Skocz do zawartości
Patricko

Battleborn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawdę jestem jedyną osobą na tym forum, która została zaproszona do testów technicznych tej gry zaczynających się dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jestem jedyną osobą na tym forum, która została zaproszona do testów technicznych tej gry zaczynających się dzisiaj?

NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jestem jedyną osobą na tym forum, która została zaproszona do testów technicznych tej gry zaczynających się dzisiaj?

Chyba każdy kto wysłał inva dostał zaproszenie. U mnie praktycznie wszyscy na liście znajomych dostali klucze.

 

Rejestrować próbujcie się pod tym linkiem:

https://rsvp.battleborn.com/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super. Nikt kompletnie nic nie mówił na forum o tej grze, temat gry pusty, także myślałem że to jakiś przywilej. No cóż, dziś wieczorem przetestuję o co tu chodzi.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się i odrazu dostałem kod i gra się już pobiera . Na e3 jak widziałem game lat tej gry byłem jej ciekaw a teraz mi dają ja przetestować co mnie bardzo cieszy . Zobaczymy co z tego będzie . PS. Zauważyliście ze mnóstwo gier teraz ma bety ?

PS vol 2 . Jak ktoś chętny na duo to zapraszać Portable49 .

Edytowane przez Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, myślałem, że na dwa pady można pocisnac :D bo z tego co pamiętam była taka opcja na pokazach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą 3 dni testowania. Na początku trudno było trafić na mecz. Czasem czekam nawet 30 minut. Dziś bez problemu zagrałem 3 mecze jeden po drugim.. Na pierwszy czekałem niecałą minutę. Granie w tą gra w pojedynkę, bez własnej ekipy ma niewielki sens. Zwłaszcza jeśli trafimy na inną party ekipę.

Gra się przyjemne, taktyka i dynamika zmienia się w zależności od wybranej postaci.

Tryb Meltdown to jedyny z dostępnych trybów VS.

Mimo wielu elementów z gier moba, Battleborn nadal jest głównie FPSem ale czuć tu większy nacisk na współpracę.

Trochę przeszkadza mi zbieranie shardow koniecznych do aktywowania różnych urządzeń wyglądających nasze działania (działka automatyczne - kilka typów, stacjonarne nadajniki zwiększające prędkość naszą i mobkow, większe roboty bojowe, które wspomagają nas w walce).

Porównując grę do borderlands - podoba grafiką i humor... Gameplay już nie tak bardzo, zwłaszcza w trybie multi.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem do Borderlands nie ma startu i jej nie przypomina. Najbardziej odpycha mnie grafika. Jest równie kolorowa, ale dla mnie wydaje się zbyt sterylna, no i jakoś nie mogę znieść tych przerysowanych postaci. Rozgrywka nie wiedzieć czemu również mnie nie wciąga.

O ile kocham serię BL, tak do tego po testach jestem średnio przekonany. Oczywiście to mój gust i proszę go uszanować.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem do Borderlands nie ma startu i jej nie przypomina. Najbardziej odpycha mnie grafika. Jest równie kolorowa, ale dla mnie wydaje się zbyt sterylna, no i jakoś nie mogę znieść tych przerysowanych postaci. Rozgrywka nie wiedzieć czemu również mnie nie wciąga.

O ile kocham serię BL, tak do tego po testach jestem średnio przekonany. Oczywiście to mój gust i proszę go uszanować.

 

Masz rację co do sterylności grafiki i otoczenia... jest kreskówkowo i trochę za czysto.. brakuje mi że całe areny są absolutnie statyczne... nawet elementy dekoracyjne są niezniszczalne...  przez to wydają się martwe... W Overwatch otoczenie nie jest zniszczalne ale masę dekoracji reaguje w jakiś sposób na walkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×