Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie na hardzie sposób na wszystkie moby jest taki sam: najpierw staza; potem strzelanie w kończyny - przeciwnik pada szybciej, a my oszczędzamy amunicję.

BTW w moim odczuciu plasma cutter to najlepsza broń w całej grze i przejście z nią całości na hardzie nie stwarza problemu: po prostu musisz oszczędzać ammo (w sposób opisany wyżej) a nadwyżki kasy ładować w maxowanie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie koncze gre na hard 'dzie, rewelka to malo powiedziane.

staza to swietny pomysl, na wykanczanie przeciwnikow.

zaycznam od rak, co pozwala zaoszczedzic do 44% amunicji.

aktualnie jestem przy bossie :D a nastepnie "nowa gra" na maksymalnym poziome.

zapowiada sie goraco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, przyjaciele - towarzysze!

W celu zdobycia platyny w Dead Space muszę oczywiście przejść poziom Niemożliwy. Postanowiłem też walnąć combo i zaliczyć przejście tylko z Plasma Cutterem. Mam więc pytanie, a mianowicie: czy to małe zapładniające trupy dziadostwo ma jakieś słabe punkty? Pierwszy raz pojawia się w kostnicy. Władowałem w niego cały magazynek, celowałem w skrzydło czy jak to tam nazwać. Jakieś wskazówki dla mnie? miau miau miau

Pozdro!

na tych osobników jest na impossible z plasma cutterem w sumie jedna metoda. Staza + celowanie w "otwór gębowy" (jeżeli są same) / w ten "język" (jeśli przemieniają jakieś zwłoki). W miarę możliwości wykorzystuj elementy otoczenia takie jak butle z gazem (te też staraj się ciskać we wspomniane wcześniej '"części ciała" spowolnionego stazą stwora). Impossible nie jest trudny w tej grze, są 2-3 momenty w których można mieć problemy, ale nie ma rzeczy niemożliwych;) Dead Space to moja pierwsza platynka była :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z maksowaniem inventory? Wczoraj wróciłem do Dead Space i zacząłem grę na Imposible. Wszystko muszę zbierać od nowa i obawiam się że znowu nie dam rady dopakować całości :( Nie ma opcji new game+ ? Odpalamy grę od nowa ale już z zebranymi rzeczami? Ufff może ktoś jeszcze pamięta :whistling:

Do tego planuje zrobić one gun na niemożliwym i pytanie czy komuś się to udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z maksowaniem inventory? Wczoraj wróciłem do Dead Space i zacząłem grę na Imposible. Wszystko muszę zbierać od nowa i obawiam się że znowu nie dam rady dopakować całości :( Nie ma opcji new game+ ? Odpalamy grę od nowa ale już z zebranymi rzeczami? Ufff może ktoś jeszcze pamięta :whistling:

Do tego planuje zrobić one gun na niemożliwym i pytanie czy komuś się to udało ;)

Mnie się udało, ale miałem od kolegi DLC z Tank Suitem i lepszym Plasma Cutterem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało, ale miałem od kolegi DLC z Tank Suitem i lepszym Plasma Cutterem :P

Też Mam wykupione DLC, konkretnie Obsidian Pack, co właściwie one dają? Jakoś w graniu nie widzę szalonej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Mam wykupione DLC, konkretnie Obsidian Pack, co właściwie one dają? Jakoś w graniu nie widzę szalonej różnicy.

Sam nie wiem co to bronie dają, ale chyba rzeczywiście są troche mocniejsze :P No a Tank Suit to jak pancerz czołgu, idziesz z tym jak burza :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Tank Suit to jak pancerz czołgu, idziesz z tym jak burza :D

Tank Suit powiadasz :confused: czyli muszę zajrzeć dziś do sklepiku ;) Mój obsidian suit niewiele się różni od kaleson dziadka, pełno prześwitów i wszystko przez niego przelatuje :sick: :yucky: :rofl: Co do samego plasma cuttera to jestem w drugim chapterze i udało mi się już trzykrotnie zwiększyć na nim obrażenia - jest lepiej. Mogę zabić przeciwnika 4 strzałami a nie jak wcześniej 8 :fool:

BTW Dead space rządzi. To jedna z moich pierwszych gier ukończonych na PS3 (niestety wcześniej na easy). Emocji które serwuje na Imposible ze świecą szukać w innych tytułach :wink:

A może ten Plasma cutter też miałeś jakiś inny? Ja mam ten z obsidian packa i nie widzę różnicy. A wogóle to na 100% można używać plazma cutterów z PSN i mimo to zaliczyć trofeum 'one gun' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...A w ogóle to na 100% można używać plazma cutterów z PSN i mimo to zaliczyć trofeum 'one gun' ?

