Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym tygodniu to najwcześniej po 20 będę dopiero.

A turniej startuje już chyba w piątek, coś się może uda wcześniej zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzilismy sie w maly blad :P turniej nie startuje 25 tylko zapisy... a ile beda trwaly nie wiadomo, nic nie jest napisane.

Matheo musisz jakos zalatwic czas na ta 20-21. Sa to chyba najlepsze godziny zeby spokojnie pograc. U mnie w tygodniu wyglada to tak ze mam czas od 16:30 do 20:30 a pozniej od 21:30 nawet do 1-2. Pusc kobicie m jak milosc czy inny crap na telefonie i trenujemy :p

Ogolem wglebilem sie w tego rocketa i pare razy w miesiacu sa organizowane jakies turnieje nie rzadko z pula pieniezna. Ogolem szacunek ze w 8 miechow rocket stal sie e-sportem.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tez w tym ze jest nas 4 takze Schranz musisz kogos poszukac. Co prawda z Matheo i Raja pogralismy raptem 4-5h ale mysle ze jeszcze minimum z 2-3 takie sesyjki i mozemy stworzyc calkiem niezly zespol. Czy oplaca sie trenowac 2vs2 lub 4vs4? moim zdaniem nie bo inaczej sie juz do gry podchodzi.

Jak chlopaki wspomnieli news na stronie glownej o turnieju by zalatwil sprawe, masa ludzi w to pewnie gra i dobrze gdyby wystawic pare druzyn z forum.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam na liście dwóch wymiataczy często grających z randomami, więc mogę do nich zagadać. Treningi 3v3 to już byłoby coś. Mielibyśmy też większe możliwości rotacji w razie nieobecności kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak zastanawiam się nad gierką do 50zł. Zwróciłem swoją uwagę na RL. Nie słyszałem o niej do tej pory. Warto ją kupić za 44zł czy może lepiej wydać te pieniądze na inna gre? :)

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RL pojawilo sie jakis czas temu w plusie jako prawie anonimowa gra i z miejsca podbiła serca ludzi. Gra odniosła potężny sukces, a miliony graczy zagrywają sie w nia do dzis. Poczytaj wątek, raczej nie znajdziesz za duzo negatywnych opinii. Pewnie gdyby mi ktos powiedzial, ze gra w ktorej probujesz małym samochodzikiem wbić wielka piłkę do bramki jest tak genialna to bym sie popukał w czoło :) Ale wystarczy zagrac, zeby zmienic nastawienie. Ze swojej strony bardzo polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, kusisz :)

Teraz postawiłem na jakieś samochody i wybór stoi pomiędzy RL oraz Driveclub :) cenowo podobnie, ale co lepsze to nie wiem. Szkoda że na ma dema :(

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to 2 zupełnie inne gry. Driveclub to scigalka, a Rocket League to taka piłka nożna samochodzikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, kusisz :)

Teraz postawiłem na jakieś samochody i wybór stoi pomiędzy RL oraz Driveclub :) cenowo podobnie, ale co lepsze to nie wiem. Szkoda że na ma dema :(

Tapnięte dłutem do kamienia

To nie ten temat... Zadaj to pytanie w odpowiednim. Ale odpowiedź jest jedna :) DC to mus, a RL przy czasie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie odwrotnie, RL to mus i jest nie do zajechania a DC to mozna od czasu do czasu pare wyścigów pyknąć ale to jest pytanie kto co lubi bo RL jest grą trudną a nawet bardzo trudną do opanowania, zwłaszcza początek .

Wiele miesięcy szlifuje się skilla a w DC to w zasadzie po kilku h mozna singla przechodzic niemal z marszu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RC jest fajne na tzw rozluznienie,dobra gra zeby pyknac od czasu do czasu,w cos innego.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie odwrotnie, RL to mus i jest nie do zajechania a DC to mozna od czasu do czasu pare wyścigów pyknąć ale to jest pytanie kto co lubi bo RL jest grą trudną a nawet bardzo trudną do opanowania, zwłaszcza początek .

Wiele miesięcy szlifuje się skilla a w DC to w zasadzie po kilku h mozna singla przechodzic niemal z marszu .

Singla to każdy głupi przejdzie na 3 gwiazdki. Ta gra polega na szlifowaniu każdego eventu do granic możliwości. Nic nie daje takiego funu jak zajęcie 8 miejsca na świecie w podwójnym wyścigu po kilku godzinach restartów. Albo powtarzanie eventu, żeby pobić znajomych. Na tym ta gra polega. Przejechać i zapomnieć to można NFSa.

RL to gra typowo do grania online ze swoją ekipą czy tam partnerem. Jeden ja jeden na dłuższą metę raczej nudne. I nie mówię, że gra jest lipna, bo sam spędziłem trochę godzin w niej i bardzo mi się podobała.

Ale jak mam wybierać osobiście, to tylko i wyłącznie DC. RL to takie piłkarzyki na imprezie jak dla mnie. Popykać i zapomnieć :) Ale szanuje rzecz jasna osoby które szlifują talent w tej grze :)

Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj jednak zdecydowałem się na RL i nie żałuje :D

Jesli chce ktoś pograć ze mną, albo brakuje wam osoby do ekipy to zapraszajcie.

Psn: Ruseus182

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RL piłkarzyki na imprezie :D a to dobre .

