Skocz do zawartości
baku83

Mad Max w Empiku czyli drama i bony na 120zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sprawa zakończyła się dobrze, tak naprawdę każdy będzie miał prawo do nabycia tej jednej sztuki gry za 129 zł. Mieć tylko nadzieję że ktoś roboty przez to nie stracił ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem, na razie dostałem tylko mail z przeprosinami. Nie powiem 120pln piechotą nie chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem czemu anulowali

Chyba liczą ze wielu nie skorzysta mimo wszystko bo cena wychodzi taka sama

Myślę że chodzi o osoby, które zakupiły hurtową ilość sztuk ;) Obstawiam że wtedy też dostaną jeden bon na 120 zł. Jeżeli tak jest to było to najlepsze rozwiązanie żeby za dużo nie stracić a jednocześnie nie olać klienta. Tylko ciekawe co by wymyślili gdyby nie było w pre-orderze otwieracza :D. Gra jest już normalnie dostępna na stronie empiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi o osoby, które zakupiły hurtową ilość sztuk ;) Obstawiam że wtedy też dostaną jeden bon na 120 zł. Jeżeli tak jest to było to najlepsze rozwiązanie żeby za dużo nie stracić a jednocześnie nie olać klienta. Tylko ciekawe co by wymyślili gdyby nie było w pre-orderze otwieracza :D. Gra jest już normalnie dostępna na stronie empiku ;)

Pewnie masz racje ze najwiecej było Januszy Biznesu a normalnych graczy wcale nie tak duzo zdazylo zamówić bo jednak bon na 120 to konkret a nie jakis rabat 10%

Bon bedzie w formie kodu do wykorzystania netowego czy do wydrukowania i zakupienia w stacjonarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie maila o bonie, ma być zrealizowany do 2 września, ciekawe czy będzie można użyć do zakupu innych tematów, chętnie bym zakupił UD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bon pojawia się na koncie - pewnie działa tak jak wszystkie benefity więc będziesz mógł go wykorzystać na co chcesz. Co do posta Arka - tylko do wykorzystania netowego, ale przecież możesz tam wybrać opcję z odbiorem w salonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie -z tego co doczytałem wrzucą te 120 zł na konto empikowskie czyli trzeba bedzie je jeszcze doładować na 130 zl i mozna zakupić Mad Maxa

Wolałbym drukowany bon i różnice dopłacić na miejscu ale tak tez jest ok-byleby ten ich przelew doszedł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że strony empiku, 120zl za nic - można kilka fajnych rzeczy kupić.

Ps. Empik już 3-4lata upada haha także darujcie takie teksty.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowali konto zgodnie z obietnicą :) data ważności - 31.08.2016. Będzie na jakiś preorder jak znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka z ważnością przez rok tych "bonów". Chyba najlepiej będzie je przeznaczyć na fallouta 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teź dostałem, kupiłem drugiego MGS'a i wymienię na gametrade na Until Dawn

#JanuszBiznesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już dostałem :) Z ciekawości wiecie może czy cebulaki co zamówiły kilka sztuk na jednym koncie dostali tylko jeden bon ?

 

#cebulawekrwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już dostałem :) Z ciekawości wiecie może czy cebulaki co zamówiły kilka sztuk na jednym koncie dostali tylko jeden bon ?

 

#cebulawekrwi

 

Tak bo bon przypadal na zamowienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ? Można było przecież mieć 10 zamówień na jednym koncie, no i dziś dostali 10x120zł ? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ? Można było przecież mieć 10 zamówień na jednym koncie, no i dziś dostali 10x120zł ? :shok:

 

nie no w ta watpie bardziej chodzilo mi o zamowienie wielu szuk w jednym zamowieniu. 

 

Wiec wydaje mi sie ze przypadalo to na konto. 

 

 

Mysle ze mozna ten temat juz zamkanc. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×