego się roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Wprawdzie grywam raczej jako przerywnik , kilka meczy, ale bardzo sobie chwalę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki :)

Ta gra jest tylko w wersji cyfrowej ?

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki :)

Ta gra jest tylko w wersji cyfrowej ?

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies oficjalne info ??

 

Takie, że wszyscy grają i jest OK. Poza tym wtedy problem był tylko jak byłeś w menu, jak grałeś to nic się nie działo złego. Grę wtedy platynowałem i nie był to jakiś problem. Może jakbyś zostawił grę w menu na kilka h. To było widoczne gołym okiem, wchodziłeś do menu i konsola wchodziła na najwyższe obroty wentylatora, wracałeś do gry i było spoko. Możesz spokojnie kupować, zresztą jak pisze brzmiwtrzcinie tych patchy już trochę od tego czasu było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o wbiciu platyny, ale chyba nie będzie mi się chciało przejechać 500km  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o wbiciu platyny, ale chyba nie będzie mi się chciało przejechać 500km  ;)

Swojego czasu to trofeum było trochę machnięte i wpadało po przejechaniu jakiś 60-70 km na jednych oponach. Ale niestety mogli to już naprawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu to trofeum było trochę machnięte i wpadało po przejechaniu jakiś 60-70 km na jednych oponach. Ale niestety mogli to już naprawić.

 

To zobaczymy, może samo  wpadnie wcześniej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu to trofeum było trochę machnięte i wpadało po przejechaniu jakiś 60-70 km na jednych oponach. Ale niestety mogli to już naprawić.

Nadal tak jest.

 

Natomiast 100km w dodatku wpada po 8-11km, tylko że trofek wpada po zakończonym meczu, więc najlepiej doprowadzić do Overtime puścić samochód na włączonym turbo (teraz są mutatory, że można ustawić turbo, że się nie kończy). Po pół h skończyć mecz i sprawdzić, powinno wpaść.

 

Btw. po wprowadzeniu mutatorów platynę da się wbić jeszcze szybciej i łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że gracze konsolowi mogą grać z graczami PC'towymi ? Kolega chce kupić na steamie i zastanawia mnie czy moglibyśmy potem razem zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra ma wspólne serwery alejak takiego pecetowca zaprosić do teamu ? nie mam pojęcia:P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem razem ze znajomymi z pc, trzeba stworzyć prywatny mecz, nadać mu nazwę i osoba z innej platformy musi wyszukać prywatny mecz po tej właśnie nazwie. Nie da się razem grać publicznych meczy (chyba, że jakimś cudem dolosuje Was do tej samej gry, ale na to szanse są niewielkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy mogę grać mecz 2vs2 grając w jednej drużynie z dziewczyną na splitscreen, kontra wylosowani przeciwnicy online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nigdy nie grałem na split screenie ale zdarzało mi się trafiać osoby grające w teamie z takimi samymi nickami np. zdzichu i zdzichu(1)  więc na 99% można tak grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy mogę grać mecz 2vs2 grając w jednej drużynie z dziewczyną na splitscreen, kontra wylosowani przeciwnicy online?

 

Tak, da radę. Zarówno w wersji kupnej jak i tej z Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie sa mutatory? myslalem, ze zostaly dodane na stale ale ostatnio patrze i nie ma ich w ogole.

Jak wybierasz własny mecz, to tam masz możliwość ustawienia dowolnego mutatora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie sa mutatory? myslalem, ze zostaly dodane na stale ale ostatnio patrze i nie ma ich w ogole.

 

Mutatory możesz teraz ustawić jedynie w prywatnym meczu. Te oficjalne zmieniają się cyklicznie. Hokej też już miał się skończyć, ale na prośbę fanów został przedłużony.

 

@Up - Ubiegłeś mnie o sekundę. ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będziemy mieli kolejne dodatkowe DLC, z samochodzikiem Deadmau5 .

Cieszę michę bo nie kupuję DLC a zmienił bym samochodzik na coś nowego i teraz będzie okazja :)

Swoją drogą ciekawe kiedy zacznie się nowy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będziemy mieli kolejne dodatkowe DLC, z samochodzikiem Deadmau5 .

Cieszę michę bo nie kupuję DLC a zmienił bym samochodzik na coś nowego i teraz będzie okazja :)

Swoją drogą ciekawe kiedy zacznie się nowy sezon.

Znaczy że to takie dlc tylko z samochodem? Tak jak było z powrotem do przeszłości? Czy bardziej cały dodatek z pucharkami?

Jak posiadasz jakiś link to proszę o wklejenie albo o PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×