Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak:

Gra byłaby kozakiem gdyby nie dwie rzeczy:

 

1. Przez te zwiechy,sciny spadki fpsów gra po prostu odpycha po jakimś czasie

2. Ja rozumiem, że BF to nie symulator wojny czy "szczelania" ale to ile trzeba czasem w typa władować żeby padł to poezja. Wydaje mi się, że w BF 4 było to lepiej zbalansowane.

 

Co do czołgów...czołg jest po to żeby miażdżyć piechotę i inne tego typu jednostki - to chyba jest jasne. Natomiast w becie wg mnie jest za mało możliwości rozwalenia czołgu. Ten śmieszny granat na czołg zadaje mu śmieszne obrażenia. Nie wiem jak jest z miną bo nie podkładałem:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tymi spadkami fpsow, gram codziennie o roznych porach BO MAM URLOP :24_stuck_out_tongue: i niczego takiego nie uswiadczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One™ napisał:

Może nie żadne cuda, ale #sniper #op ;)

Po pierwszym ubiciu mnie raczej, długo sobie byś nie postrzelał z tego miejsca ... snajper jak zasiedzi się w miejscu to bardzo łatwy cel.

Ale muszę przyznać niezła seryjka deadów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bany1987 napisał:

nie wiem o co chodzi z tymi spadkami fpsow, gram codziennie o roznych porach BO MAM URLOP :24_stuck_out_tongue: i niczego takiego nie uswiadczylem

 

Panie to o co tu kurrrr chodzi? Ja zawsze jak włączę conquest to zawsze przy punktach C, D i chybe E (tam gdzie jest najwięcej budynków) to zawsze jak tam wbiegnę albo jak są wybuchy to mam przycinki takie, że wycelować czasem to porażka. Z czego to w mordę wynika? Przecież nie z internetu bo net mam ok.

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia, ja mam np problem tego typu ze znajomi dolaczaja do gry minute wczesniej a ja jeszcze mam odliczanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być kwestia TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół minutowy input lag ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest, już sprawdziłem na wszelki wypadek:) ale dziwi mnie to. Od paru osób słyszałem, że mają to identycznie i zarówno od paru osób słyszałem, że nie mają żadnych spadków fpsów czy przycinek. A zawszę łączę się na serwer w Europie. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nostępny....a mi nie chu chu...

Nie wiem czemu tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike nagraj jak to wyglada bo nie wyobrazam sobie jak moze przycinac ze nie da rady celowac/strzelac. Rozumiem ze ludzie sa uczuleni na spadki fps ale bez przesady.

Przeinstalowales gre? konsola to nie pc ze przyczyn jest 10 : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagram przy najbliższej okazji.

Nie instalowałem jeszcze raz.

Ale spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw nagraj jesli nie chcesz sciagac tych 6 gb na marne czy ile ich tam bylo i powiemy czy to norma czy faktycznie cos jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może twój dysk jest padniętyalbo GPU ci pada w konsoli? Ja ani razu nie miałem takiego dropa żeby aż się nie dało celować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może przesadzam, że nie da się celować ale na pewno czuć różnicę jak np jestem przy punkcie F na mapie i celuje to wtedy wszystko płynnie chodzi. Przejdę pod punkt C i przy celowaniu czuje, że jest takie mini klatkowanie czy nie wiem jak to nazwać. Ale czuje różnicę. Ale nagrałem się w R6 i tam jest wszystko płynnie i może trochę przesadzam z tym, że nie da się celować, ale niewątpliwie momentami spadek animacji mam odczuwalny. W żadnej grze wcześniej tak nie miałem.

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mike1422 napisał:

może trochę przesadzam z tym, że nie da się celować, ale niewątpliwie momentami spadek animacji mam odczuwalny.


A gral Pan wczesniej w innego bfa? :) poniewaz z powaznego "takie sciny ze nie da sie celowac" schodzimy do poziomu "niewatpliwie momentalnalnie spadek animacji odczuwalny". Dlatego sadze ze ten typ tak ma i to jest po prostu battlefield - rozpierducha pod flagami w trybie conquest. Z gory heli za winklem czolg i widzisz ze biegnie w twoja strone 3 zolnierzy. Gdy to wszystko sie kumuluje i stoimy blisko lub centrum akcji czolg wystrzelil i rozwalil sciane, piechury rzucily granaty, helka za plecami zrobila nawrot  i strzela w nas z rakiet. W takich akcjach gra ma prawo lekko chrupnac i urwac wiecej tych fpsow. Bo takie rzeczy ujrzymy tylko w Battlefield :)
 


Pamietam jak w momencie gdy helka przepolowila sie o slup gra mi chrupnela... i to tak pozytywnie ze caly czas nie zapominam jak to epicko wygladalo ^^ prosze sie nie smiac z jakosci materialu i tego ze nagrywam telewizor aparatem... takie czasy byly a caly material zebrany w 1 wieczor jakies 2-3 godziny gry.

Pare miesiecy temu odpalilem bf4 na ps3 i oo matko... w porownaniu do tego co jest teraz i do tego ze gry ledwo trzymaly 30 klatek tam to sie dopiero dzialo gdy bylismy w centrum akcji. To dopiero bylo scinki...

Takze czekam nadal na tego filma o ile golym okiem mozna cos zobaczyc

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może przesadzam, że nie da się celować ale na pewno czuć różnicę jak np jestem przy punkcie F na mapie i celuje to wtedy wszystko płynnie chodzi. Przejdę pod punkt C i przy celowaniu czuje, że jest takie mini klatkowanie czy nie wiem jak to nazwać. Ale czuje różnicę. Ale nagrałem się w R6 i tam jest wszystko płynnie i może trochę przesadzam z tym, że nie da się celować, ale niewątpliwie momentami spadek animacji mam odczuwalny. W żadnej grze wcześniej tak nie miałem.

