Skocz do zawartości
Ronnie80

Pro Evolution Soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tematu a już po premierze. Grał ktoś? Opłaca się kupić na Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegralem kilka meczy. Ciężko mi się odnieść do poprzednich części pesa ponieważ przeszedłem z fify. Ogólnie wrażenia całkiem przyjemne ale... gra wydaje mi się łatwa. Poziom professional i wyniki po 10:0 (Cristiano i Bale są przesadzeni). Nie wiem może po prostu muszę ustawić wyższy stopień trudności i gra będzie sprawiała więcej przyjemności. Minusem jest na pewno mozolne poruszanie po menu i różnych opcjach i powtórki po bramkach (wciskanie na sile zapisu gola - może ktoś wie jak to wyłączyć?). Składy oczywiście bez ostatnich transferów ale Casillas w Realu to przesada.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem już animacje sa kapitalne ale podania trójkątem i niestety bramkarze bardzo słabo bronią, strzały z poza 16 wpadają co drugi, poziom gry bardzo łatwy gram na najtrudniejszym a i tak wyniki sa powyżej 4-0... pozostaje czekać i mieć nadzieję, że coś zrobią z bramkarzami bo jest niestety tragedia.. do reszty nie mam wiekszych zastrzeżeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Przetestowałem najwyższy poziom i wyniki sa kosmiczne. Zamiast bramkarza wisi firana i co strzał to bramka. Gra się przyjemnie ale niestety przez ten niski poziom nie ma wcale emocji.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie grałem, ponieważ jestem za granicą i bardzo słaby net jest, ale włączyłem dzisiaj LM na najwyzszym poziomie i nie wiem dlaczego, ale ciężko mi strzelić bramkęi za pola karnego gdzie przez pierwsze mecze ( bez pobrania patcha, być może to on coś zmienił) wpadał co drugi strzał. Niestety sytuacje w 16nastce gdzie jest 1v1 kończą się prawie wszystkie bramką. Ktoś zauwazył różnicę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dodam kilka spostrzeżeń tak na gorąco po kilkunastu meczach.

Niestety ale bramkarze póki co to parodia, praktycznie każdy strzał z obrębu pola karnego to gol, przez to wyniki typu 5-4 czy 6-2 są na porządku dziennym. Ja dla mnie tempo gry jest trochę za duże, w demie jakoś przyjemniej konstruowało się akcje.

Na plus napewno animacje i duża swoboda w rozgrywaniu piłki. Mam nadzieję że w jakimś patchu poprawią bramkarzy bo póki co gramy w hokeja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie grałem, ponieważ jestem za granicą i bardzo słaby net jest, ale włączyłem dzisiaj LM na najwyzszym poziomie i nie wiem dlaczego, ale ciężko mi strzelić bramkęi za pola karnego gdzie przez pierwsze mecze ( bez pobrania patcha, być może to on coś zmienił) wpadał co drugi strzał. Niestety sytuacje w 16nastce gdzie jest 1v1 kończą się prawie wszystkie bramką. Ktoś zauwazył różnicę ? 

 

Potwierdzam znaczną róznicę w stopniu trudności w lidze mistrzów w porówbaniu do meczu towarzyskiego. Aż sam byłem w szoku, że CPU może tak pogrywać piłeczką. Pytanie tylko dalczego tylko w tym trybie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo LM to jest to o czym marzy każdy piłkarz, więc spinają się bardziej niż na mecze towarzyskie.

A tak poważnie to z ciekawości aż sprawdzę bo pierwsze słyszę, no chyba że taki aż realny ten nasz PES jest w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w LM CPU radzi sobie świetnie bramkarz potrafi wybronić sytuacje sam na sam czasami aż jest to nie do przyjęcia, niestety minus jest taki, że nasz bramkarz broni fatalnie, prawie każdy strzał z pola karnego ląduje w bramce. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że w niedługim czasie coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie aktualka ze składami ? 

ktoś ma dojście do jakiegoś patcha ? wiecie loga,nazwy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy ma ale swój.

