Skocz do zawartości
beardo0

The Legend of Zelda Skyward Sword

Rekomendowane odpowiedzi

The Legend of Zelda: Skyward Sword to przygodowa gra akcji, będąca drugą odsłoną cyklu The Legend of Zelda wydaną na konsolę Nintendo Wii. Projektantem gry jest Shigeru Miyamoto, największa osobistość koncernu Nintendo.
 
W Skyward Sword gracz wciela się w Linka, pochodzącego z niezwykłego miejsca znanego jako Skyloft. Jest to kraina, którą współtworzy grupa wysepek lewitujących ponad ziemią. Link, dorastający w spokoju i trudniący się standardowymi zajęciami, odkrywa pewnego dnia tytułowy miecz – potężną broń z zaklętą w jej wnętrzu, uduchowioną postacią. Okazuje się, że poniżej Skyloft istnieje kraina zawładnięta przez siły zła, czekająca na swojego wybawcę. Dzięki mocy Skyward Sword oraz jego licznym radom, wyjaśniającym bohaterowi zawiłości życia, Link wyrusza w niezwykłą wędrówkę po obu krainach, próbując dociec co doprowadziło do ich podziału.
 
W The Legend of Zelda: Skyward Sword Link walczy z przeciwnikami przy pomocy kilku broni oraz specjalnych akcesoriów. Znalazł się wśród nich słynny miecz z tarczą, łuk, proca, bomby, żuk wykorzystywany w celach szpiegowskich, a także specjalny bicz, przy pomocy którego gracz rozwiązuje niektóre zagadki logiczne.
 
Jedną z głównych cech gry jest rozbudowany system sterowania, skonstruowany od podstaw z myślą o obsłudze Wiimote’a z przystawką MotionPlus oraz Nunchuka. Wrażenie robi również oprawa graficzna utrzymana w zdecydowanie weselszych stylu, aniżeli w przypadku mrocznego Twilight Princess. [Zelda wiki]

 

 

The-Legend-of-Zelda-Skyward-Sword.jpg

 

 

SkywardSwordScreen6.jpg

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj ;D Ta gra akurat się pięknie zestarzała z powodu stylu graficznego. Mam zamiar kupić w styczniu razem z kontrolerami dodatkowymi i ogrywać na WiiU ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim srceena wyleczyło mnie  skutecznie z 3dsa i wiiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają ładnie w porównaniu z 480p na tv  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie żałuję że z powodów finansowych, po dwóch tygodniach od zakupu, musiałem opchnąć Wii. Miałem ogromnego smaka na Mariany i Zeldy. Może jeszcze kiedyś się szarpnę i kupię ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim srceena wyleczyło mnie  skutecznie z 3dsa i wiiu :biggrin:

 

Taa...lepiej ogrywać nędzną bibliotekę w 1080p niż znakomitą w 480p...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×