Można ich używać, trofeum wpadnie - sprawdzone osobiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :thumbsup: To może mi jeszcze odpowiesz w kwestii innego pytania:

... Nie ma opcji new game+ ? Odpalamy grę od nowa ale już z zebranymi rzeczami? Ufff może ktoś jeszcze pamięta ...

Odpaliłem po przejściu Imposible i jadę wszystko od zera. No chyba że jakbym po ukończeniu odpalił jeszcze raz na tym samym poziomie, ale tego nie sprawdzałem. Ktoś wie? Ktokolwiek? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę poszalałem w PsStore :) Kupiłem dwie rzeczy :laugh:

Tank Suit wraz z tank packiem - 14zł

Heavy Damage Plasma Cutter - 10zł

Przy użyciu wzmocnionego plasma cuttera użytkownicy zamiast po 6-8 strzałach padają po 1-2 :blink: Tank suit to faktycznie czołg, sprawdziłem obrażenia z i bez. W zwykłym uniformie przeciwnik wykańczał mnie dwoma ciosami, w tank suitcie mogę przeżyć spokojnie 6 i więcej uderzeń.

To spore ułatwienia, polecam dla osób ze słabszymi nerwami. Swoją drogą świetny patent na wyciąganie kasy od ludzi. Udostępnić płatne cheaty i zbijać na tym kasę, genialne co? W sumie EA zarobiło na mnie dodatkowe 40zł (kupiłem sobie jeszcze obsidian pack za 16 PLN) :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płatne cheaty to Ea są w tym mistrzami :thumbsup:

Płatne upy do Dead Space; płatne upy do Dante's Inferno, Płatny dostęp do wszytskich broni w Medal of Honor...

Ja kupiłem tylko Tank Suit - to i tak ogromne wsparcie przy grze na impossible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Imposible nie jest taki trudny. Mnie najwięcej problemów sprawiły te pierniczone asteroidy... ile faków przy tym poleciało to głowa mała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tomo. To w God of War sobie dałeś rady, a tutaj musisz kupować sprzęt, żeby dać rady :P

Tryb Impossible przeszedłem tylko z użyciem Plasma Cuttera i Laser Cuttera (tego co miny stawiał jako alternatywę).

Najważniejsze to dopakować na maksa Plasma Cutter'a + energię na kombinezonie i stasis, który na tym poziomie jest bardzo przydatny.

Powietrze zupełnie olać, tak samo wszystkie inne bronie olać.

Ważne też jest chodzenie z założonym tylko Plasma Cutterem, bo wtedy leci amunicja tylko do niego. Jeśli mam 4 sloty zapełnione to wtedy leci ammo do wszystkich broni.

Przez co mamy mało do tej najważniejszej broni. Tak jak mówiłem, ja chodziłem tylko z Plasma Cutterem + Laser Cutter bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tomo. To w God of War sobie dałeś rady, a tutaj musisz kupować sprzęt, żeby dać rady :P ...

no comments :blush:

Dzięki za rady ;) wiesz co wróciłem do dead space'a i mam taką frajdę z ogrywania tego tytułu kolejny raz że nie mogłem się powstrzymać od wykupienia większości fajnych gadżetów z PSS. Jest o wiele prościej i mniej stresująco - grając normalnym plasma cutterem cały czas doskwierał mi brak amunicji. Co do slotów na broń to faktycznie masz rację. Mam zapakowany tylko plasma cutter i od zabitych przeciwników otrzymuję wyłącznie amunicję do niego. Niestety w szafkach i skrzyniach leci co popadnie ale przynajmniej mogę to "opylić" w sklepiku i kupować węzły mocy :tongue: Totalnie zapomniałem o dopakowaniu stasis ale i na to przyjdzie pora. Plasma cutter mam dopakowany na fulla a jestem dopiero w 4 chapterze :biggrin:

Aha no i jeszcze coś; tank suit i bronie z heavy dammage pack wyglądają zaje#%Y*#( :thumbsup:

33.jpg

A to na czym na bank zarobi jeszcze EA to Military Pack - nie pamiętam abym go widział w polskim PSS ale na pewno poszukam. Też czadersko wygląda :whistling: Jak widać jestem gadżeciarzem i jarają mnie takie rzeczy ;)

25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem zbroja Military nie wpada za przejście gry? (Pytam bo już wieku minęły odkąd grałem w DS, ale coś mi tak świta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem zbroja Military nie wpada za przejście gry? (Pytam bo już wieku minęły odkąd grałem w DS, ale coś mi tak świta)

Zbroja wpada po przejściu gry , ale jest jeden szczegół .... trzeba mieć jeden wolny slot w ekwipunku.Bo inaczej nie dostaniemy tego schematu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroja wpada po przejściu gry , ale jest jeden szczegół .... trzeba mieć jeden wolny slot w ekwipunku ...

