Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Bejnar jak się sprężysz to wystarczą 3 przejścia. Jak się znudzi to odpocznij od niej chwile bo w sumie szkoda takiej łatwej i przyjemnej platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodna dorwałem ja dwa dni temu i tak pogrywam

właśnie zaczynam etap 5 wyczytałem ze jest tam jakiś stworek

którego nie można zabić bo się odnawia :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna poczeka, dziś Silent Hill'a kupiłem, kolejne godz. grania ;)

Gierka miodna dorwałem ja dwa dni temu i tak pogrywam

właśnie zaczynam etap 5 wyczytałem ze jest tam jakiś stworek

którego nie można zabić bo się odnawia :o

Zgadza się za pierwszym razem go nie zabijesz, ale bez problemów powinieneś od niego uciec. Ładuj go po nagach wtedy jest już praktycznie nie szkodliwy i trochę potrwa zanim mu odrosną.

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka 9 poziom :P gra się super polecam :thumbsup:

naprawdę wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod względem grafiki i fabuły bardzo fajna. Klimat fajny przez 1h potem zaczyna już się człowiek przyzwyczajać. Grałem w nią z dwoma kumplami, kumpel był tak przerażony że nie chciał nawet pada tknąć. Mnie tak naprawdę to jeden moment zaskoczył i przestraszył mianowicie pierwszy atak potwora potem luz. :D i na dodatek strasznie krótkie z 8-9h grania. Ale byłem pod wrażeniem gry. jak dla mnie to ocena dla gry 5/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma swój klimat typowy Horror a nie strzelanka jak RE5 :sick:

gierka z tego co pamiętam miała dość dobre oceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko skonczyłem na normalu DS no i chciałbym pograc na easy z moim ekwipunkiem i ulepszonymi gunami idzie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej ze swoim sprzętem możesz grać tylko na tym samym poziomie zaczynając od załadowania save'a "CLEARED GAME".

I to Ci radzę. Poziom Normal jest bardzo prosty i nie wiem po co grać na Easy, tym bardziej, że masz już cały sprzęt.

Szkoda czasu znowu na zbieranie wszystkiego od nowa. Poświęcisz ten czas na przejście "Impossible" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej ze swoim sprzętem możesz grać tylko na tym samym poziomie zaczynając od załadowania save'a "CLEARED GAME".

I to Ci radzę. Poziom Normal jest bardzo prosty i nie wiem po co grać na Easy, tym bardziej, że masz już cały sprzęt.

Szkoda czasu znowu na zbieranie wszystkiego od nowa. Poświęcisz ten czas na przejście "Impossible" smile.gif

ten poziom to napewno masakra w cholere nie wiem czy podchodzic ...bardzo ciezko jest?bez zbroi i niczego od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak ciezko jakby sie moglo wydawac, aczkolwiek spacerek po parku tez to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak na normalu ulepszyłem na maxa kombinezon +spowalniacz + telekineza i podstawową broń to żeby dostać trofeum za maxymalne ulepszenie wszystkich muszę ulepszyć 6 broni czy od nowa wszystko jeżeli przechodzę na najwyższym poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak na normalu ulepszyłem na maxa kombinezon +spowalniacz + telekineza i podstawową broń to żeby dostać trofeum za maxymalne ulepszenie wszystkich muszę ulepszyć 6 broni czy od nowa wszystko jeżeli przechodzę na najwyższym poziomie trudności?

Od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowa

A jak sprzedam ta ulepszoną bron to nadal będzie się liczyć, że ja ulepszyłem, czy ulepszone bronie muszę mieć zawsze ze sobą ew. w sejfie? Bo ulepszyłem piłę plazmową na maxa i sprzedałem ją żeby mieć kasę na nowe ulepszenia, i muszę ulepszyć ją od nowa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprzedam ta ulepszoną bron to nadal będzie się liczyć, że ja ulepszyłem, czy ulepszone bronie muszę mieć zawsze ze sobą ew. w sejfie? Bo ulepszyłem piłę plazmową na maxa i sprzedałem ją żeby mieć kasę na nowe ulepszenia, i muszę ulepszyć ją od nowa czy nie?