Na razie nie ma żadnego OF-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem ponad 20 meczy w trybie My Club. Problem wg mnie dotyczy czegos innego - bramkarze słabi ok ,ale za łatwo jest dojśc do pozycji strzeleckiej , a za duża jest siła i precyzja strzałów gości takich jak np, CR7.

      W realu też jesli piłkarz ma mozliwośc strzału z okolic 18 m  to bramkarz nie ma nic do powiedzenia. szwankuje system przełaczania i krycia zawodników przez obrońców. bardzo prosto wpadaja bramki po rozpoczęciu od połowy  ( nic nowego) ale zauważyłem że dzieje sie tak dlatego że comp sam zmienia mi w pewnym momencie podświetlonego zawodnika. no i oczywiście granie on-line rządzi się swoimi prawami są mecze gdy nie można nic zrobic tylko patrzec jak się przegrywa choc przeciwnik ma dużo słabszy rating. kwestia lagów i opóżnień nadal  istnieje i tego sie nie przeskoczy.

      jak dla mnie gra jest super poza za duzą możliwością dochodzenia do strzałów a co zatym idzie wyników raczej hokejowych.

 

Zauważyłem też pare razy że pod koniec meczu jest np. 1-2 1-1 , chocby nie wiem co bym robił nie moge wybic mocno piłki, ona i tak ląduje po nogami przeciwnika az w końcu trace bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po trzech dniach (dosłownie) z grą i... jest tak, że choć obiecuję sobie, że "dzisiaj pójdę wcześniej spać", kładę się codziennie o 5 ;)

 

Jak by ktoś miał ochotę czytnąć moje wypociny i nieco innego spojrzenie na zagadnienie PES 2016, serdecznie zapraszam!

 

https://zdrugiejstronyekranu.wordpress.com/2015/09/26/o-oszustach-z-ea-i-leniach-z-konami-czyli-gran-derbi-na-konsoli/

 

Będę też baaardzo wdzięczny za lajk fanpage'a :) (na dole strony widget)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...dla mnie gra ma potencjal...musza tylko koniecznie poprawic grywalnosc online jak i bramkarzy bo faktycznie jak sie gra przeciwko z przesadzonym realem,bayernem itd to co strzal i brama:( ja lubie grac slabszymi druzynami i jak sie trafi w div ktos kto gra podobna druzyna i nie wali prostackich dlugich pilek co chwila na napadziora to gra sie ciekawie.... mam patch do ligi angielskiej jak ktos chce na ps3 ( cale stroje z herbami - super to wyglada ) pisac na gg o patch jak i o spary :)   gg:7774561 ps: jesli ktos chetny zapisac sie do ligi to zapraszamy: pesland jest nas 10 poki co :sad: polecam gra sie super.zapisy do ligi na forum-pesland.pozdro

Edytowane przez MUnited13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi tydzień z grą a patcha dalej nie widać... Obawiam się, że nic nie zrobią z bramkarzami i dalej będą pachołkami, których piłka mija swobodnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze szybko to poprawia bo online w div i spary nie da sie grac normalnie :( bramkarze nie bronia prawie nic..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś wystąpił reset konsoli i odzyskiwanie plików przy próbie wyłączenia PES ? Dziś po raz trzeci miałem taki przypadek, przy innych grach było ok. Nie jest to za każdym razem, ale trochę mnie to zaniepokoiło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..u mnie tego nie bylo poki co... za to te cody sie pojawialy czesto z polaczeniem do serwera :(  cisza tu straszna ale ponowie pytanie: mamy fajna lige ( chyba jedyna juz liga na ten czas na ps3:( ..) na stronie www.pesland.pl  w zakladce forum sa zapisy do ligi n aps3 pes 2016... 5-6 meczy tygodniowo trzeba tylko rozegrac,umawiamy sie na mecz prze gg.... polecam sredecznie.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akutalizacji się doczekaliśmy ale sądząc po wadze (17mb) to tylko aktualizacja składów... Niestety żałuje, że kupiłem na premierę, Olali starszą generację na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w to może na starej generacji?? Bo potrzebuje pomocy przy jednym z trofeów a z randomami jakoś ciężko idzie :) jak coś wysłać zaproszenie, chętnie zagram też jakiegoś spara ;)

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×