Skocz do zawartości
PiPoL

Ori and the blind forest

Rekomendowane odpowiedzi

0a7c82df641299de6a10c9699bd33b20.jpg

Nie ma tematu o najlepszej grze platformowej na XOne. Dziś ukończyłem. Małe arcydzieło graficzno-muzyczne. Genialny gameplay oraz oldschool'owy poziom trudności :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę w zalewie gier na xboxa zapomniałem o tej perełce to tylko cyfrowo bo nie widzę na aukcjii żadnej ? Tak czy siak muszę przycisnàć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko cyfrowa. Ale ma wyjść dodatek, a wraz z nim podstawka w opakowaniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori spadło w otchłań więc pora odkopać, jestem całkowicie zauroczony tą gierką. Po skończeniu Tomba postanowiłem zapchać sobie czas w oczekiwaniu na Division i pochłonęło mnie dziś totalnie, odpaliłem koło 13 na przysłowiową godzinkę i siedziałem bite 7h nie mogąc się oderwać. Gra się fantastycznie dzięki niesamowitej prezentacji i baśniowemu klimatowi. Świetny platformer który mimo "kolorowej" otoczki stanowi niezłe wyzwanie bo momentami jest cholernie trudny, miałem dziś jedno takie miejsce gdzie zginąłem spokojnie z 30 razy pod rząd. Nie myślałem że aż tak mnie wciągnie, muszę przyznać że bawię się zdecydowanie lepiej niż przy TR.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori Definitive Edition jest już dostępne, dla osób posiadających oryginalną wersję  17,99 PLN

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Ori-and-the-Blind-Forest-Definitive-Edition/371a3e23-9b44-40fb-9fa1-69810990a8ee

 

Myślałem, że będzie to tylko w formie patcha, ale wygląda na to, że jest to całkowicie niezależny tytuł - nowe achivmenty, instalka etc.  dzisiaj wracam do NIbel :)

 

Opis Gry:NOWOŚCI W DEFINITIVE EDITION

• Mnóstwo nowości i zawartość dodatkowa: nowe tereny, nowe tajemnice, nowe umiejętności, więcej sekwencji fabularnych, różne tryby trudności, pełna obsługa cofania i wiele innych atrakcji!

• Poznaj przeszłość Naru w dwóch zupełnie nowych środowiskach. 

• Opanuj dwie potężne nowe umiejętności — unik i rozbłysk światła. • Odkryj nowe, pełne tajemnic obszary i podróżuj po Nibel szybciej, teleportując się pomiędzy Studniami duchów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak z upgrade'uje do nowej wersji to zapis mi zadziała bo jestem już trochę daleko i nie chciałbym ruszać od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie ściągasz całą grę DE, potem masz w zakładce gry dwa foldery: jeden dla zwykłej wersji, drugi dla nowej. Czyli masz dwie gry, więc save czy achivmenty powinny działać oddzielnie dla każdej z gier. Możesz wbić calaka dla zwykłej wersji i dla DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem i działa to jak dwie gry. Masz achievy jako Ori zwykłe i Ori Definitive. Generalnie jak komuś się gra podoba to może przejść raz zwykłą i raz tą nową. Jak zobaczyłem najwyższy poziom trudności jaki jest w nim haczyk to myślałem, że nie uwierzę. Jedno życie na całą grę  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×