Wiesz co...tego dokładnie nie wiem, bo jeszcze nie mam tego trofeum. W RE5 sprzedawałem i ulepszałem i wpadło, ale to nie ta sama gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co...tego dokładnie nie wiem, bo jeszcze nie mam tego trofeum. W RE5 sprzedawałem i ulepszałem i wpadło, ale to nie ta sama gra.

To chyba wyleczę się z hunterstwa, o ile Bioshocka 3. raz przechodziłem z bananem na mordzie to Dead Space 2 raz przechodzę i nudzi mnie już, oraz denerwuje mała ilością amunicji;/ Jesli potwierdzi się najgorszy scenariusz, czyli nie mogę sprzedawać, to będę musiał przechodzić 4 razy grę albo dwa razy na najwyższym poziomie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wyleczę się z hunterstwa, o ile Bioshocka 3. raz przechodziłem z bananem na mordzie to Dead Space 2 raz przechodzę i nudzi mnie już, oraz denerwuje mała ilością amunicji;/ Jesli potwierdzi się najgorszy scenariusz, czyli nie mogę sprzedawać, to będę musiał przechodzić 4 razy grę albo dwa razy na najwyższym poziomie ...

Inwestuj tylko w amunicję dla jednej broni i kupuj węzły w sklepie. Nie jest aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj tylko w amunicję dla jednej broni i kupuj węzły w sklepie. Nie jest aż tak źle.

A wiesz może czy nagroda za przejście gry jest zawsze taka sama? Na normalu było to 10 węzłów i 50000 kredytu, czy na najwyższym nagroda będzie wyższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może czy nagroda za przejście gry jest zawsze taka sama? Na normalu było to 10 węzłów i 50000 kredytu, czy na najwyższym nagroda będzie wyższa?

chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak.

Zadałem 2 pytania a odpowiedziałeś na jedno, bo tak w obu nie oznacza tego samego :D Na które pytanie odpowiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem 2 pytania a odpowiedziałeś na jedno, bo tak w obu nie oznacza tego samego :D Na które pytanie odpowiedziałeś?

ajaj fakt, jesli na wyzszym sie podniesie, to na najwyzszym automatycznie tez, w wielu grach tak jest, np MGS4/RE5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajaj fakt, jesli na wyzszym sie podniesie, to na najwyzszym automatycznie tez, w wielu grach tak jest, np MGS4/RE5

Właśnie nie wiem czy się podwyższa nagroda, okaże się jak przejdę lub jak ktoś kto przeszedł na najwyższym się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajesz większej nagrody. Za przejście gry na każdym poziomie jest po prostu to samo.

Od Easy po Impossible.

Jedynie trofeum dostajesz za przejście na najtrudniejszym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajesz większej nagrody. Za przejście gry na każdym poziomie jest po prostu to samo.

Od Easy po Impossible.

Jedynie trofeum dostajesz za przejście na najtrudniejszym poziomie.

No to lipa, będę musiał przejść grę 3 raz... A może wiesz jak to jest z broniami, jak ulepszę jedną na maxa, to mogę ją sprzedać, żeby mieć kredyty na częściowy update innej broni, czy nie mogę sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedasz ulepszoną broń to potem jak ją kupisz znowu będziesz musiał ją ulepszać od nowa.

A jak chcesz zrobić trofeum na maksymalne dopakowanie broni to musisz mieć wszystko ze sobą, albo w sejfie.

Nie możesz sprzedawać bo Ci nie zaliczy. A jak Ci zależy tylko na kasie, to sprzedawaj apteczki/nadmiar naboi, itd.

Broni nigdy nie sprzedawałem, bo to za bardzo sensu nie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedasz ulepszoną broń to potem jak ją kupisz znowu będziesz musiał ją ulepszać od nowa.

A jak chcesz zrobić trofeum na maksymalne dopakowanie broni to musisz mieć wszystko ze sobą, albo w sejfie.

Nie możesz sprzedawać bo Ci nie zaliczy. A jak Ci zależy tylko na kasie, to sprzedawaj apteczki/nadmiar naboi, itd.

Broni nigdy nie sprzedawałem, bo to za bardzo sensu nie miało.

No wiesz, dla mnie miotacz płomieni jest bezużyteczny, np: ulepszyłem 3 bronie i sprzedałem je, czyli jestem w czarnej dupie, żeby mieć platynę muszę przejść grę 4 razy... :fool:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×