Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Żelazny klimat, dźwięk na kinie daje rade, momentami można się przestraszyć. Jedynka była bardzo dobra. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelazny klimat, dźwięk na kinie daje rade, momentami można się przestraszyć. Jedynka była bardzo dobra. :)

Dokładnie - udźwiękowienie w tej grze naprawdę robi kapitalne wrażenie. Zresztą to jedno z fajniejszych nowych IP ostatnich lat i w zasadzie jedyne moje zarzuty wobec tej produkcji to dosyć słaba końcówka - przydałoby się to rozegrać bardziej hmm "schizowo" no i straszenie za połową gry przestaje powoli straszyć, ale to chyba troche nie do uniknięcia - nie lada wyczynem byłoby utrzymać taką atmosferę do końca gry . Przy jedynce bawiłem się znakomicie i chyba powoli zbliża się czas na 2jkę. Ciut szkoda że to podobnie jak w przypadku Bioshocka 2, taka powtórka z rozrywki w ulepszonym wydaniu, ale z drugiej strony jeśli tylko trójka okaże się tym dla serii na co zapowiada się Inifinite dla uniwersum Bioshock, to będę w pełni ukontentowany. Niesamowicie podoba mi się idea osadzenia gry na jakiejś śnieżnej planecie - po błądzeniu po omacku w mroku mielibyśmy oślepiającą biel - to jeszcze bardziej podkreślałoby "Thingowy" klimat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy temat na tym forum i jestem trochę zielony no dobra to czy polecacie mi dead space 69 zł jak teraz za pierwszą cześć myślę ze niezbyt wygórowana cena ale jestem ciekaw waszych opinii :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się , część druga nówka kosztuję parę złotych więcej, szukaj innych ofert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic dead space 1, zastanawiam sie czy istnieje jakis sensowny pack ze wszystkimi dodatkami? dlamnie ps store z ich opisami jest totalnie nieprzejrzyste. jakies rady? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem DS (wstyd się przyznać, ale lepiej późno niż wcale) i gra dobra, aczkolwiek dla mnie żadna rewelacja. Porządny klimacik, świetna fabuła, lecz gra przestraszyła mnie tylko na początku i to zaledwie 2 razy. Przyjemnie się grało, genialna mechanika gry, wyborne pukawki, ale znów wkradła się monotonia no i przewidywalność. Koniec gry woła o pomstę do nieba - ostatni boss to jakaś porażka (poziom trudności absurdalnie prosty i stwór raczej się w mojej pamięci nie zapisze). Wydaje mi się, że gierka miała ogromny potencjał ale nie do końca go wykorzystano. Trzeba też wspomnieć o przyzwoicie zrobionych lokacjach, klimatycznych, mrocznych, zdecydowanie na plus. Dwójkę pewnie też zaliczę, jak tylko się znajdzie czas. Podsumowując - gra dobra, po prostu, od siebie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem DS (wstyd się przyznać, ale lepiej późno niż wcale) i gra dobra, aczkolwiek dla mnie żadna rewelacja. Porządny klimacik, świetna fabuła, lecz gra przestraszyła mnie tylko na początku i to zaledwie 2 razy. Przyjemnie się grało, genialna mechanika gry, wyborne pukawki, ale znów wkradła się monotonia no i przewidywalność. Koniec gry woła o pomstę do nieba - ostatni boss to jakaś porażka (poziom trudności absurdalnie prosty i stwór raczej się w mojej pamięci nie zapisze). Wydaje mi się, że gierka miała ogromny potencjał ale nie do końca go wykorzystano. Trzeba też wspomnieć o przyzwoicie zrobionych lokacjach, klimatycznych, mrocznych, zdecydowanie na plus. Dwójkę pewnie też zaliczę, jak tylko się znajdzie czas. Podsumowując - gra dobra, po prostu, od siebie polecam.

Przestraszysz się jak zagrasz na najwyższym poziomie trudności gdzie z pulsującą pikawką będziesz uciekał przed hordą obcych mając 2 pociski w magazynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do tych co zrobili Platyne w tej grze.

Uczonczylem gre na sopniu Trudnym z nadzieja iz to bedzie ostatnie przejscie gry by zdobyc platyne ale niestety odblokowal mi sie jeszcze stopien trudnosci niemozliwy :/ Zeby ulatwic sobie zycie to jakie DLC polecacie do wykupienia ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytać się nie chce? Na tej stronie,piąty post od góry masz wyjaśnione co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy gra z Uk bez znaczka pl na okładce ma polskie napisy do ustawienia?

Słyszałem dwie różne opinie,może ktoś z was wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na Amazonie i mam polskie napisy. Sam byłem w szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem swoje pierwsze podejscie, na hardzie. Zajelo mi to 17 godzin. Byly takie momenty ktore powtarzalem wielokrotnie, czasem zmuszony bylem uciekac .. Ale klimat swietny. Moze nie jest to idealna gra, czasem jej trudnosc polega na zamknieciu nam drogi i wpuszczenie duzej ilosci przeciwnikow ale .. gralo sie swietnie.

Ale przechodzic to jeszcze raz - to bylaby chyba ostatnia rzecz o ktorej marze. Moze za jakies 10 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy rozdział gry zajmuje ponad godzinę.

Czy każdy następny ma podobną długość czy są one później krótsze?

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rozdział gry zajmuje ponad godzinę.

Czy każdy następny ma podobną długość czy są one później krótsze?

Przeciez to zalezy od trudnosci i twojego podejscia do gry .. Niektore moga sie wydluzyc specjalnymi momentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No zobaczymy jak to pójdzie :D

Klimat z gry wieczorem jest mega.

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zeby grac w to w dzien .. Az tak starsznie znowu nie jest, to nie Silent Hill 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy proponowany właśnie pakiet: Dead Space Super Bundle to gra+pakiet czy tylko dodatki bez gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 takie same posty w 3 osobnych dzialach.

 

Skoro Bundle to gra + dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie Dead Space. Dostałem pare węzłów mocy, kombinezon i kasę. Zacząłem na najwyższym poziomie i nie mam tych dodatków. Pytanie czy na najwyższym poziomie ich nie uświadczę i co z postępem gry z poprzedniego razu, też wszystko od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby mieć te dodatki musisz zagrać na tym samym poziomie co przeszedłeś grę czyli w menu gry dajesz load game i grasz od nowa ze wszystkimi dodatkami które otrzymałeś, niestety w Dead Space nie ma New Game+. Zaczynając na hard zaczynasz od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ratuje Cie tylko płatne DLC (Tank Pack). Na hardcore czy jak to się tam nazywa zaczynasz od zera. Nie ma tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że zakupiłem ok. 2 miechy temu grę + wszystkie dodatki jakie wyszły do Dead Space (wsio za 60zł) także fajnie. Macie jakieś rady, które z tych broni i kombinezonów z DLC byłyby najlepsze lub ogólnie, które zestawienie broni jest optymalne na najwyższy poziom gry?

Edytowane przez SirCamilio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci wyżej, że Tank Pack to najlepsza opcja. Przynajmniej z armoru bo redukuje 60% obrażeń. Ja lubiałem grać miotaczem ognia na krótki dystans. Twoja wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach trudności bardzo przydatny jest Ripper (ostrze) ze względu na oszczędność amunicji - przy odrobinie wprawy jednym ostrzem da się poćwiartować całą czeredę nekromorfów, a i pancerni niemilcy padają przy odpowiedniej aplikacji 2-3 ostrzy. 

 

Inwestowałbym przy nim w dmg i czas cięcia - reszta ulepszeń ma przy tej broni trzeciorzędne znaczenie.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×