Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Nie linkujemy do Allegro...

Poza tym juz go dociągam, jakieś 20mb mi zostało Widziałem urywki, raczej toto nie ma wzięcia jak gra i klimat wydaje mi sie przekoloryzowali, ale da się looknąć!

z torrencika ciągniesz ? tak jak pisałem nie opłaca się kupować ale jako wprowadzenie do gry jest fajne , i pokrywa się oczywiście z tym co się w grze dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z torrencika ciągniesz ? tak jak pisałem nie opłaca się kupować ale jako wprowadzenie do gry jest fajne , i pokrywa się oczywiście z tym co się w grze dzieje

Oficjalnie to nie ssam... A nie oficjalnie to osioł się pocił kilka godzin i mam

A zaraz se obejrzę, gdy moja zona będzie oglądała tańce!

EDIT------------------------------------

No fakt, obejrzałem filmik i muszę przyznać, że jest to uzupełnienie do gry które zalecam obejrzeć zanim się zacznie grać! Widać później co jak i dlaczego dokładniej niż przechodząc samą grę!

Gra i film to bardzo dobre uzupełnienie fabuły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który poziom trudnosci polecacie na starcie, aby skonczyc gre pierwszy raz? Bede robil trofea,ale chce sie przede wszystkim skupic na fabule, rozgrywce. Nie chce leciec przez gre jak kupa przez jelita gęsi, tylko rozkoszwac sie. Pozniej chce porobic trofea typu przejsc gre z jedna giwera itd. Jaka kombinacja poziomow trudnosci zeby nie przechodzic gry 8 razy? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który poziom trudnosci polecacie na starcie, aby skonczyc gre pierwszy raz? Bede robil trofea,ale chce sie przede wszystkim skupic na fabule, rozgrywce. Nie chce leciec przez gre jak kupa przez jelita gęsi, tylko rozkoszwac sie. Pozniej chce porobic trofea typu przejsc gre z jedna giwera itd. Jaka kombinacja poziomow trudnosci zeby nie przechodzic gry 8 razy? pozdro

Moim zdaniem na początek weź easy, przejdź z Plasma Cuter i zlapiesz trofik za jedną broń! Upgraduj ja na maxa to Ci wystarczy do końca, ja używałem wyłącznie Plasma Cuter i (nie pamiętam nazwy) maszynówki!

Poza tym, na początku czuje się napięcie, więc zanim zaczniesz trzepać grę dla trofików warto zrobić ją dla fabuły, poza tym ja grając na easy wcale nie latałem za trofeami a wpadło mi ponad 40%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomisior dla ciebie to musi byc ultra easy tak sie mnie wydaje wiec szukaj kodow na necie hie hie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomisior dla ciebie to musi byc ultra easy tak sie mnie wydaje wiec szukaj kodow na necie hie hie pozdrawiam

A po czym kolega wnioskuje i stwierdza że obywatel tomisior musi mieć ultra, mega easy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo z kolega Blazejem sie znamy i robi mi reklame nie no w pewnych grach na crushing sobie radze i hardach ale nie bede offtopowal, przepraszam

Dzieki za Hades za rade, tak pewnie zrobie. Cholera czekam na listonosza jak na szpilkach a tego jeszcze nie ma:/ jutro mam wolne wiec jak tylko dostane paczuszke to szykuje sie piekna noc jak tylko zagram to napisze pierwsze wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy poza tym że Peng Treasure jest potrzebne do Trofea, to do czegoś jeszcze w grze sie przydaje? Mogłem to sprzedać za 30.000 ale odpuściłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, czy poza tym że Peng Treasure jest potrzebne do Trofea, to do czegoś jeszcze w grze sie przydaje? Mogłem to sprzedać za 30.000 ale odpuściłem...

nie,tylko trofeum.potem smialo mozna sprzedac.itak jest za kazdym razem w tym miejscu,za kazdym podejsciem mozna ja wymienic na kredytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którą broń radzicie odstawić do sejfu? Nie mogę się zdecydować . Ciężko mi stwierdzić która jest najsłabsza jeśli chodzi o zadawane obrażenia. Do bani jest na 100% karabin pulsacyjny-słabo ciacha Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie którą broń radzicie odstawić do sejfu? Nie mogę się zdecydować . Ciężko mi stwierdzić która jest najsłabsza jeśli chodzi o zadawane obrażenia. Do bani jest na 100% karabin pulsacyjny-słabo ciacha Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdro!