Kolego RL zmierza w stronę esportu, są mecze rankingowe gdzie jest mega rywalizacja, spina i ogrom emocji .

Mecze idą w dziesiątki tysięcy.

KAŻDEGO dnia walczysz z przeciwnikiem tu i teraz o każda piłe a nie jakies time attacki  w eventach .

Do tego turnieje, nagrody itd .

Wszystko zależy od tego jakie masz podejście do gry, jak kogoś jara powtarzanie wyścigu 100x to spoko ja w tym czasie moge zagrać 100 meczy w RL z żywymi ludzmi którzy dają z siebie max bo każdy chce awansować do jak najwyższej div i grać z najlepszymi na świecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Od mniej więcej 2 tygodni po rozegraniu paru spotkań w Rocket League pojawia mi się błąd CE-34878-0. Błąd pojawia się tylko w RL, nie zauważyłem go przy graniu w Bloodborne czy Wiedźmina.

Próbowałem już usunięcia gry i pobrania jej na nowo, inicjalizacji z poziomu systemu PS4, ponownego zbudowania bazy danych, a także inicjalizacji PS4 za pomocą pendrive'a. Żadne z powyższych nie rozwiązało mojego problemu, czy ktoś może wie jak można go rozwiązać?

Edytowane przez vertharath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje osoby do trofeum- rozegraj mecz ze znajomym. Z moich zanjomych na PS4 nikt nie ma tego na dysku, a nie chce wymagac od kogos, zeby 40 GB specjalnie sciagal na jeden mecz.

Jeszcze jedna sprawa. Ile mniej wiecej czasu trzeba jezdzic, zeby przejechac te 50 tys. km? Wlaczylem mecz bez przeciwnikow i zalozylem gumke recepturke na pada i juz od ok. 2 godzin jezdzi i trofeum nadal nie ma, a wykazu przejechanych km nie ma w statystykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi zaproszenie wieczorkiem (po 21) - mam RL na dysku, więc mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lord_of_Evil napisał:

Potrzebuje osoby do trofeum- rozegraj mecz ze znajomym. Z moich zanjomych na PS4 nikt nie ma tego na dysku, a nie chce wymagac od kogos, zeby 40 GB specjalnie sciagal na jeden mecz.

Jeszcze jedna sprawa. Ile mniej wiecej czasu trzeba jezdzic, zeby przejechac te 50 tys. km? Wlaczylem mecz bez przeciwnikow i zalozylem gumke recepturke na pada i juz od ok. 2 godzin jezdzi i trofeum nadal nie ma, a wykazu przejechanych km nie ma w statystykach.

Sprawdze, czy mam jeszcze rocket league na dysku. Jak tak, to dam Ci znać wieczorem i zrobimy trofika. Co do przejechanych km, to ciężko powiedzieć, ponieważ ten trofik był swojego czasu trochę zbugowany i wyskakiwał po dość losowej liczbie przejechanych km. Niestety po prostu trzeba jeździć aż wypadnie, nie ma rady innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HarDy napisał:

Wyślij mi zaproszenie wieczorkiem (po 21) - mam RL na dysku, więc mogę pomóc.

Wieczorem zaczynaja sie Mistrzostwa Europy. Chyba, ze w przerwie meczu, ewentualnie teraz jak bys mial chwile czasu i mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Teraz w robocie jestem :-)

Może być w przerwie meczu.

Po prostu jak zobaczysz, że jestem online to ślij invajta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 km przejechane, trofeum wpadlo. Okazuje sie, ze te 50 km trzeba zrobic na jadnym typie opon, moze dlatego ludzie sadza, ze trofeum jest zgliczowane. Z tego co widzialem na filmikach, to to trofeum na poczatku bylo 500 km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie prawda że trzeba zrobić na 1 typie opon, 2 kwestia jest taka że nie naliczało KM w multi

(w sensie że leciały ale nie było widać ile nabiłeś ) teraz juz chyba jest ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch dodał sporo fajnych bajerów, ale jednocześnie zwalił totalnie matchmaking. Jak wcześniej dobierało mi do obu drużyn chłopków na podobnym poziomie, co ja, tak teraz losuje kompletnych randomów z totalnie rozjechanym poziomem skilla. W większości rozegranych meczów wczoraj grałem praktycznie sam bo niemal zawsze dobierało mi dwóch idiotów do składu. To samo było w drużynach przeciwnych - jeden ogarnięty i dwóch głupków. Nie dało się normalnie pograć. Do tego w jednym z meczów chyba się serwer zdupił i wszystkich wywaliło, a gra mimo to uznała, że sobie uciekłem z meczu i wlepiła mi bana na 15 minut. No rewelacja k***a jego mać!

Spróbuję jeszcze dziś coś ugrać, ale jeśli tak to ma wyglądać, to robię sobie dłuższą przerwę od tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa jak trzeba. Po prostu zaczął się nowy sezon poszedł kompletny reset rankedow tak więc wszyscy zostali wrzucenie do 1 wora. Po 10 meczach wyliczy ci div ale i tak z tego co widzę to od niemal samego dołu trzeba się znów przebijać . Tak więc można trafic mega wymiataczy jak i opór nieogarow. Za kilka tygodni wszystko się ułoży i nooby będą grały z noobami itd . 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×