Spadki są na pewno. Każdy odczuwa je inaczej. Jeśli rzeczywiście są to ostre ścinki to powinno widać na nagraniu w 30 kl/s. Inna sprawa, to w R6 przejście do menu Share zajmuje nieraz kilkanaście sekund. A w BF1 gdzie wiele więcej się dzieje, nie ma takich problemów z zapisywaniem powtórek.

Co do samej gry, polubiłem Attack Plane. W końcu ktoś musi ogarniać ataki powietrzne ;-) Szkoda tylko, że ręczne działo p. pancerne jest mocniejsze od działa na samolocie które zabiera po 20HP. Powinny wystarczyć 3 strzały na czołg ciężki, a nie dzisiaj zrobiłem 4 rundy nad pojazdem przeciw lotniczym, 4 celne trafienia po ok. 20HP I w końcu sam zostałem zniszczony. Naprawianie od środka też czyni czołgi OP i powinna ta funkcja zostać oddana klasie wsparcia. Z kolei w samolotach zostawiłbym jak jest, z wyjątkiem zmiejszenia efektywności do 15HP na jedną naprawę.

Dużo jest niezaliczanych trafień i zaliczane te niecelne. Na lądzie zbytnio tego nie widać, natomiast na tym dziale p. pancernym często bliskie trafienie w inny samolot, nie jest rejestrowane, ale też te niecelne nie raz "wchodzą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, SkibaPL napisał:


A gral Pan wczesniej w innego bfa? :) poniewaz z powaznego "takie sciny ze nie da sie celowac" schodzimy do poziomu "niewatpliwie momentalnalnie spadek animacji odczuwalny". Dlatego sadze ze ten typ tak ma i to jest po prostu battlefield - rozpierducha pod flagami w trybie conquest. Z gory heli za winklem czolg i widzisz ze biegnie w twoja strone 3 zolnierzy. Gdy to wszystko sie kumuluje i stoimy blisko lub centrum akcji czolg wystrzelil i rozwalil sciane, piechury rzucily granaty, helka za plecami zrobila nawrot  i strzela w nas z rakiet. W takich akcjach gra ma prawo lekko chrupnac i urwac wiecej tych fpsow. Bo takie rzeczy ujrzymy tylko w Battlefield :)
 


Pamietam jak w momencie gdy helka przepolowila sie o slup gra mi chrupnela... i to tak pozytywnie ze caly czas nie zapominam jak to epicko wygladalo ^^ prosze sie nie smiac z jakosci materialu i tego ze nagrywam telewizor aparatem... takie czasy byly a caly material zebrany w 1 wieczor jakies 2-3 godziny gry.

Pare miesiecy temu odpalilem bf4 na ps3 i oo matko... w porownaniu do tego co jest teraz i do tego ze gry ledwo trzymaly 30 klatek tam to sie dopiero dzialo gdy bylismy w centrum akcji. To dopiero bylo scinki...

Takze czekam nadal na tego filma o ile golym okiem mozna cos zobaczyc

Może i tak, ale w BF4 nie miałem takiego odczucia nawet jak wieża w Chinach się waliła, też były czołgi, granaty i piechota. Ale może i faktycznie ten typ tak ma.

Jak zdążę to coś nagram i wrzucę, ale wątpie żeby na nagraniu było to widoczne gołym okiem. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.

To wygląda jakbyś to Ty zwolnił tempo przy obróbce filmiku. Nie mów że tak miałeś w grze? BF3 na PS3 to dawne czasy, ale nie pamiętam żebym miał takie "kwiatki"

 

BTW. Moim zdaniem spaprana jest optymalizacja. Nawet po zgonie jak wychodzi do mapy i wyboru klasy i chcę wyjść do menu to też się przycina i przełączanie pomiędzy poszczególnymi opcjami tnie jak cholera, reaguje mocno z opóźnieniem.

ściągam jeszcze raz, za 10 min się dowiem czy to była ta kwestia

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez często mam dropy ale myślę  że to optymalizacja niestety bo w innych grach tak nie mam.

 

Co do czołgów to ten miał dziś gorszy dzień no i 2500 punktów wpadło dzięki tej akcji

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na Neo będzie płynniej bo rdzenie są mocniejsze i gpu 2 x mocniejsze co podwoi do 60fpsów i nie powinno tnieć. Przekonam po premierze tej konsoli.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta nowa konsola to żart i policzek w twarz dla całego narodu...

to se kurrr sprawdziłem, konserwacja PSN...

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, darkowal710 napisał:

Po nowym roku i tak zmienisz zdanie.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Nie zmienię bo jej nie kupię.

Nie będę bez sensu teraz wydawał kasy żeby za rok czy dwa kupić PS5 czy coś podobnego bo technika znów pójdzie do przodu.

A Sony i tak wydębi kasę od ludzi za Neo i nową konsolę po niej, która pewnie pojawi się szybciej niż wszyscy myślą.

Zróbmy takie PS 4.5 ludzie i tak to kupią, a za rok zrobimy PS5 i ludzie też kupią:)

a może jeszcze po drodze będzie PS 4.8...kto wie...

1.jpg

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i nie żałuj. Neo wystarcza na całe życie będzie stałe 60fps o tym przekonał wiele razy Sony z wydawcami gier. 4K zostaw na inny plan.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×