Skocz do zawartości
Tomi915

Trine 3: The Artifacts of Power

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odsłona genialnej serii! Polecam nie tylko fanom poprzednich części. Tradycyjnie już piękna, bajkowa, kolorowa grafika, nastrojowa muza i ciekawa historia z humorem, a wszystko to okraszone efektem 3D, który urywa łeb! Polecam 3D w tej grze na stereoskopowych okularach, a nie jakieś "papierowe", bo gra się w 3D - REWELACYJNIE. Mnóstwo zagadek, trochę zręcznościówki, kto grał w poprzednie części NIE będzie zawiedziony! Do 6 stycznia gra w promocji dla "plusowiczów" za niecałe 85zł. TAKICH gier oczekuję na konsoli nowej generacji  :thumbsup:

 

 

p.s. Wymaxowałem dopiero 5 leveli, od 3 zbieram szczękę z podłogi, full HD 1080 i 60 klatek robi swoje, no przepiękna jest! 

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szkoda jedynie, że gra jest urwana w 1/3 długości, ma znacznie mniej pomysłów na gameplay i jest znacznie uproszczona względem poprzedniczek. To wszystko przyznali uczciwie sami twórcy dawno temu - projekt im się rozrósł, więc kasy zabrakło. I musieli projekt uciąć. Wielka szkoda, bo chęci, ambicje i możliwości były. Z punktu widzenia mojego portfela to mogliby się cmoknąć przy 7h prostej gierki za 85 złotych, ale z ludzkiego punktu widzenia, to może i warto docenić włożony wysiłek, szczególnie że z grą nadal można się nieźle bawić. To w końcu nie są marnotrawcy w stylu Shafera ani chciwusy z Acti, tylko normalni ludzie, którzy szczerze i z pasją chcieli przenieść swoją serię na wyższy poziom. Życzę im więcej szczęście przy nowych projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dotarłem do 4 poziomu i jest super, projekty lokacji niesamowicie pomysłowe, baśniowy klimacik nadal daje radę no i oprawa dzięki przeniesieniu w 3d robi jeszcze bardziej piorunujące wrażenie. Na temat problematyczności sterowania w 3d się jeszcze nie wypowiem bo nie trafiłem na razie na żaden upierdliwy moment.

 

CWihxMcWoAAEQQ3.jpg

 

CWihx3kWEAEZOJs.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w "pucharkach" działu o tej grze brak - to tutaj kilka słów po wbiciu Patynki.

 

Trine to była jedna z moich ulubionych serii, zawsze piękna grafika i ciekawie dobrana muza. Trochę zręcznościówka, przygodowa, zbieranie..."lubię to!" :) Kiedy wyszła Trine 3 kilka dni temu, szybki zakup, bo i cena zdawała mi się atrakcyjna, ok. 80zł. Przeszedłem 3 rozdziały grając z 3D- i szczęka co chwile na podłodze. Potem tutaj wyszła recka i ocena.....4.5, mało szału nie dostałem. Niestety w grze potwierdziły się opinie, że twórcom brakło kasy...zaczęły się levele w brzydkim 2d, jest ich mało, historia ucięta...szlag by trafił :/ Niestety nie warto wydać 80zł, mimo, że przechodziłem i maxowałem po 1-2 lvl dziennie, żeby za szybko nie skończyć to 10-12 godzin i Platynka (wiem, wiem, The Order się kłania), a można i  w 6 zrobić. SZKODA, bo mogła być kolejna część rewelacyjnej sagi.

 

MOJE oceny:

 

Fun z gry (przez sentyment) 6/10

Trudność Platyny (w porywach) 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×