Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

@NewNickPL: No już nie przesadzaj - mnie wystarczyło dwukrotne przejście gry, żeby zaliczyć platynę... Wystarczy stosować się do "poleceń" ich osiągnięcia.

Tak, jak wspomniał Patricko - sprzedawaj amunicję i apteczki a miotacza ognia (też nie jestem jego zwolennikiem) używaj tylko w ostateczności, a platynę masz w kieszeni. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a jak już masz "Don't get cocky kid" to nie masz co sie martwić :P A strzelnica i koszykówka w grawitacji jest też prosta( O ile to masz:biggrin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam 91 %trophy i przeszedłem gre 5 razy bo była dobra niestety na najwyższym przeszedłem do o ile pamietam -poziomu 5 i dupa zjadła mnie nuda)-: obawiam sie ze zanim siąde do gry (już z 1miesiąc nie gram w nią albo lepiej)to bedzie ciężko w twarzbiggrin.gif no ale moja wina mogłem sie nie podniecac tak gra(-; pozdro dla dead space-maniakówbiggrin.gif swoją droga ciekawe co będzie w dwójce skoro jedynka koniec była tragiczna dla niego(-: myśle,że kolo poradził sobie ze swą zmutowaną laską... szczerze to chyba każdy podskoczył na foteliku w ostatnim filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, przepraszam wszystkich - korekta. Platynę zdobyłem w 3 podejściach...:/

Ale mimo wszystko nie ma to jak przejście najtrudniejszego poziomu trudności tylko z Plasma Cutter-em...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na niemożliwym poziomie trudności, jestem już pod koniec 11 rozdziału, myślałem, że będzie bardziej niemożliwy. Mam tylko z broni przecinak plazmowy, węzła mocy inwestuje w zdrowie oraz stasis bo bez niego jest bardzo ciężko. Ogólnie gra jest bardzo dobra, przechodzę już ją trzeci raz i mi się nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem przygodę z DS na medium (3 chapter); zamierzam przejść tylko przecinakiem. Co tu dużo mówić, klimat jest niezły, gram sposobem "byle do save pointa" bo te odgłosy (dźwięk5.1) zdrowo deprymują:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Środek nocy, ciemno jak w d... , porządne głośniki, klimat Dead Space i naprawdę można nieraz podskoczyć na fotelu.

Nawet jak grałem już któryś raz z rzędu to mimo tego podskakiwałem ze strachu czasami.

Naprawdę gierka jest świetna i już nie mogę się doczekać drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Środek nocy, ciemno jak w d... , porządne głośniki, klimat Dead Space i naprawdę można nieraz podskoczyć na fotelu.

Nawet jak grałem już któryś raz z rzędu to mimo tego podskakiwałem ze strachu czasami.

Naprawdę gierka jest świetna i już nie mogę się doczekać drugiej części.

Ja dodam od siebie, że jak miałem poważny kryzys (mało amunicji, brak apteczek) na dodatek byli wrogowie oraz grałem na najwyższym poziomie trudności, dodam jeszcze, że grałem w nocy. Normalnie tętno miałem ogromne a ręce długo po skończonej grze mi się telepały. Wbiłem platynę, gra świetna. Czekam na dwójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po 45-minutowej dawce DS, tyle jednorazowo wystarczy:)

Pytanie: czy warto power nody ładować w Kinesis? Cholernie trudno je zdobyć a wydaje mi się, że chyba lepiej robić upgrade Riga i przecinaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po 45-minutowej dawce DS, tyle jednorazowo wystarczy:)

Pytanie: czy warto power nody ładować w Kinesis? Cholernie trudno je zdobyć a wydaje mi się, że chyba lepiej robić upgrade Riga i przecinaka.