No to już wiem czemu jej nie mam :confused: No cóż, wpadnie po ukończeniu impossible. W sumie to i tak nie planuje się nigdzie kręcić bez 'tank suita' ;) Wczoraj dobiłem do 9 chaptera, w 4 i 8 obawiałem się jak ognia achievementów;

Don't get cocky, kid - Survive the ADS Canon with over 50% Shield strength remaining

Slugger - Kill the Slug Boss with more than 50% Shield strength remaining

Trofea wpadły kolejno za drugim i czwartym podejściem. Pamiętam że jak grałem 1szy raz prawie dwa lata wstecz to nie mogłem nawet przemęczyć tego działka a tutaj 55% pozostało bez większych wysiłków - wyrabiam się :whistling:

I pytanie o pucharek Legend Teller - Zdobądź 150 dzienników, bardzo skrupulatnie zwiedzam USG Ishimure i prawdopodobnie nic nie omijam. Pytanie czy ten trofek jest upierdliwy? Ktośkolwiek miał z nim jakieś przeboje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie o pucharek Legend Teller - Zdobądź 150 dzienników, bardzo skrupulatnie zwiedzam USG Ishimure i prawdopodobnie nic nie omijam. Pytanie czy ten trofek jest upierdliwy? Ktośkolwiek miał z nim jakieś przeboje?

Spokojnie Ci wpadnie ten puchar, dzienniki nie są poukrywane - jak np w Bioshocku, zawsze leżą na wierzchu. Poza tym o ile dobrze pamiętam to jest ich chyba nawet więcej niż wymagane 150. Nic się nie bój :)<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko miałeś rację :thumbsup: 150 Logs wpadło przy starcie wahadłowca w 11 chapterze. Platyna również zaliczona :biggrin: Do wymaksowania broni musiałem na New game+ doczłapać się do 10 poziomu. Odradzam robienie wszystkich upgrade'ów na imposible - za dużo się traci amunicji, apteczek i stazy - nie można sprzedawać a przez to zbyt szybko zbierać kasy - maskara ;) Ale gra jest tak przyjemna że bez stresów mogłem ją przechodzić kolejny raz :P

Kilka potwierdzonych "ułatwień" dla potomnych:

:psbutton: Można stosować plasma cuttery kupione w PSS i mimo to zaliczyć puchar 'one gun'

:psbutton: Można stosować mocniejsze uniformy z PSS i zaliczyć pucharek za przejście poziomu niemożliwy

:psbutton: Można ulepszać bronie z dodatkowych packów i mimo to zaliczyć pucharek za 100% ulepszeń

:psbutton: Przy zbieraniu pieniędzy proponuję w ekwipunku broń podstawową i coś co w polskiej wersji nazwano "laser stykowy" będziemy dostawać amunicję głównie do tych dwóch. Jeden nabój do lasera kosztuje w sklepiu 1k, zebrane 10 to możliwość wymiany na 1 krążek mocy.

I jak to zwykle bywa pytanko: Na new game+ mam przy save'ach napis: Runda 2. Czy jak ukończę to mogę grać np Rundę 3 i kolejny raz przechodzić grę już z pełnym wymaksowanym ekwipunkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam do Was pytanie o polską wersję gry. Czy można ustawić audio i napisy angielskie czy może napisy zawsze są polskie?

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem DS i gra jest rewelacyjna. Najbardziej straszył mnie ten Nekromorf którego nie idzie zabić z broni. :biggrin: A zakończenie po prostu miażdży. Ukończyłem grę na średnim i zdobyłem trofeum One Gun. Niedługo zagram sobie na Niemożliwym i dobije pozostałe puchary. A czy komuś się tutaj udało i czy w ogóle jest możliwe ulepszenie wszystkich broni na Niemożliwym bez kupowania dodatków z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×