Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez zamówiłem Ds w PSXextreme - za pośrednictwem allegro. Wysłali we wtorek, doszło wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tez zamówiłem Ds w PSXextreme - za pośrednictwem allegro. Wysłali we wtorek, doszło wczoraj

To tak samo jak ja!! Wczoraj dzwonilem i poinformowali mnie ze gra najprawdopobniej przybedzie do mnie we srode no to pieknie ... ale to nic, mala zmiana planow i bede ze znajmymi pykal w BUZZa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre zamawialem w SKLEPIE PSXEXTREME i dostalem 22-go, moze dlatego, ze morze kasy u nich topie na gry ;-))) Najstraszniejsza seria gier forever SILENT HILL. NIC INNEGO NIE JEST W STANIE MNIE PRZESTRASZYC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje sie ktos ile ta gra kosztuje w media markt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ja gram juz troszke i jakos nic mi sie nie dzieje smiga pieknie:) a najlepsze ze kupilem ja w anglii i jest po polsku:)szok wielki uklon w strone producentow a gra mi sie super podoba troszke mogli by urozmaic mutanty ale jestem dopiero na drugim etapie wiec moze cos sie zmieni ogolnie giera super (dla mnie) a zwlaszcza na 42 calakach i z dzwiekiem 5.1 polecam

przy tym kursie to już nawet w Polsce jest taniej . właśnie kupiłem sobie 5.1 sony więc teraz mam komplecik. poczekam tylko aż cena spadnie i heja może ktoś już chce sprzedać taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam orientuje sie ktos ile ta gra kosztuje w media markt

W Krakowie w MM 179, w saturnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat gry jest niesamowity.

na razie dobrnałem do 4 chapteru (z 12) ale nie mam zadnych zastrzezen.

doskonala grywalnosc

niebywały klimat

grafika mroczna, ciemna, krwawa - czyli taka jak na horror s-fi survivor przystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, promujesz swój profil w Gronie?

Wszedłem i jedynie co przykuło moja uwagę... to te Ciacha na kilku zdjęciach z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, promujesz swój profil w Gronie?

Wszedłem i jedynie co przykuło moja uwagę... to te Ciacha na kilku zdjęciach z Tobą

o maj gash : o

nie mam pojecia jakim cudem ten link sie tam znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. Zakupiłem wczoraj w UK Dead Space (za 32f) i muszę powiedzieć, że gra jest extra. Grafika super, klimat miodzio ale jak zobaczyłem po zainstalowaniu polską wersje (napisy) to szczęka mi opadła z wrażenia chociaż to dla mnie bez różnicy ale jednak!!! Miałem nie kupować tego tytułu ale nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was ale ja mimo iż miałem już okazję grać w polskie wersje konsolowych gier, nadal dziwnie się czuję widząc "Naciśnij przycisk Start"

Ale to miłe - dziwne uczucie

Gra ma klimat jednak musi poczekać aż zwiedzę Rapture

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone gry to rzadkość. Powinniśmy się tym cieszyć Ale dla mnie tylko napisy - wersje z dubbingiem są z reguły spartaczane... A nawet jeśli nie, to jakoś dziwnie słucha się polskich głosów w takich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę jeśli juz wersje kinową w PL z napisami a nie... z dubbingiem, z cyklu Cezary Pazura i inni!...

W sumie też pewnie będę zdziwiony gdy na PS3 zobacze DS w PL, od ZAWSZE gry jakie kupowałem na konsole PlayStation, bez znaczenia jaki miała numerek po nazwie miały język: angielski, niemiecki, włoski, francuski... a PL nie budjet!

Dlatego pomimo ogólnego mojego zdziwienia będę również zaskoczony ale myślę że miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie cieszyc z tego ze jest po Polsku a nie narzekac ze zawsze bylo po angielsku dla kogos kto malo zna angielski taka gra po PL to w pewien sposob rarytas xD szkoda ze MGS 4 nie dali po PL chociaz napisy mogli by wkleic ehh tak jak wiele innych gier. Jak w Polsce sie kupuje to mogliby chociaz po PL sprzedawac a nie.

Co do gry to uwazam po waszych komentach ze jest warta uwagi , sam nie gralem to nie wiem na 100% ale chyba sobie zakupie jak stanieje narazie mam w co grac ale i tak zawsze chce sie wiecej mimo ze reszta gier nie skonczona hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do jednego z trofeów :

Maxed Out

Upgrade all weapons and equipment

czy to znaczy ze wszystko (wszystkie bronie, pancerz i moduly) trzeba upgreadowac na MAKSA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxed Out - tak trzeba. Platynka coraz blizej, juz trzeci raz bede zaczynal. Co do tlumaczenia niektore zdania bym przetlumaczyl inaczej, np. nazwy rozdzialow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No mi też platynka stuknie zaraz Jeszcze tylko przejść grę z podstawową giwerą i na najtrudniejszym poziomie Czyli 2 kolejne ukończenia gierki, a jak KUDLATY_666 jestem już po dwóch.