Najlepiej inwestować w życie, przecinak oraz spowolnienie, bez tego nie można przeżyć na poziomie trudności niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej inwestować w życie, przecinak oraz spowolnienie, bez tego nie można przeżyć na poziomie trudności niemożliwy.

przychylam się, SPOWOLNIENIE - najważniejsze, trenuj częste korzystanie z tej mozliwosci, na poziomie niemozliwy jest to wręcz konieczne, jesli korzystarz z dlc to kup na poziom niemozliwy kombiezon bodajrze czołgowy - nieocenionythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychylam się, SPOWOLNIENIE - najważniejsze, trenuj częste korzystanie z tej mozliwosci, na poziomie niemozliwy jest to wręcz konieczne, jesli korzystarz z dlc to kup na poziom niemozliwy kombiezon bodajrze czołgowy - nieocenionythumbsup.gif

Niestety nie miałem okazji z korzystania DLC (brak karty kredytowej, gdyby były karty doładowujące konto to bym się strasznie cieszył i na pewno kupił). Co do spowolnienia najgorsze jest to, że nie zawsze trafię się wiązką w przeciwnika. W ostatnim rozdziale ta moc po prostu mnie ratowała, grę jeszcze przejdę raz, ale kiedy będę miał telewizor HD:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę rzucić okiem na te DLC, chociaż z drugiej strony - płacić żeby ułatwiać sobie grę...

Zgodnie z Waszymi sugestiami rozwijam Rig, Stasis i przecinak. Na razie nie korzystam ze Stasis zbyt często, daje radę wykończyć 2-3 morfów na raz bez niego, przy większej ilości robi się nieciekawie i muszę rzucać "chmurkę", wkurza mnie tylko że trzeba naprawdę dobrze przycelować.

Grę na pewno kiedyś przejdę po raz drugi, będę miał zabawę z tym dodatkowym uzbrojeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę rzucić okiem na te DLC, chociaż z drugiej strony - płacić żeby ułatwiać sobie grę...

Zgodnie z Waszymi sugestiami rozwijam Rig, Stasis i przecinak. Na razie nie korzystam ze Stasis zbyt często, daje radę wykończyć 2-3 morfów na raz bez niego, przy większej ilości robi się nieciekawie i muszę rzucać "chmurkę", wkurza mnie tylko że trzeba naprawdę dobrze przycelować.

Grę na pewno kiedyś przejdę po raz drugi, będę miał zabawę z tym dodatkowym uzbrojeniem.

Co do RIG'a, pakuj tyko w zdrowie. Gra została tak wyważona, że bez ulepszenia zbiorników z tlenem dasz sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę rzucić okiem na te DLC, chociaż z drugiej strony - płacić żeby ułatwiać sobie grę...

Zgodnie z Waszymi sugestiami rozwijam Rig, Stasis i przecinak. Na razie nie korzystam ze Stasis zbyt często, daje radę wykończyć 2-3 morfów na raz bez niego, przy większej ilości robi się nieciekawie i muszę rzucać "chmurkę", wkurza mnie tylko że trzeba naprawdę dobrze przycelować.

Grę na pewno kiedyś przejdę po raz drugi, będę miał zabawę z tym dodatkowym uzbrojeniem.

jesli dobrze pamietam to kombinezony z gry nawet po maksymalnym upgradeowaniu uzyskiwały ok 20 procent ochrony, a ten kombinezon z dlc tank czy jakoś tak uzyskuje chyba 80 % ochrony, także jest olbrzymia różnica, a po przejsciu czterokrotnym na niższych poziomach (bez używania dodatków z dlc) już naprawde sie nie chce powtarzaćbiggrin.gif, no i kombinezon mimo wszystko nie załatwia wszystkiego i tak trzeba się pomęczyć. Widziałem że jakis czas temu te dodatki były za 10pln za sztukę - jakaś promocja chyba. Teraz nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey!