Proponuję miotacz płomieni! Sporo trzeba aby spalił jakąś mielonkę co wyskoczy zza ściany i jakoś nie leży w dłoniach fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję miotacz płomieni! Sporo trzeba aby spalił jakąś mielonkę co wyskoczy zza ściany i jakoś nie leży w dłoniach fajnie

Powiem Ci chyba dobrze mówisz, ja go w sumie używałem tylko na te małe robaczki. Wywale go Ale i tak nic nie zastąpi 'Rozpruwacza' dobrze kroi nawet te co się regenerują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnosnie paru trofeow w tej NIESAAAMOWITEJ gierce. Caly sie jeszcze trzese po pierwszych wrazeniach hehe. Jak jest z trofeami, jak w unchartedzie? Ze mozna cos zrobic , wgrac sejva itd? Bo probowalem zlurkerami, tymi malymi gnojami. Zrzucilem 3, wgralem sejva , i tak pare razy i nie trofy nie wskoczylo :/ tez jak wyglada sprawa z odrabywaniem konczyn? Gra zapamietuje ile sie ich urwalo przez cala gre? Trzeba to zrobic za jednym podejsciem na danym poziomie trudnosci? Czy to przelazi na kolejne? Na hardo, i ultra hard??? Bede b. wdzieczny za odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko odnosnie paru trofeow w tej NIESAAAMOWITEJ gierce.[...]

Ja bym Ci pomógł gdybym nie sprzedał gry po pierwszym przejściu A tak to nie wiem... wiem natomiast że w DS podczas pierwszego grania wpadło mi ponad 40% trofików za nic! Nie grałem dla trofeów, a mam jak wspomniałem ponad 40%!

Ciekawi mnie jedno, czy właśnie idąc na nowo z save'a kończącego statystyki się utrzymują jak w Uncharted, gdzie powiedzmy że walniemy 20 mielonek i po raz drugi grając zrobimy 10 kolejnym i mamy trofik!? Oraz, czy małe gówienka co wyłażą z grubasów jak się im rozpruje brzuch, liczą się jako jedno 'ciało' czy każda pokraka to nowy punkt po zabiciu?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Hadesie to samo mnie nurtuje :/ i troszke mnie przeraza odrywanie 1000 konczyn masakruej kazde cialo ile sie da, itd. Ale gdyby ktos napisla czy gra to zapamietuje bylbym b. wdzieczny. Narazie grma dla fabuly i robie tylko to co jestw miare normalne do zrobienia. Dawno nie gralem w tak niesamowita gre. Wiem Hades ze Tobie nie podeszla ale jak dla mnioe bomba. Po pierwszych poczatkowych 10 minutach gry serce walilo mi jak mlot grafika swietna, a muzyka...tworcy horrorow powinni brac z niej przyklad. Oscar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Wiem Hades ze Tobie nie podeszla ale jak dla mnioe bomba. Po pierwszych poczatkowych 10 minutach gry serce walilo mi jak mlot grafika swietna, a muzyka...tworcy horrorow powinni brac z niej przyklad. Oscar

No racja, ale od 10 rozdziału wciągnąłem się!... szkoda tylko że Bossowie a w szczególności Leviathan to wielka dupa!

Ale grę kupię tak czy siak jak spadnie w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają te pokraki co się same regenerują i nieda się ich zabić. Nielubie takich motywów. Już nie czuje się najsilniejszy na statku Reszte nekro-stworów łykam jak burza, a krew leje się strumieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy można używać piły plazmowej jako normalnej piły ? w animacji dead space downfall, właśnie takie mieli i siekali nimi wszystko a w grze jak na razie nie widzę takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy można używać piły plazmowej jako normalnej piły ? w animacji dead space downfall, właśnie takie mieli i siekali nimi wszystko a w grze jak na razie nie widzę takiej opcji?

No tylko w filmiku DS Downfall pokazane jest że podchodzą blisko do tych pokrak, a w grze raczej to nie wskazane jest, bo co niektóre mają przeszczepy dłuższe niż nie jeden murzyn ******!...

Tak więc kiszka chyba w tym temacie, nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że nie ma możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam pytanko dzis przeszedlem gre na poziomie normal i chce zaczac od nowa na trudniejszym poziomie tylko ze gdy loaduje save z ukonczona gra, gra odpala automatycznie od nowa nie pytajac o poziom trudnosci, gdzie mozna o wybrac?

swoja droga gra mega kozak!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lurkerow to niestety trzeba im uciec z chwytu 10 razy pod rzad bez przerywania,nie liczy sie giniecie po zabiciu 5 i zabicie 5 potem znowu.tak przynajmniej pamietam,staralem sie nie ginac i dawalem im sie lapac i poszlo jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem sobie filmik, fajny nie powiem. nawet dobrze, że nie było napisów PL tylko ANG bo tekst skomplikowany nie jest, a zawsze to odświeżenie wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×