Gierka masakra! - POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mi też platynka stuknie zaraz Jeszcze tylko przejść grę z podstawową giwerą i na najtrudniejszym poziomie Czyli 2 kolejne ukończenia gierki, a jak KUDLATY_666 jestem już po dwóch.

Gierka masakra! - POLECAM

To ile godzin przechodziłeś ją za pierwszym razem, skoro już do platyny się przymierzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ile godzin przechodziłeś ją za pierwszym razem, skoro już do platyny się przymierzasz?

Pierwszy raz to grałem 4 dni, jakieś 2-3h dziennie po robocie Ale nie mierzyłem czasu. A teraz się rozchorowałem i na zwolnieniu cały tydzień.. więc mam czas pykać. Dziś rano zacząłem i przed wieczorkiem skończyłem drugi raz Wiesz, dużo łatwiej jest za drugim razem i szybciej o wiele, a to za sprawą podpakowanej postaci i wiesz już gdzie kto wyskoczy i w jakiej ilości (bo gra skryptowana i liniowa - ale jest to na plus przy pierwszym podejściu). Aktualnie gram teraz na "impossible" i robię jednocześnie "one gun" trofeum Ale jest ciężko nie powiem...

Jakby co zapraszam do friends

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grę za pierwszym razem (poslugujac sie jedynie plasma cutterem) na medium przeszedłem w ten weekend (po 6 h dziennie).

teraz przejdę ją na impossible i musze upgradeowac pozostaly ekwipunek.

a wracajac do tego trofeum - zdobyl ktos juz je? (maxed out)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja grę za pierwszym razem (poslugujac sie jedynie plasma cutterem) na medium przeszedłem w ten weekend (po 6 h dziennie).

teraz przejdę ją na impossible i musze upgradeowac pozostaly ekwipunek.

a wracajac do tego trofeum - zdobyl ktos juz je? (maxed out)

Tak ja Ale dopiero przy drugim podejściu na styk w 12 akcie lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystkie bronie, powtarzam WSZYSTKIE bronie upgreadowałeś na maksa ?!

jezeli przy wczesniejszym podejsciu upgreadowalem na maksa pancerz, plasma cutter i moduly, to czy trzeba je ponownie upgreadowac, czy mozna sie skupic na pozostalych broniach ktorych sie nie upgreadowalo?

swoja droga, tak zle sformuowanego merytorycznie trofeum nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i wszystkie bronie, powtarzam WSZYSTKIE bronie upgreadowałeś na maksa ?!

jezeli przy wczesniejszym podejsciu upgreadowalem na maksa pancerz, plasma cutter i moduly, to czy trzeba je ponownie upgreadowac, czy mozna sie skupic na pozostalych broniach ktorych sie nie upgreadowalo?

swoja droga, tak zle sformuowanego merytorycznie trofeum nie widziałem

Tak dosłownie wszystko musisz upgradować. Nawet te sloty, które nic nie wnoszą, także skup się tylko na tym czego nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz instaluje ta gre na moim piecku zara zobaczymy mam nadzieje ze na moim 8600gts pojdzie na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie neguję tego, że to klasyka. Jednak nie mogę pojąc jak ten tytuł mógł ciebie przestraszyc/przerazic? Nie wyobrażam sobie tego. Ja grałem praktycznie we wszystki najważniejsze horrory (poza Doomem3) w historii gier. Przeraziły to mnie Silent Hille 1-3 oraz Resident Evil 2. Reszta to był cyrk na kółkach, z błaznami w rolach "groźnych i strasznych" przeciwników. Co do Silentów to do tego stopnia mnie przerażały, że bałem się w to grac.

a tu panowie sie troszke mylice, gral ktos na szaraku w pewna gierke o nazwie ALIEN RESURECTION , w nic straszniejszego nigdy wiecej nie gralem, mowie powaznie ta gra normalnie porazala i podejrzewam ze jak w nia ktos teraz zagra to tez go przerazi normalnie czlowiek bal sie w to grac pol godzinki i trzeba bylo odpoczac od niej jak ktos chce sie naprawde wystraszyc i nieprzeszkadza mu grafika z szaraka niech siegnie po nia sztraszliwie polecam a co do dead space gra przednia przypomiona mi kolejny klasyk z pieca SYSTEM SHOCK 1 ktora swego czasu byla naprawde super opuszczona baza kosmiczna , mutanty , super klimat tak jak Dead Space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×