widzę że temat dead space umarł!!!! to ja z innej beczki:).....wróciłem do gry w DS i odkrywam to coraz nowsze rzeczy.....dużo jest niewyjaśnionych sytuacji w DS i niejasnych. Rozszyfrował ktoś co oznaczają symbole pisane na ścianach w niektórych miejscach....Wiem wiem brzmie jak potłuczony ale w chapterze 1 na podłodze w korytarzu jest napisany i lekko rozmazany alfabet obcych i odpowiednie litery i cyfry w naszym języku:) czytając np według tego klucza napisy na ścianach! np.chapter 6 na migotającym neonie jest kodeks obcych......nierozszyfrowałem ale jak za 3 razem dojdę tam to się pobawię!!!poza tym obok tego alfabetu jest napisane:DON'T BELIEVE THEIR LIES.....BLBLBA generalnie żeby przetłumaczyć i coś wyjdzie! tak chciałem zahaczyć bo mi gra się zajebiście podoba! jak rozszyfruje a z anglika ciężko mi się trochę domyślać to dam znać!

Pozdrawiammoje psnid Balisard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Żeby odblokować impossible musisz przejść na normalu 

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema zaczolem znowu DS po dluzszej przerwie i zapomnialem sterowania moze mi ktos powiedziec jak robilo sie to kreske na podlodze ktora wskazywala droge pozdro i z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po naciśnięciu którejś z gałek, albo może select, też nie pamiętam.

Ale to tak ciężko ponaciskać i zobaczyć? Masz zaledwie kilka tych przycisków na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie Dead Space na PS3 za 79 zł ^^ Naprawdę niezła gra. Kiedyś jak byłem u kumpla i pokazywał mi tą grę to bywały momenty gdzie podskakiwałem ze strachu xDD Wówczas akurat jakoś nie mogłem zmotywować się do kupna tej gry - Zwłaszcza że wtedy miałem w planach inne pozycje na liście X3 Jednak teraz jestem bardzo zadowolony że posiadam tą grę ^^ Wyśmienita pozycja EA - chyba jedna z najlepszych pozycji dla dojrzałych graczy na konsole PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie Dead Space na PS3 za 79 zł ^^ Naprawdę niezła gra. Kiedyś jak byłem u kumpla i pokazywał mi tą grę to bywały momenty gdzie podskakiwałem ze strachu xDD Wówczas akurat jakoś nie mogłem zmotywować się do kupna tej gry - Zwłaszcza że wtedy miałem w planach inne pozycje na liście X3 Jednak teraz jestem bardzo zadowolony że posiadam tą grę ^^ Wyśmienita pozycja EA - chyba jedna z najlepszych pozycji dla dojrzałych graczy na konsole PS3 :)

Zgadzam się z Tobą całkowicie :) Właśnie przechodzę grę po raz czwarty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Tak więc już wiem jakie gry na PS3 są moimi ulubionymi pozycjami. Myślałem że najbardziej przeze mnie uwielbianą grą jest wyłącznie God of War III na PS3. Jednak Dead Space wchodzi na pierwszej miejsce na równi z GoW. Dawno nie grałem w tak porządną grę. Normalnie nie przepadam za survival horror, siedzę przeważnie w Slasherach i bijatykach. No MGSach xDDD Ale Dead Space to po prostu Arcydzieło - każdy posiadacz konsoli nie żałowałby przejścia tej gry chodź raz. Po prostu pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3 *___* Ta gra ma wszystko ja trzeba. Odpowiedni klimat, Odpowiednią fabułę, Odpowiednią ilość broni, Odpowiednią ilość bossów i odpowiedni czas grania. Krótko mówiąc dopracowana gra. Straszydło jest to porządne, bo bywają momenty kiedy można podskoczyć. 

Dead_Space__Issacs_A_Bitch_by_Cyberdemon6030.jpg

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dead Space od premiery sie czaiłem, kumpel przeszedl z 5 razy i mówił że wypas i że sie często bał(a on się żadko boi w horrorach :P) Ale we wtorek mam zamiar wypożyczy sobie tą gierkę na tydzień lub dwa i przejśc, ale myślę że będzie ciężko bo nielubie się bac w horrorach xDDD

P.S.

Jakieś porady na sam start ? Czego unikac, w co ładowac itd ?

Edytowane przez Tomo
Moja rada: słownik ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×